1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

N L O - Izvanzemaljci I Ostali

Rasprava u 'Oltar Tajni' pokrenuta od Nea, 23. Listopad 2006..

1. Gost

Gost Iluminata Ultima

Oni dolaze!

2. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

All bark no bite, as usual. :ball:

3. Gost

Gost Iluminata Ultima

Psi laju, karavane prolaze. Mogu ja s narodnim mudrostima Ivanhoe koliko god dugo želiš. :)

4. BlackSnake

BlackSnake DragónA

@Gost - možeš im pls dati moju adresu . reci da bih povela muža (kojeg ni u ludilu ne bih ostavila), dvoje prekrasne djece , mačka, zamorca i akvarij. tražim čist zrak, život bez kredita i boleština...

5. Nea

Nea curica

Iš, iš kokoške.... :knight:

Tamo u Hramu se hvalite kako ste za ravnopravnost, jednakost, slobodu govora i izjašnjavanja, a onda dođete ovdje i izrugujete se i vrijeđate pravo na drugačije mišljenje. O dvoličnosti lijepa li si..:whistle:

Ovo je NAŠA pokrajina u Eydis zemlji :eto: pa vas mi ne zovemo sheeple :sheep:.

S druge strane, svi vjernici koji stignu ovdje kako bi ispravili nas krivovjernike uljudnim razgovorom i razmjenom mišljenja su i više nego dobrodošli.:nice:

6. BlackSnake

BlackSnake DragónA

Čekaj , sad niš ne kužim!? @Nea- ja vjerujem u izvanzemaljski život.I to srcem i dušom, znanstevnom i vjerničkom. Baš zato pokušavam skužit taj skrivalački nagon onih koji znaju kompletnu istinu o intelektualnim bićima izvan naše Zemlje. No, postoje i malo propucane stavre. Znaš ;)

7. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

i ja vjerujem, jer je svemir prevelik. ali u izvanzemaljce na zemlji-izgledi su otrpilike 1: 10000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

BlackSnake se sviđa ovo.
  8. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Samo da napomenem da samo zvijezda u svemiru ima oko 10 puta više od zrna pijeska na svim plažama na Zemlji. Negdje 1 i 20 nula nakon toga. Što se znatno poveća kad pratimo planete tih zvijezda. Šansa da izvanzemaljci ne postoje poprilično je blizu 0, no da su u posjetu baš na našem planetu od svih miljardi miljarda i to U OVOM BEZNAČAJNOM PERIODU od 10 000 godina i nije bogzna kakva.

Ayllwyn se sviđa ovo.
  9. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

This.

Ili možda i jesu, ali sumnjam da su se ubacili u svijetski poredak ili tako nešto bedasto.

BlackSnake se sviđa ovo.
  10. Lord

Lord Aesir Illuminati

Recimo imate jednu ideju.

Pretpostavimo da su OOB iskustva moguća. pretpostavimo da postoji nekakva medijan zona u kojoj duše mogu putovati. Kako duše mogu izaći iz tijela druga duša može ući u to tijelu, pa čak i obje biti u tom tijelu.

Pretpostavimo da su vanzemljci zapravo izvanzemaljske energije koje putuju kroz medijan prostor i nastanjuju se u ljudskim tijelima.

Shit got serious :D

11. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

pretpostavimo prvo da duša postoji...

12. Lord

Lord Aesir Illuminati

Ofkors, sve je bazirano na pretpostavci što sam napisao jer nemam kako to dokazati.

13. Gost

Gost Iluminata Ultima

Meni je npr. zanimljivo to, da ljudi kada razmišljaju o vanzemaljcima u najčešće slučajeva smatraju da su oni slični nama. Ili da su duhovno ili tjelesno razvijeniji.
    Meni osobno je puno bliža ideja, a s time se slaže i određeni broj NASA znastvenika, da je puno veća vjerojatnost pronaći "hostile" vanzemaljsku rasu, ili predatorsku, nego miroljubivu. U ovom svemiru, znanstveno mjerljivom, sasvim je očigleno da se živa bića bore za vodu, hranu, teritorij, moć, utjecaj. Tako je među životinskom vrstom, a bogami i među ljudskom.
    Ako bi vanzemaljska rasa bila u fizičkoj dimenziji, najveća vjerojatnost jest da je predatorska. Ako su pritom i inteligentna rasa, prvu stvar koju bi napravili je da se ubace među ljude i proučavaju ih ili iskorištavaju.

14. Gost

Gost Iluminata Ultima

Oni dolaze ovdje da bi utjecali na nas, ne da bi nas vozali po galaksiji :D Moj stav.

15. Nea

Nea curica

Kao prvo vjerujem da postoji više različitih izvanzemaljski vrsta/rasa. No, također vjerujem da ih ima i "dobrih" i "loših" jer su se razvili u različitim podnebljima i različitom brzinom, a i neke su starije, a neke mlađe.

Problem je što ljudi još uvijek misle da su centar svemira, a ego nam je milijun puta veći od pameti. Pa onda na sve gledamo kroz svoju perspektivu. Moguće je da postoje alieni koji su samo čista energija, kojima ne treba voda i za čiji nastanak nisu bili potrebni preduvjeti kao za nastanak ljudske vrste.

Čim NASA nešt kaže ja stisnem kočnicu :mrgreen: ali mi je sasvim normalno za njih da tvrde da su alieni uglavnom predatori.

Jer USA rula svijetom pa su nakon završetka WW2 prvo komunisti bili najveća prijetnja.
    Onda su bili raznorazni teroristi.
    Između raznorazne epidemije.
    A sad su to muslimani-teroristi.
    Kad se oni potroše bit će alieni.

Zašto je tome tako, zašto uvijek postoji globalna prijetnja?
    Zbog stanja straha - jer kad se bojite lakše vas je kontrolirati, manje pitate i manje "izazivate vraga" manje razmišljate drugačije. Podložni ste manipulaciji.

I ne, ne morate se svijesno bojati, ne morate ni kužiti da se bojite. Dovoljno je otvoriti novine preletjeti po apokaliptičnim naslovima i oni će vam se usaditi u podsvijest.
    Kao npr. kad neki miris povežete s nekim događajem i onda nakon par godina osjetite negdje u prolazu taj miris i on vas vrati u taj prošli događaj.

Wikileaks je pustio tisuće dokumenata i mainstream je pisao o svim onima koji se tiču politike. No, wikil. je pustio i dokumente o alienima. Koliko ste o tome pročitali u mainstream medijima?

Jesu li alieni skriveni među nama - ne znam, uopće nemam mišljenje o tome.
    Jesu li alieni već na Zemlji i neskriveni surađuju s Amerima - e pa o tome već razmišljam i dvoumim...
    Npr. O Rusima kao zatvorenima i onima koji vladaju željeznom čizmom već i vrabci na grani pjevaju, međutim po pitanju NLO-a su puno otvoreniji od amera po tom pitanju. Njihovi kapetani i generali otvoreno za tv dokumentarce pričaju o tome.

ZNAM DA NEĆETE ČITATI OVAJ DUGI POST ali bi me zaista zanimalo što mislite o ova 4 videa. Vrlo su kratki - svaki cca 1 min traje.
    Ovo je link na youtube tipa koji ih je postavio i odabrala sam opciju od starijeg do kasnije uploudanog

16. BlackSnake

BlackSnake DragónA

Nea, pročitala sam cijeli posti i baš me zanima video clip...al javlja
    Video player error message

Nea se sviđa ovo.
  17. Nea

Nea curica

Seljaci :dry:

Upiši na youtube u tražilicu ivan0135 chanel pa idi na njegov kanal i stavi uploads od najstarijeg da ih pogledaš i da vidiš onda na zadnjem videu(mislim) njegov odgovor na komentare ljudi koji su se zaj♥♥avali...

A promatraj te aliene pa vidi može li se takva lutka napraviti ili sve fotošopirati ili kako se to već za video kaže..sama zaključi :nice:

18. MarkaN

MarkaN I'm Batman

Jednom sam slučajno vidio jednu snimku koja je brzo izbrisana sa interneta i izgledala mi je prokleto uvjerljiva. Onako bijelog žgoljavog vanzemaljca sa ogromnom glavom i crnim očima kako leži u mukama kao da očajnički pokušava doći do zraka... Kao da je doživio nesreću i srušio se na Zemlju... No tko će ga znati...

Kako god bilo dvije stvari sam prilično siguran:
    - Neće se sprijateljiti sa nama niti komunicirati normalno
    - Neće se infiltrirati u društvo, koliko god takve priče uvjerljivo zvučale (jer s obzirom kakvih sve ima luđaka i čudaka u ljudi sigurno nitko nebi ni primjetio ili posumnjao u još jednog takvog da je i prikriveni vanzemaljac)

Star Trek utopiju slobodno možemo prekrižiti, nema frikkin teorije da ih ima još poput nas i da bi sa njima mogli normalno komunicirati kao sa sobom. A KAMOLI više vrsta takvih. Zato mi je uvijek ST bio dobrim djelom negledljiv jer stvarno zna otići overboard sa tim glupostima.

Nea se sviđa ovo.
  19. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

20. MarkaN

MarkaN I'm Batman

Ak je z Jutarnjeg mora da je istina :aha:

Podijelite ovu stranicu