1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

My Little Pony

Rasprava u 'Filmovi' pokrenuta od Ayllwyn, 12. Travanj 2012..

1. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

Pinkie pie :love:

E: Imamo i topik :w00t2:

2. Falak

Falak Jacob Crawley Frye

Jesi to ti pegasister?

3. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

4. Artonys

Artonys Wolves Die Young

Pinkie je super, ali Rainbow Dash je ipak 20% više kul od svih.

5. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

Lolne pinkie je najawesome lik ikada.

6. Artonys

Artonys Wolves Die Young

7. Falak

Falak Jacob Crawley Frye

Jučer su me ljudi čudno gledali kad sam u Mekdonalcu tražio happy meal sa rainbow dash [​IMG]

8. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

U MEKDONALDSU SU MAJ LITL PONI KAJ KAJ KAJ ŠTA ČA???? ISUSE MILA MAJKO IDEM JEST!

9. Artonys

Artonys Wolves Die Young

10. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

:w00t:
    inače rainbow dash mi je poprilično kul ali pinkie mi je i dalje bolja, luda je ko šlapa, baš je anamiljanić pomalo :love:

11. Artonys

Artonys Wolves Die Young

The one, the only:

E: Imamo i topik :w00t2:

Good job, everypony! ^^

12. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

Ajmo pričati kako su vam najdraži poniji:

Meni je prva Pinkie pie, onda Rainbow dash, onda Rarity i Appleshy, a najmanje su mi kul Fluttershy i Twilight

13. Artonys

Artonys Wolves Die Young

Meni Rarity ide na živce. Fluttershy je preslab lik da ima ikakav efekt (iako, ona scena na kraju prve sezone kad su bili na balu i kad je uletjela u dvoranu naganjajući životinjice i vičući "YOU WILL LOVE ME!" je bila najbolja scena ikad XD ), Pinkie je preluda (u dobrom smislu, jel), a Twillight je samo placeholder za upoznavanje s ostalim likovima, praktički. Applejack mi je odlična. I naravno, Rainbow Dash je iznad svih.

14. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

Meni Rarity ide na živce. Fluttershy je preslab lik da ima ikakav efekt (iako, ona scena na kraju prve sezone kad su bili na balu i kad je uletjela u dvoranu naganjajući životinjice i vičući "YOU WILL LOVE ME!" je bila najbolja scena ikad XD ), Pinkie je preluda (u dobrom smislu, jel), a Twillight je samo placeholder za upoznavanje s ostalim likovima, praktički. Applejack mi je odlična. I naravno, Rainbow Dash je iznad svih.

ne spojlaj nisam došla do kraja :spank:

15. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

http://www.youtube.com/watch?v=8er83h9Bbn8

16. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

17. Falak

Falak Jacob Crawley Frye

U MEKDONALDSU SU MAJ LITL PONI KAJ KAJ KAJ ŠTA ČA???? ISUSE MILA MAJKO IDEM JEST!

Neznam za vas, u Mostaru jesu... :D PONOSNI SAM VLASNIK RAINBOW DASH FIGURICE!!!

U pon cu uzeti Twilight i Pinkie Pie, te u utorak Fluttershy [​IMG][​IMG][​IMG]

E: Aro,

18. Artonys

Artonys Wolves Die Young

Inače mrzim McDonalds, ali sad...

19. Versius

Versius shajzeshit

20. Artonys

Artonys Wolves Die Young

Podijelite ovu stranicu