1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Mahjong Igraonica

Rasprava u 'Mač i Magija' pokrenuta od Neph, 15. Listopad 2012..

1. Neph

Neph Aktivan Član

Posljednje uređivanje: 19. Listopad 2015.
  2. abominacije

abominacije (/:=D

koje je vrijeme i mjesto, te igrate li često?

3. mtm

mtm U hladu voćke

Kao dodatni izvor informacija preporuca se citanje "The Legend of Koizumi".

4. Neph

Neph Aktivan Član

koje je vrijeme i mjesto, te igrate li često?

Zasad tražim zainteresirane ljude. Htio bi imat bar 3-4 osobe prije nego organiziramo nešto.
    Ideja je bila uzet stol ili dva ovđe. Kada, to ovisi o interesu, navjerojatnije subotom navečer al sve je fleksibilno.

Inače, ako ne bude značajnog odaziva (što je sasvim vjerojatno) a nekoga svejedno zanima mahjong, mi svaki vikend igramo kod mene, a povremeno ćemo svratit i u Gamers Guild (gdje su sasvim ok s mahjongom, al nema baš zainteresiranih), pa tko god želi može doć.

Kao dodatni izvor informacija preporuca se citanje "The Legend of Koizumi".

Hajfajv

5. Jarlaxle

Jarlaxle Aktivan Član

ja isto zainteresiran ^^ ne znam još s vremenom kak ću biti, al o tome kad se počnemo dogovarat (iako bi petkom/subotom uglavnom trebao moći).

6. Neph

Neph Aktivan Član

Lijepi pozdrav starosjediocima i novosjediocima (?).
    Tri godine kasnije mahjong igraonica konačno je naišla na svoju realizaciju u suradnji sa udrugom Igranje.

Igra se svake druge subote predvečer te je repertoar nešto proširen i na ostale tradicionalne azijske igre (Go i Shogi).

Pozivam sve zainteresirane da bez ikakve obaveze dođu naučiti i odigrati koju partiju ove tri igre (Riichi Mahjong, Go, Shogi).

Hvala na pažnji.

Lord se sviđa ovo.
  7. Neph

Neph Aktivan Član

8. Lord

Lord Aesir Illuminati

Koliko je dugo potrajalo?

9. Neph

Neph Aktivan Član

Jedno 2-3 mjeseca smo ovo održavali, sami plaćali najam prostora i to u pristupačnom terminu, u centru Zagreba.
    Došlo je možda 5 ljudi sve skupa, nitko dvaput.
    Nema nikakvog interesa nizašto u ovoj državi, čini mi se.

autumn, Lord i aasgardium se sviđa ovo.
  10. Lord

Lord Aesir Illuminati

Da to bi možda bolje prošlo kao nekakav one shot event za vrijeme trajanje nekog festivala, kirvaja i slično. Nekako mi se čini da na duge staze postaje monotono jer je dosta meditativan mahjong, dakle totalna kontra od dobrog društva i socijalizacije.

11. Neph

Neph Aktivan Član

Bili smo i na Danu društvenih igara sa udrugom Igranje.hr, pa neki event kad su se u Areni prezentirale osnove board gameova početnicima, i još par takvih eventova.
    Nije ništa meditativniji od pokera ili remija a ljudi se uredno socijaliziraju oko kartaških igara kao i boardgejmova.
    gg no re

Lord se sviđa ovo.
  12. Lord

Lord Aesir Illuminati

Onda sam ga bit će ja tako shvatio. Imaš pravo, može bit društven. Je li moguće igrat ga u 2+ igrača?

13. Neph

Neph Aktivan Član

Originalno za 4 igrača, postoje varijante za 3 i 2, al to je ono, ko da igraš belu u dvoje. Može se al nije tolko fora.

Podijelite ovu stranicu