1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Naočale

Rasprava u 'Taverna' pokrenuta od GreyWolf, 30. Lipanj 2007..

1. aasgardium

aasgardium Eydishan

2. aasgardium

aasgardium Eydishan

Jbt, ovo se možda može krivo shvatit. :blush:
    Šala je bila na riječ zakeljit. Smiješna mi je ta riječ, a čuo sam sve skupa troje ljudi da ju koristi. :laugh:

3. autumn

autumn |-O

ma daj?!
    ne druzis se dost s purgerima :lol:

4. aasgardium

aasgardium Eydishan

Paaa, samo na Eydisu. U SB ih nema baš. :laugh:
    Da fora bude još veća, ovi koje poznajem u ZG su zapravo došli odnekud u ZG.

5. autumn

autumn |-O

vecina ljudi u zg je od nekud dosla :D
    jedina je razlika sto se neki asimiliraju odmah a neki nikad, a nekad ni njihova djeca ni unuci

dorca vorbarra i aasgardium se ovo sviđa.
  6. Rachni

Rachni >^ᴥ^< leptirić

Zakeljim par šamara svakodnevno.

dorca vorbarra se sviđa ovo.
  7. aasgardium

aasgardium Eydishan

:lol:

Leptir koji laje ne ugriza, logično. :laugh:

dorca vorbarra se sviđa ovo.
  8. Artonys

Artonys Wolves Die Young

Ja nisam bio na pregledu za oči u bolnici... otkad sam bio klinac. Ne da mi se čekati pola godine na red (doslovce, rekli su mi zadnji put da ću tek biti na redu za 6 mjeseci). Pa lijepo odem u optiku, tamo mi naprave besplatni pregled i usput kupim naočale. Štoviše, ovo ljeto kupujem nove. Sad samo treba odlučiti koji okvir. Hm...

9. autumn

autumn |-O

ako je ok opticar ili ako dolazi neki ok dr to je dosta za obicne probleme.
    ali nije lose otici u neku kliniku ili bolnicu svako toliko, izmjeriti tlak, vidno polje... posteno sve pregledati

aasgardium se sviđa ovo.
  10. aasgardium

aasgardium Eydishan

Ja sam dosad uvijek išao u bolnicu i uvijek mi obave nekoliko tih pregleda. U optici kod nas je prije bio samo aparat, ne dr. I morao si kod njih kupit naočale, a cijene su im bile masne. Ne želim dat 1000 kn za okvir jbt. Možda se sad promijenilo štogod.

11. autumn

autumn |-O

moj dragi je isao u optiku, zenska se fakat potrudila, bili smo tam prek sat vremena dok mu je nastimala i za astigmatizam i za kratkovidnost...
    ali ne potrude se svi, znaju taj pregled obaviti prije si van neg nutra

12. aasgardium

aasgardium Eydishan

E pa tog me i strah.
    Naočale nosim stalno i ne bi bilo dobro da mi sfušare pregled i stakla.

13. aasgardium

aasgardium Eydishan

Ima li tko problema s LED monitorima?
    Meni ubijaju oči od te bijele boje i treba mi neko vrijeme da prilagodim svjetlinu na razinu koja mi odgovara. :bash:
    Ne smije bit sivo, a ni prebijelo. LCD-i su melem za oči.

14. Artonys

Artonys Wolves Die Young

Preporučam ti program f.lux
    On prilagođava svjetlost monitora prema vremenu u danu i mnogi ga koriste jer imaju problema s očima.

Lord i aasgardium se ovo sviđa.
  15. aasgardium

aasgardium Eydishan

Ouuuu, hvala!

16. aasgardium

aasgardium Eydishan

17. aasgardium

aasgardium Eydishan

Pokušao sam tražit naočale prema oblicima lica na internetu, samo ispada da je moj oblik lica ili nedefiniran ili da mi se uopće ne sviđa ono što preporučuju. :lol:

18. Furiosa

Furiosa Imperator

Kakve ti preporučuju?

Nije mi to nikad prije palo na pamet googlati, al išla sam sad pogledat i preporuka su onakve kakve sam do sad uglavnom nosila.
    Sad zadnji put sam izašla iz comfort zone i uzela one hipsterske kakve su bile jako popularne jedno vrijeme nakon kaj sam im se dugo odupirala, ali sam oduševljena na kraju. Napokon ne moram gledat u okvir dok gledam ravno jer su stakla dovoljno velika :lol:

aasgardium se sviđa ovo.
  19. aasgardium

aasgardium Eydishan

Ma ono, od pilotki do onih kao što je imao tata od chearleaderice u herojima. :lol:
    Ne mogu sad više nać tu stranicu.

20. Furiosa

Furiosa Imperator

Ne vidim di je problem :lol:
    oliver_dragojevic11.jpg

Ovo su moje :laugh:
    21108009_343227512785890_2455146758301286400_n - Copy.jpg

aasgardium se sviđa ovo.

Podijelite ovu stranicu