1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Mass Effect

Rasprava u 'Virtualna Arena' pokrenuta od Sherpa, 13. Veljača 2008..

1. Winter

Winter Joker

Mislim da će to pričekati. Ne igram igre na PC, a imam samo PS3. Četvorku sad neću kupit jer će petica izać kroz godinu ili godinu i pol dana. Ne isplati mi se ulagat u PS4.

2. Rachni

Rachni >^ᴥ^< leptirić

Zašt ne na PC?

3. Winter

Winter Joker

A ono, ne znam baš da mi se daje 7 tisuća za dobru pilu. :mrgreen:

aasgardium se sviđa ovo.
  4. Rachni

Rachni >^ᴥ^< leptirić

A ulaganje svako malo u novi PS se isplati?

5. Sherpa

Sherpa Legenda

Apsolutno se isplati. Ugrabiš konzolu, igru i DLCove za cca dva, dva i pol soma.

A onda možeš ugrabiti još neke super naslove, ala Persona, Horizon, Last Guardian (al samo ako možeš preživjeti kriminalne kontrole), Bloodborne, Uncharted 4 i njegov standalone

Još dolaze Last of Us 2, God of War, Detroit...

A tu je još i malo more multiplatformskih naslova.

PS: Petica će prije za neke dvije do tri godine. Ja bih kazao 2020, sedam godina nakon četvorke. Kako bi ispoštovali ideju o 10 godina ciklusa.

6. Winter

Winter Joker

Nije baš svako malo, samo sam ja ukasnio donekle s PS4 jer sam jedno vrijeme izgubio volju za igranjem.
    5 godina korištenja PS4 što će većina vlasnika raditi, nije baš malo. Al svakako razmislim o sherpinom savjetu, možda negdje i polovni očuvan kupim.....čisto da premostim do petice.
    Ima logike to što pričaš, razmislit ću.

7. Sherpa

Sherpa Legenda

Ma nemoraš čak ni polovni, novi su bili po 2k kuna s igrom (igru prodaš za 300-400kn, znam da je bio top naslov, mislim nogometni).

Trebaš li pro? Prolly ne. osim ako želiš VR. VR iskustva su super, ali su za sada amo iskustva. Nema niti jedan system seller za to, no ima ih toliko puno da se isplati nabaviti VR set. Ima svakojakih stvari, od vrtlatrstva do horora.

Mislim kako će biti još sjajnih stvari do kraja njegove karijere. Plus, realnost je ta da se mnogima petica neće isplatiti u prvih godinu - godinu i pol dana. Jednostavno će faliti softvera,m svima fali prilikom tranzicije generacija.

Winter se sviđa ovo.
  8. Aronys

Aronys Wolves Die Young

PS5 neće izaći tamo do 2020 barem.
    PS4 Pro je super, ne grije se kao običan, no za Slim ne znam kakav je doduše. PS4 je trenutačno na vrhuncu ove generacije, ni ovaj novi Xbox mu nije do koljena.

Ove igre koje je Sherpa nabrojao, to sve si nabavi, super su.

Sherpa se sviđa ovo.

Podijelite ovu stranicu