1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Meditacija

Rasprava u 'Oltar Tajni' pokrenuta od Nea, 13. Ožujak 2007..

1. Strahozec

Strahozec Douchebag

Komentar:
    "Vrbovao je uglavnom udane imućne žene", pa sigurno nije vrbovao neudane imućne žene, jer takve ne postoje. udane imućne žene neznaju šta će od objesti, dok su muževi slomili kičmu da nešto steknu (ili pak ukradu, jer sve je to hdz manje više), ove nisu znale šte će od sebe, sve što su naučile u životu je nasaditi se na onu stvar i primiti je u usta
    :lol:

2. Lord

Lord Aesir Illuminati

j♥♥eno mi je kako se pojavljuje sve više ljudi koji kuže vlastitu i tuđu psihu do te razine da mogu s drugima manipulirati u takvom pogledu. Možda i udari u glavu ljude spoznaja da svaka druga religija to radi, a da su im stavovi i vjerovanja nametnuti od strane tih pozitivne i dobre stvari često samo radi navike.

3. Strahozec

Strahozec Douchebag

Lorde jel ti ikad odletiš do trgovine :mrgreen:

4. Lord

Lord Aesir Illuminati

Ne ja si stavim metlu u guzicu pa hodam tak do trgovine.

aasgardium se sviđa ovo.
  5. Strahozec

Strahozec Douchebag

Al si se zaposlio u čistoće

6. Lord

Lord Aesir Illuminati

Ne, nego u policiji :mrgreen:

7. Strahozec

Strahozec Douchebag

Da si u miliciji onda bi si umesto metle zadjenuo stop palicu da te ko ne naguzi :coffee:

Lord se sviđa ovo.
  8. aasgardium

aasgardium Eydishan

E viš tu je problem. Milicija trenira strogoću, ali zec ti ne radiš u miliciji nego u policiji, ako se ne varam.
    Dakle, sigurnost i povjerenje. :laugh:

9. Melisandre

Melisandre Strega

Zašto bi netko platio tečaj levitacije, od koje nema nikakve koristi u životu? Da se može kurčiti pred drugima?

10. autumn

autumn |-O

hm, mozda dodje zgodno kad na snijegu cekas tramvaj, cist da ti noge nisu u snijegu :think:

11. aasgardium

aasgardium Eydishan

Zašto bi čekao tramvaj ako može levitirat?

12. autumn

autumn |-O

pa moze levitirati, ne letjeti

13. aasgardium

aasgardium Eydishan

Ali uz pomoć ventilatora na baterije ili upregnutog drona može letjet. :laugh:

14. Furiosa

Furiosa Imperator

Možda ne može castat jake levitation spellove jer mu/joj alteration skill nije dovoljno visok...

(Igram previše Elder Scrollsa u zadnje vrijeme)

aasgardium se sviđa ovo.
  15. aasgardium

aasgardium Eydishan

Pa dovoljno se samo zaletjet i uključit levitaciju. Inercija će te gurat dalje.

16. Lady Charlotte

Lady Charlotte Sorceress of the Eydis Illuminati

Oh, ja bih meditirala, ali ne znam kako se to radi. No, dio mene sumnja da već meditiram, samo ne znam kako izgleda meditacija. Može li se meditirati u šetnji, tako da sanjariš? Želim meditirati jer sam negdje pročitala da to pomaže puno kod psihičkih problema, a kad sam negdje pročitala da u slučaju psihičkih problema meditacija nije preporučljiva, prošla me volja. Dakle, dva oprečna mišljenja, pa me sve to zbunilo i na meditaciju sam zaboravila.
    Ona priča iz novina je najvjerojatnije nečija spačka, taman zvuči kao nešto što bi nekom paranoiku dalo mokre snove.

17. Lord

Lord Aesir Illuminati

Zapali svijeću i gledaj u nju. Ili prestaneš razmišljati i kad se pojavi misao ne reagiraš nego ju nježno ukloniš. Ako imaš problema s uklanjanjem misli zamisli plamen koji izgara misao.

Do it often.

18. Faint Smile

Faint Smile ilija64

Vau, koji savjet za počenika."Nemoj razmisljati" - that will work :D
    @Lady Charlotte imaš li kojim slučajem smartphone?

19. Lady Charlotte

Lady Charlotte Sorceress of the Eydis Illuminati

20. Faint Smile

Faint Smile ilija64

skini si "headspace" aplikaciju i prati upute. odlicna je za pocetak.

Podijelite ovu stranicu