1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest

Magic: The Gathering

Rasprava u 'Mač i Magija' pokrenuta od Ares, 15. Studeni 2006..

1. Lord

Lord Aesir Illuminati

Istina, ali je feeling bolji kad ti rokneš kartu na stol, a ona nije virtualna :laugh:

2. Rachni

Rachni >^ᴥ^< leptirić

Ma ionako Infinity Wars je triput bolji, zanimljiviji i dinamičniji.

Ivanhoe se sviđa ovo.
  3. Sherpa

Sherpa Legenda

Meni osobno je osjećaj isti kad odigram dobar potez virtualno ili u rl.

4. Mercenary

Mercenary Gaunt's Ghost

You mofos just need some Elder Dragon Highlander!

Format gdje deckovi mogu raditi kako spada čak i ako nisu preskupi ili ako su tematski, jer hej social contract je stvar koja postoji!

5. Aka

Aka Baby steps

Mene je ekipa već počela lagano hejtati. Kad god odemo do Landa nešto kupiti, ja uvijek kupim najmanje i uvijek dobijem najkulije moguće karte. Primjer je bio nekidan - Ven je kupio 2015 starter pack sa 285 karata i našao je tipa 5-6 stvarno dobrih karata. Ja sam kupila jedan booster i dobila 3 zmaja, od kojih je jedan legendary creature i par fantastičnih enchantmenta. Isto tako sam u par navrata kupila samo jedan booster da bi dobila ultra OP artifact ili nekog wow creaturea, dok su oni pored mene sa 2 i više boostera samo govorili da su dobili ok karte. Već lagano počinje ovo bit interna fora :D

6. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

7. Aka

Aka Baby steps

e rekli smo da ćemo na kavi drugi puta kartati :yeah:

8. Mercenary

Mercenary Gaunt's Ghost

Well, starter packovi su semi-nasumični i šansa dobijanja dobrih karata u tome je vrlo malena :D

Booster je vjerovatno Dragons of Tarkir, ergo HAVE ALL OF THE DRAGONS i congrats na tome^^ Btw, koja je legenda u pitanju?

9. Mercenary

Mercenary Gaunt's Ghost

10. Sherpa

Sherpa Legenda

Zadnji? Koja je budućnost?

11. Mercenary

Mercenary Gaunt's Ghost

Blokovi od 2 seta, ergo, brže će biti rotacije i storyline će zapravo ići bržim tempom od puževa koraka :D

12. Mercenary

Mercenary Gaunt's Ghost

Lady Charlotte i Lord se ovo sviđa.
  13. Mercenary

Mercenary Gaunt's Ghost

14. Lord

Lord Aesir Illuminati

E da vidim da si podcastanje doveo na zavidnu razinu. Svaka čast. Imal' para od toga?

15. Mercenary

Mercenary Gaunt's Ghost

Zavidna razina? Hah, we are extremely n00by.

Od MtG podcastanja? No, there is only 1 podcast I know that makes actual money, večina ostalih imaju patreon i to im pomaže malo, ali nije da možeš živjeti od toga.

Lady Charlotte se sviđa ovo.

Podijelite ovu stranicu