1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest

Najmaštovitija Oružja Fantasy Literature

Rasprava u 'Krčma ~Pod Zmajevim Krilom~' pokrenuta od Velena, 3. Lipanj 2009..

1. Ne znam po kom ključu.... meni izgleda kao tipičan derivat američke opsesije stvarima koje pucaju. (i to bez obzira tko je proizveo igru) Skupa sa http://pf-eberron.wikidot.com/archetypes:gunslinger-wandslinger i sličnim forama.
    (što neće reći da nemaju storytelling potencijal, no bojim se da im moj tretman baš i ne bi laskao)

Inače, kako mi je komp zdefektiran malo pa ne vidim slike na forumu, prvo sam mislio da govoriš o onom maču iz 'the sword and the sorcerer' navedenom gore. No i za njega stoji isto. He-manov mač je imao više smisla i kao oružje i kao fantasy magičan artefakt. Taj se koncept može bez srama uklopiti bilo kamo, dok ovaj nikad neće napustiti okvire svog filma.

2. El Viejo Dragon

El Viejo Dragon Enciklopedija beskorisnog znanja

3. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

gunblade je zakon. tko prepoznaje ovog?

4. Prezime mi odzvanja, moglo bi biti eydisovsko no nisam siguran... može biti zakon do mile volje al u kontekstu ovog topika je meh.

Nimalo meh su, međutim, C'tanska fazna sječiva iz WH40k. Komadići tijela zvjezdanih vampirskih bogova, protiv njih ne štiti nikakav oklop. A tek Nekronski gauss-subatomski derači kojima te doslovno rastave na proste faktore..... brrrrr.

5. Decadent Sympozium

Decadent Sympozium Prvi anti-heroj Eydisa kao takav

U j♥♥ote nisam znao da postoje pravi. :D

'komadići tijela zvjezdanih vampirskih bogova'. Izdrkavanje.

ed. podhraški je Egan na eydisu, Gebisov crtač.

6. Recimo. Zbrzani pokušaj da se bude slikovit xD sjećam se Egana, iako samo imenom.

Joj kako sam ih mogao zaboraviti, weirding moduli iz filma Dina! To mi se jako svidjelo. Koncentriran zvuk kao oružje.

7. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

8. Decadent Sympozium

Kad smo kod oružja, čist... man at arms:

http://www.youtube.com/watch?v=xogheZdAO18

9. Belmorn

yep

al ti bi trebao prepoznati i konkretno oružje

10. ^
    ^ :omg: Iron mane, sakrij se u mišju rupu.

11. Decadent Sympozium

Normalno da prepoznajem. :)

12. mrzovoljni trol

mrzovoljni trol zombi paladin lvl. 99

Gunblade je prej♥♥en. Možeš rezat slaninu i pucat po dušmanima u isto vrijeme.

13. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

koja glupa pizdarija, kao da netko može vitlat tolikom oštricom.

14. Ne možemo ja ili ti, no može Cloud ˇ.ˇ

..zanimljivo da se dosad nisam sjetio :think: Morgulski bodež. Gadna stvarca. Ne ubija te nego te... izbriše i ostavi samo tvoju sablast. Divotica.

15. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

s tom građom? riiiight. opet glupa japanska izmišljotina

16. Neph

Neph Aktivan Član

Hardy har har.

17. Decadent Sympozium

Cloud je u igri ispunjen mako energijom tako da je snažniji. Također, Cloud je visok tipa 165 cm što mač čini manjim nego što izgleda naspram njega.

18. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

kakogod, izgleda idiotski. ko da mene stave da vitlam stablom.

19. Belmorn

meni je zakon demonska crna oštrica Stormbringer koju nosi Elric od Melnibonea
    http://www.youtube.com/watch?v=XCxL3-Fl7bM

odnos "gospodara i sluge", vječita žeđ te oštrice i nevoljkost albina da ju zadovolji su promjenili suvremeni fantasy...

Stream of Consciousness se sviđa ovo.

Podijelite ovu stranicu