1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Mjuzikli

Rasprava u 'Filmovi' pokrenuta od Nea, 29. Listopad 2006..

1. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

da se mene pita ona bi trebala glumiti i u svim hollywoodskim....
    lijepša je od angeline jolie, seksipilnija od monice belluci, ima bolje noge od svih hollywoodskih štaka zajedno, i jednostavno je prekrasna

( :laugh: trenutak)

2. Aria

Aria Novi Član

Meni je "Zauvijek u mom srcu" sjajan film. Traje 5 godina, tocnije, tri sata, a nakon njega sam plakala pola sata, iako nemam obicaj plakati nakon filmova. Predzadnji film koji me tako dirnuo je bio "Cinema Paradiso" kojeg sam pogledala prije nekih sedam godina, i tek prije koju godinu saznala kako se zove kada sam na omotu filma Malena s Monicom Bellucci vidjela da je reziser ovoga filma (Giuseppe Tornatore) rezirao Cinema Paradiso. Tada sam se sjetila da se "Paradiso" zvalo kino u tom filmu i bila sigurna da je to taj film. Tek sad vidim da je devedesete dobio Oscara za Najbolji strani film.
    Zadnji film koji me tako dirnuo je Genijalan um, izmedju ostaloga i zato sto padam na istinite price.

"Zivot pise najbolje romane."

3. Jaktens Tid

Jaktens Tid Aristokat

nisam nikad mislila da ćuovo reći, ali posljednji izbljuvak burtona je upravo to. izbljuvak. god i hate musicals.

4. Artonys

Artonys Wolves Die Young

Obožavam mjuzikle. :ninja: Upravo skidam pet mjuzikla: Fiddler On The Roof, The Phantom of The Opera, Jesus Christ Superstar, Rent i The Producers. :laugh:

5. Obožavam mjuzikle....To je nešto prekrasno :laugh: :ninja: :belj:

Posljednje uređivanje od moderatora: 20. Travanj 2015.
  6. ixidor

ixidor ponavljač

jedini mjuzikl koji nije pokrenuo u meni laksativni ucinak pomijesan sa homocidalnim tendencijama je bio: south park

7. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

tommy sam davno gledao. odličan film, trebam to ponovit da se prisjetim
    i moram napokon hair pogledat, to nikako da dođe na dnevni red... samo sam djelove vidio, nikad cijeli

8. autumn

autumn |-O

Ajme Hair! :love:
    Svaki put kad pogledam taj film imam zelju trcat po livadi punoj cvijeca! :lol: Gledala sam ga valjda 15 puta, cudno da nisam postala hipi.
    I Wall od Pink Floyda, to mi je definitivno najbolji mjuzikl ako se to moze nazvati mjuziklom.

9. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

the wall gledam ove subote :love:

10. Polythene Pam

Polythene Pam Aktivan Član

blento blentava the Wall nije mjuzikl

11. Artonys

Artonys Wolves Die Young

12. autumn

autumn |-O

Pa mogao bi se ugurati pod mjuzikl, ipak muzika prica pricu. To sto glumci ne pjevaju u pravom smislu rijeci se moze zanemariti. Inace ga nemas pod sto staviti. :nice:

Posljednje uređivanje od moderatora: 19. Travanj 2015.
  13. Polythene Pam

Polythene Pam Aktivan Član

normalan film s malo više muzike, to je to
    ja sam young Pink

14. Artonys

Artonys Wolves Die Young

Joj sad sam se sjetio jednog fenomenalnog mjuzikla: Annie :nice: !!!!!!

Posljednje uređivanje od moderatora: 19. Travanj 2015.
  15. autumn

autumn |-O

normalan film s malo više muzike, to je to
    ja sam young Pink
    :tired:
    Pa nije bas normalan film, u cijelom filmu ima tri recenice dijaloga a sve ostalo je putem rijeci pjesama. Znam da nije bas mjuzikl ali to mi je najprihvatljivija kategorija. :tired:

16. Sammael

Sammael Knjižničar

Never knew I could feel like this
    Like I've never seen the sky before
    Want to vanish inside your kiss
    Everyday I love you more and more
    Listen to my heart, can you hear it sings
    Telling me to give you everything
    Seasons may change winter to spring
    But I love you until the end of time
    Moulin Rouge! obozavam taj film.

17. Aelis

Aelis Pokémon trenerica

Thank you, Moulin Rouge je savršen. :nice:

@osoba koja skida Rent
    Rent je isto divan. :evil:

18. Alis Wronsky

Alis Wronsky Kič-magičar, Lažni prorok, Čuvar Oltara tajni

Od ovih koje ste spomenuli definitivno obožavam Kosu,Jesus Christ Superstar,PHANTOM OF THE OPERA i možda joše ponešto...od onih koje niste,bar nisam primijetila,rock mjuzikl Hedwig and the Angry Inch,o rock bendu Nijemca iz Istočnog Berlina u Americi koji je pritom gay i transvestit :tired: :tired: pjesme su naprosto predivne!

19. Artonys

Artonys Wolves Die Young

Thank you, Moulin Rouge je savršen. :cry:

@osoba koja skida Rent
    Rent je isto divan. :tired:

Da, pogledao sam ga sad. :tired:

Fenomenalan je! La vie boheme! :cry:

20. Aelis

Aelis Pokémon trenerica

Bisexuals, trisexuals, homo sapiens, carcinogens, hallucinogens, men, Pee Wee Herman! :w00t:

Podijelite ovu stranicu