1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Magic: The Gathering

Rasprava u 'Mač i Magija' pokrenuta od Ares, 15. Studeni 2006..

1. Lord

Lord Aesir Illuminati

Jesmo i nisi se bunila proxya radi :D

2. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

Kakve ima veze što su mi darovali karte? Ja sam dao barem preko 500 karata prijateljevom malom bez razmišljanja jer sam htio da uživa u igri koju sam ja isto igrao kao klinac. Svejedno nisam nikada proxyao karte jer mi to totalno ubija imerziju, bila 1 karta ili cijeli deck. Mislim, boli mene briga ako to ljudi rade, ja ne radim i ne podržavam to jer mi je bezveze i ubija mi čar igre. No, Magic i tako nije predugo prijateljska igra. Brzo planu strasti, tako da mi je drago da ga igram jako rijetko, a i kad igram, onda ne fejkam karte za nešto što nisu. Ali svakom njegovo.

3. Lord

Lord Aesir Illuminati

Nisam tebi rekao, kažem Aki. Otkud ja znam jesi li ti dobivao karte :laugh:

4. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

Aha oke, sori onda :)

Iako:

Posljednje uređivanje: 2. Veljača 2015.
  5. Aka

Aka Baby steps

;)

Btw, nadam se da će Merc postati što je napravio kad je saznao da će postati tata ( i kad su još uvijek mislili da će bit momčić :D), nešto slično Dremovoj slici ^^

6. Rachni

Rachni >^ᴥ^< leptirić

Tako dakle Lorde? Tako nisko si spao. Ccc...

7. Lord

Lord Aesir Illuminati

RAZAPNITE ME

8. Rachni

Rachni >^ᴥ^< leptirić

Ma nećemo. :hugz: Napravit ćemo sarmu od tebe. :ninja:

9. Mercenary

Mercenary Gaunt's Ghost

Rachni, Lord, Ayllwyn i 1 drugoj osobi se sviđa ovo.
  10. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

11. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

To odavno imam sejvano. Klasik svih klasika.

12. Mercenary

Mercenary Gaunt's Ghost

13. Mercenary

Mercenary Gaunt's Ghost

Btw, tko zapravo više aktivno karta, od ljudi na forumu?

14. Lord

Lord Aesir Illuminati

Ja nemam s kime jer u Požegi nisu ni čuli za to :((

15. Rachni

Rachni >^ᴥ^< leptirić

Ja sam kartala neko vrijeme sama sa sobom, ali me je prošlo.

16. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

Ne kartam. Jer na kraju svi popizde i počnu kartat za ozbiljno ili proxyat deckove u želji da razore protivnika. Ali bez obzira, ne baš. Ne da mi se više.

17. Mercenary

Mercenary Gaunt's Ghost

18. Aka

Aka Baby steps

Žao mi je to što sam počela sa Magicom tako entuzijastično, a dvi godine kasnije moja veza sa Magicom se pretvorila u kupovanje boostera jednom u pola godine. Trebamo se malo pokrenuti po tom pitanju, ljudi! Imam kikes crni i još boljie zeleno-crveni deck koji samo čeka da vas sve pokori.. Ili bude smlavljen u prva tri kruga :D

19. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Svi počnu sa magicom entuzijastično a kasnije shvate zašto se zove Tragic: The Hoarding. Mislim da u digitalno doba kad ima na desetke besplatnih alternativa plaćanje ikakvih karata fool's errand. Istina da ne gubiš vrijeme na managment duplikata, fajtovi ne traju sat vremena zbog 10 podfaza i hendlanja, ne bacaš lovu i nisi fizički limitiran samo na frendove nego na cijeli svijet. Ali svi počnemo kao entuzijastična nevinašca.

Rachni i Sherpa se ovo sviđa.
  20. Sherpa

Sherpa Legenda

Sve ovo što je Ivanhoe kazao + , u odnosu na naš standard je skup.

Podijelite ovu stranicu