1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Now Gaming

Rasprava u 'Virtualna Arena' pokrenuta od abominacije, 28. Veljača 2007..

1. Sherpa

Sherpa Legenda

homm3 je j♥♥eno zlo, i dalje...

2. Furiosa

Furiosa Imperator

Samo Skyrim zadnja 3 tjedna, još Dawnguard dovršim sutra i gotova sa svime. Sva sreća jer mi se ni ne da više, hoću NwN počet već jednom.

Lady Charlotte i aasgardium se ovo sviđa.
  3. aasgardium

aasgardium Eydishan

Zbog NWN-a sam zavolio rpg. :nice:

dorca vorbarra se sviđa ovo.
  4. Aronys

Aronys Wolves Die Young

Završio sam sinoć Final Fantasy 15.
    Malo su promašili s tom igrom. Očekivao sam puno bolju priču od ove, barem sudeći po trailerima (koji su prikazivali toliko scena kojih više nema u konačnoj igri). Ne znam, igru su radili 10 godina i onda je na kraju nisu ni završili kak spada. Pola priče je u filmu i animeu koji su izbacili usporedno s igrom. Druga polovica igre je jednostavno... malo meh. Prvi dio kad je open world je toliko dobro odrađen. Linearni dio druge polovice je tako zbrzan. A ja obožavam linearne igre jer obično imaju dobru priču. Ovo je imalo bolju priču kad je igra bila u open worldu.
    DLCevi će objasniti neke stvari, ali to nije FF15 koji sam htio.

Također završio prvi Uncharted i započeo drugi. Već na samom početku je drugi odličan i bolji od prvog. Iako sam volio prvi, vidi se da su puno naučili na njemu i to znanje iskoristili u izradi drugog. Jedva čekam nastaviti u ulozi Nathana Drakea.

Počinjem također s Wolfenstein The New Order, to me vuče već neko vrijeme. Malo razbijanja noseva nacistima, hehe.

5. Rachni

Rachni >^ᴥ^< leptirić

Zašto sam stavila maskaru i sjenilo na oči prije nego sam pokrenula igru Lucy. :dry: Svaki kraj mi je tužan bio. Idem se sad pošteno umiti.

6. aasgardium

aasgardium Eydishan

Pravi muškarci ne plaču.

Prešao sam DAI DLC-e. Trespasser mi je bio dobar ali ne sviđa mi se završetak baš.

Posljednje uređivanje: 3. Prosinac 2017.
  7. Lady Charlotte

Lady Charlotte Sorceress of the Eydis Illuminati

Trine Enchanted edition - ne prepoznaje mi gamepad. :rant:

8. Aronys

Aronys Wolves Die Young

Koji koristiš?

9. Lady Charlotte

Minton, neki kineski iz konzuma - brat ga je kupio prije više godina.

10. Aronys

Aronys Wolves Die Young

Zato i ne radi. Nabavi si Xbox kontroler za PC.

Sherpa se sviđa ovo.
  11. Ur-Quan

Ur-Quan Moderator svoga Inboxa Illuminati

Koji savjeti, ajme meni.

Imaš online xbox emulatore, zguglaj malo. x360ce bi trebao biti sasvim solidan. Poinstaliraj takve stvari i pronađi neki config koji ti radi sa gamepadom. Radit će i igra.

Nije da xbox kontroler ne vrijedi, ali ako planiraš igrat jednu igru nema smisla kupovati ga.

Lady Charlotte se sviđa ovo.
  12. Lady Charlotte

Ne planiram igrati samo jednu igru...

13. Sherpa

Sherpa Legenda

to je kada osoba koja nema pojma, kao recimo @Ur-Quan ide davati savjete. @Aronys joj je dao najbolji mogući savjet. em je jedan od najboljih, em automatski ima podršku na mnogim platformama, pogotovo na steamu, a ako netko nije baš vičan istraživanju i samostalnom namještavanju opcija za neki lijevi kineski kontroler, onda je prilično jasno što je bolja opcija. Iako i skuplja opcija.

14. Aronys

Aronys Wolves Die Young

Gle, imao sam neki kineski kontroler prije i u nekim igrama jednostavno nije bilo supporta za njega, kako god ja postavio x360ce. Jednostavno nije. Onda sam nabavio pravi Xbox kontroler i nemam nikakvih problema. Nekad je iskeširati 200 kuna više ipak isplativije dugoročno.

Lady Charlotte se sviđa ovo.
  15. Furiosa

Furiosa Imperator

AC Revelations
    Napokon se dočepala plejke pa da dovršim serijal

16. Aronys

Aronys Wolves Die Young

Vidiš, moram nastaviti Origins. Prilično je dobar, a ja inače nisam fan AC. :D

17. Sherpa

Sherpa Legenda

curse of oziris

18. Lady Charlotte

19. Lady Charlotte

Nine Parchements još uvijek! Odličan dungeon crawler...

@Ur-Quan hočemo u nedjelju igrati Magicku 1?

Podijelite ovu stranicu