1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Najgori Star Trek Lik

Rasprava u 'Filmovi' pokrenuta od Taliesin, 14. Studeni 2006..

1. Taliesin

Taliesin Aktivan Član

Ahem

Ovo sa Đenvej >>> Kirk je bilo čisto bogohulje - Cpt. Janeway je samo
    pokušaj neke klonovske populacije američkih Vedrana Rudan da napravi
    female Picard/Kirka, samo kaj su zaboravili uz spol promijeniti i osobnost -> tak da je
    (barem meni) ta janeway imala muškiji stav prema stvarima (znači idemo
    stavit nekog iz nižih rankova na planet pa da vidimo dal budu ga pojeli il ne;
    umjesto razmislimo prvo malo, možda se može unaprijed naći rješenje)

2. genesis

genesis Novi Član

Voyager je za razliku od TOSa glup i nerealan cak i za star trek svijet...

i zabavan i zanimljiv

3. Sherpa

Sherpa Legenda

Pa vox populi kaze da je Voyager smece i da nije ni do koljena sa TOSom... Voyager nije ni zabavan ni zanimljib nego glup i idiotan sa uzasnom posadom... no kako smo vec ustanovili tvoj ukus je jadan tako da ono ste se tebi svidja je uvjek glupo.

Tebi je Jar jar Binks smjesan, tebi je Xena dobra serija, tebi je ciro dobar trener, a sada i tvrdis da je voyager bolji od TOSa... Mislim voyager je dobar, ako ga usporedjujes s xenom...

Nauci neke stvari i nije potrebno to sto ti je đenvejica ljubavna patnja, i sto scene s njom "gledas" s Desankom Šakić, da seres po najboljem dijelu star treka. TOS je kult i da njega nije bilo nebi bilo tvog pateticnog voyagera i njegove josh gore blesave postave.

Voyager je mogla biti dobra serija da im je scenarij pisao netko s imalo mozga.

4. Psychaki

Psychaki Gost

Peace, Sherpa, što se toliko žestiš :sad:

Voyager možda je loša serija, ali to ne znači da moraš pljuvati po čovjeku koji to voli.
    :sad:

5. Sherpa

Sherpa Legenda

Eto iskopao sam... Vox populi kaze ovo gore navedeno...

6. genesis

genesis Novi Član

Pa vox populi kaze da je Voyager smece i da nije ni do koljena sa TOSom... Voyager nije ni zabavan ni zanimljib nego glup i idiotan sa uzasnom posadom... no kako smo vec ustanovili tvoj ukus je jadan tako da ono ste se tebi svidja je uvjek glupo.

Tebi je Jar jar Binks smjesan, tebi je Xena dobra serija, tebi je ciro dobar trener, a sada i tvrdis da je voyager bolji od TOSa... Mislim voyager je dobar, ako ga usporedjujes s xenom...

Nauci neke stvari i nije potrebno to sto ti je đenvejica ljubavna patnja, i sto scene s njom "gledas" s Desankom Šakić, da seres po najboljem dijelu star treka. TOS je kult i da njega nije bilo nebi bilo tvog pateticnog voyagera i njegove josh gore blesave postave.

Voyager je mogla biti dobra serija da im je scenarij pisao netko s imalo mozga.

Neda mi se komentirat ovaj cijeli post, samo me zanima otkud ti da je meni Xena dobra serija, nisam je ni gledao :sad:

Ak ak ti je Voyager tak los, ko ti kriv sta si ga gledao.

I daj malo pusti Eydis rpg & get a life :sad:

7. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

ajte chill...svi... :lol:

8. Valdis Fury

Valdis Fury Novi Član

ajte chill...svi... :lol:

ajde, bezazleno argumentiranje :lol:
    koje na kraju rezultira vrijedjanjem :lol:

9. Taliesin

Taliesin Aktivan Član

al ovaj DS9 je stvarno precijenjen :laugh:

10. genesis

genesis Novi Član

Mocan ti je vox populi... Jedna anketa :laugh:
    Uostalom, taj screenshot moze biti i fotomontaza.

Evo ti linkovi na dvije ankete o najboljoj seriji:
    http://usscroatia.hr/phpBB2/viewtopic.php?t=94 - Voyager vodi, TOS djeli 4. mjesto sa Enterpriseom
    http://www.stargate-hr.info/forum/viewtopic.php?t=577 - Voyager je 3., TOS je 4., ali je Voyager sasvim blizu vodecima, a TOS ima samo jedan glas

Dakle, vox populi kaze da je Voyager (naj)bolja serija

I sa ovog istog foruma gdje si ti izvukao ovu anketu o najnekvalitetnijem STu, ima i ova anketa koja kaze da je Voyager bolji od TOSa - http://www.sfcentar.com/forum/viewtopic.php?t=47

A i ta tvoja anketa ne kaze da je Voyager najlosiji nego da je najnekvalitetniji. Imas hrpu stvari koje su nekvalitetne, a dobre

11. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

Tom Paris. :roll:

Koji napuhani šupak.

12. mrzovoljni trol

mrzovoljni trol zombi paladin lvl. 99

Janeway i Chakotay. Zapravo cijeli Voyager. :hippi:

dorca vorbarra se sviđa ovo.
  13. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

A niiiiiisu. Voyager je meni super. :love: Najdraži čak :think:

14. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Ma općenito mi Voyager ekipa nije nešto, Tuvok, Janeway, sedma i doktor. Ostali za zaborav.

15. MarkaN

MarkaN I'm Batman

Klasičan Q mi je bio bezveze dok nisam skužio da je flegmatična faca sa solidnim smislom za humor. :aha:
    Recimo ona epizoda di zavodi Janerwayku, trgo sam se od smijeha :laugh:

Ipak, nikako prežvakati epizode poput TNG pilota Encounter at Farpoint gdje su svi apsurdno obučeni te se radnja jednako iritantno odugovlači i odugovlači... Hmm... Kada bolje razmislim niti jedan ST pilot mi baš nije bio po volji...

Sedma mi je bezveze, all look, no substance... Ima ih još al teško se sad sjetit kad je lako bilo zaboravit. :roll:

16. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

kapetanica đžonvejn, fejk crni vulkanac, i njihov pas. najgora serija ikad.

17. aasgardium

aasgardium Eydishan

Wesley Crusher, Neelix, Grand Nagus Zek, dr. Julian Bashir.

18. Sova

Sova Frau Gabrijela

Shut up Wesley! :great:

dorca vorbarra i aasgardium se ovo sviđa.

Podijelite ovu stranicu