1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Najgori Star Trek Lik

Rasprava u 'Filmovi' pokrenuta od Taliesin, 14. Studeni 2006..

1. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

ma daj, cijeli vojajager se temleji na političkoj korektnosti. žena kapetan, prvi časnik indijanac, vulkanac crnac, bljuv, bljuv, bljuv.

2. Psychaki

Psychaki Gost

A tko je ono bio homoseksualac :lol: :ninja: ?

3. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

A tko je ono bio homoseksualac :lol: :ninja: ?

Paris :lol:

4. Psychaki

Psychaki Gost

Mmmm... On i Kim ? :ninja:

5. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

meni je Paris bio baš dobar. 10 na n-tu bolji lik od keptenice džonvejn

6. genesis

genesis Novi Član

ma daj, cijeli vojajager se temleji na političkoj korektnosti. žena kapetan, prvi časnik indijanac, vulkanac crnac, bljuv, bljuv, bljuv.

Ko da su ostel serije bolje... U DS9 je crnac kapetan :devil:

U TOSu imaju crnkinju, Kineza, vanzemaljca i Rusa

7. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

Ko da su ostel serije bolje... U DS9 je crnac kapetan :respect:

da, i? navedi jos jednu manjinu?

doktor je neka indijsko-američka mješavina (tak da se ne računa), i dobiju worfa nakon 4-te sezone. plus imas one drekove od bajoranaca, ferengija, kardasijanaca, itd... nista toliko usrano ko Voyager. :smile:

8. Sherpa

Sherpa Legenda

Reci josh nesta protivc TOSa i bit ce :respect: radje odi i gledaj proljev od Voyagera

9. genesis

genesis Novi Član

da, i? navedi jos jednu manjinu?

doktor je neka indijsko-američka mješavina (tak da se ne računa), i dobiju worfa nakon 4-te sezone. plus imas one drekove od bajoranaca, ferengija, kardasijanaca, itd... nista toliko usrano ko Voyager. :smile:
    Doktor je Sudanac, dobro da si me sjetio za njega. O'Brien je Irac. Plus svi ovi alieni koje si nabrojao.

Reci josh nesta protivc TOSa i bit ce :respect: radje odi i gledaj proljev od Voyagera

TOS nije los ali je dosadan i likovi lose glume (pogotovo Kirk), a scene tucnjava su smjesne. Voyager je bolji u svakom pogledu

10. Sherpa

Sherpa Legenda

A tebi nije palo na pamet da je Voyager sniman 30 i vise godina poslje TOSa??? Daj mi reci po cemu je voyager bolji? Po radnji, po prici po posadi??

Kirk > đenvej
    Spock > Čikotej
    Bones >>>> Doctor
    Scoty > Belana
    Cehov & Sulu >>>>>>>>>>>> Kim & Paris

A da ne nabrajam ostale jadne likove, Nelix kojeg organski ne podnosim, tip je nitko i nista no prezentira se ko uber cool lik, 7of9 cisto da imaju i Borga u posadi :love: kako bi bili cool, jedini lik koji je po meni bio okej je Kes...

A sad mi reci kako bi brod koji je potrosio sva svoja kvantna torpeda u prvom kvartalu prve sezone prezivio 7 godina u Delti? kako? nikako, i napomena Voyager je znanstveni brod a ne bojni

Dok Je kirk legenda, nitko nije potukao toliko polubogova ko on... Mozda je tebi smjesna njegov nacin sore no on ce ostati zapamcen kao kapetan najbolje posade. A da ne kazem kako su ti efekti u to vrijeme bili :cocky:

Ista stvar i u star warsu

4,5,6 >>> 1,2,3

Pa tako i u star treku

TOS >>> Voyager

11. genesis

genesis Novi Član

A tebi nije palo na pamet da je Voyager sniman 30 i vise godina poslje TOSa??? Daj mi reci po cemu je voyager bolji? Po radnji, po prici po posadi??

Kirk > đenvej
    Spock > Čikotej
    Bones >>>> Doctor
    Scoty > Belana

A da ne nabrajam ostale jadne likove, Nelix kojeg organski ne podnosim, tip je nitko i nista no prezentira se ko uber cool lik, 7of9 cisto da imaju i Borga u posadi :love: kako bi bili cool, jedini lik koji je po meni bio okej je Kes...

A sad mi reci kako bi brod koji je potrosio sva svoja kvantna torpeda u prvom kvartalu prve sezone prezivio 7 godina u Delti? kako? nikako, i napomena Voyager je znanstveni brod a ne bojni

Dok Je kirk legenda, nitko nije potukao toliko polubogova ko on... Mozda je tebi smjesna njegov nacin sore no on ce ostati zapamcen kao kapetan najbolje posade. A da ne kazem kako su ti efekti u to vrijeme bili :cocky:

4,5,6 >>> 1,2,3

Pa tako i u star treku

TOS >>> Voyager

Janeway >>> Kirk
    Spock >>>>>>> Chakotay
    Doctor > Bones
    B'Elanna >> Scotty

Nisam mislio na efekte nego na seriju u cjelosti. Velika vecina epizoda TOSa je jednostavo dosadna. Nije cak ni tolko losa po radnji, al je jedostavno dosadna. I kod Voyagera ima dosadnih epizoda, al ima puno vise dobrih.

A sto se tice Kirkovog nacina sore, evo ti shema...
    Kirk vs Random Alien
    Kirk lupi sakom Random Aliena u lice. Ovaj pokusa uzvratiti to isto, ali se Kirk izmakne i lupi ga po siji, nakon cega Random Alien pada onesvjescen.
    Tako je u svakoj epizodi.

12. Sherpa

Sherpa Legenda

Cekaj ti si toliko ocajana da ti je Kirk losiji od Đenvejice? Daj nadji pistolj i upucaj se... TOS je predvidljiv ali barem nema ocajno jadnu nerealnu radnju

13. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

Janeway >>> Kirk
    Spock >>>>>>> Chakotay
    Doctor > Bones
    B'Elanna >> Scotty

Nisam mislio na efekte nego na seriju u cjelosti. Velika vecina epizoda TOSa je jednostavo dosadna. Nije cak ni tolko losa po radnji, al je jedostavno dosadna. I kod Voyagera ima dosadnih epizoda, al ima puno vise dobrih.

A sto se tice Kirkovog nacina sore, evo ti shema...
    Kirk vs Random Alien
    Kirk lupi sakom Random Aliena u lice. Ovaj pokusa uzvratiti to isto, ali se Kirk izmakne i lupi ga po siji, nakon cega Random Alien pada onesvjescen.
    Tako je u svakoj epizodi.

*cough cough* n00b *cough cough* od janewayice nema gore :nice:

na starom TOS-u su svi bar cugeri! :love: :love: :love: :cocky:

Posljednje uređivanje od moderatora: 19. Travanj 2015.
  14. Valdis Fury

Valdis Fury Novi Član

Kirk > đenvej
    Spock > Čikotej
    Bones >>>> Doctor
    Scoty > Belana

Dok Je kirk legenda, nitko nije potukao toliko polubogova ko on... Mozda je tebi smjesna njegov nacin sore no on ce ostati zapamcen kao kapetan najbolje posade. A da ne kazem kako su ti efekti u to vrijeme bili :love:

4,5,6 >>> 1,2,3

Pa tako i u star treku

TOS >>> Voyager

:love: :onoz: :nice:
    kirk je legenda, tj cijela ta postava rula. oni su zacetnici svega i mislim da i oni koji negledaju ST znaju tko je kirk, a cisto sumljam da znaju tko je janeway :cocky:

Posljednje uređivanje od moderatora: 19. Travanj 2015.
  15. Sherpa

Sherpa Legenda

Fala ti kaj samnom djelis misljenje, no svatko tko imalo znao s Star treku reci ce ti da je voyager totalno nerealan i da taj brod nikako nije mogao provesti sedam godina u delti

16. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

Kirk kao lik je ikona.
    Ne moram spominjati da je njegova serija razbijala mnoge barijere i podigla kriterij zabave u to vrijeme.

17. Valdis Fury

Valdis Fury Novi Član

Fala ti kaj samnom djelis misljenje, no svatko tko imalo znao s Star treku reci ce ti da je voyager totalno nerealan i da taj brod nikako nije mogao provesti sedam godina u delti

pa dosta u tom serijalu je nerealno, recimo samo koliko su šatlova promjenili, cisto sumljam da su za to vrijeme usjeli sagraditi nekolicinu novih sasvim funkcionalnih šatlova

a to je samo jedna stvar :love:

18. genesis

genesis Novi Član

Star Trek kao takav je nerealan. Teleporteri, warp brzina, replikatori... Voyager je, za razliku od TOSa, barem zanimljiv i zabavan

19. Sherpa

Sherpa Legenda

Voyager je za razliku od TOSa glup i nerealan cak i za star trek svijet...

20. Valdis Fury

Valdis Fury Novi Član

Star Trek kao takav je nerealan. Teleporteri, warp brzina, replikatori... Voyager je, za razliku od TOSa, barem zanimljiv i zabavan

to je znanstvena fantastika, normalno da ce imati elemenata nemoguceg, iako su vecina tih stvari kad je TOS izasao bila nemoguca, sad ih imamo u skavkodnevnom zivotu...kao recimo trikoder zbog kojeg je i izmisljen mobile, isto tako klizna vrata, ciji je stvaraoc ideju dobio gledajuci star trek... tko kaze da i sa teleportacijom i cim vec ne nece biti isto...

ali voyager je skroz nesto drugo

Podijelite ovu stranicu