1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Magic: The Gathering

Rasprava u 'Mač i Magija' pokrenuta od Ares, 15. Studeni 2006..

1. Mercenary

Mercenary Gaunt's Ghost

Jel se ide na PTQ?
    Ja'b išo opet failat, al nemam cajta ujutro, pa ono ak neko odavde ide svratio bi na pivicu kasnije :D

Mislim da nemaš ni deck :laugh:
    Osim ako format nije Limited, than you are k :D

2. Mercenary

Mercenary Gaunt's Ghost

4 partije Commandera u dobrome društvu me podsjetilo zašto prokleto volim ovu igru.

Btw, these guys are cunts:

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

3. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Ja sam bio mtg fan dok nisam otkrio infinity i shvatio da mi je život prekratak za turn based kartaške igre, sa po 10 faza po turnu.

P.S. Ovaj enčantment je OP ku*ka. :tired:

Aka se sviđa ovo.
  4. Mercenary

Mercenary Gaunt's Ghost

S obzirom da je Asceticism ušao u igru kada sam ja imao Mono Black deck, bio sam mnogo tužan.

Crna nema načina da ukloni enchantmente, much sad times were to be had.

Still had laughs tho!

5. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

6. Mercenary

Mercenary Gaunt's Ghost

Can't hear ya over the sound of all cards I'm drawing

7. Aka

Aka Baby steps

Apsolutno. :tired:

Ja nisam jako dugo ništa igrala. Karte stoje i skupljaju prašinu al valjda hoću jednom malo izvaditi svoj crni deck i malo uživati :D

E da, samo da napravim statement. Igranje sa proxy kartama je čisto preseravanje i apsolutno treba bannat ikad. :eto:

8. Mercenary

Mercenary Gaunt's Ghost

Meh, moja playgrupa dopušta proxije, ali skoro pa nitko ih ne radi (a ako i radi to je land ili dva), nothing broken happened with them :D

Asceticism je samo dodatni dokaz da je spot removal jako dobra stvar:

9. Lord

Lord Aesir Illuminati

Jednom sam ju pobijedio sa proksijem. Pamtit će to do kraja života vidim iako njezina pozicija apsolutno nema smisla. Na 60 karata 5 proksija nije puno. :eto:

10. Mercenary

Mercenary Gaunt's Ghost

Pa, to ovisi ŠTO si proxao.

4 ova nisu nešto ultra-broken (iako prokleto dobro sređuju manu), 4 Lotusa pak...

11. Aka

Aka Baby steps

Lako pobjedit kad igraš sa proxyjem. Želiš imati super j♥♥enu kartu s kojom možeš pobjediti tuđi deck? Kešni lovu pa onda pobjeđuj, to meni nije fer pobjeda. Nije me briga što se to smije na turnirima, i dalje je dick move i nije u redu.

12. Mercenary

Mercenary Gaunt's Ghost

Proxanje nije dozvoljeno na službenim turnirima.

13. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

Daj kakvo glupo proxanje. Ako nemaš kartu, onda se nemoj praviti da ju imaš. Ne bih kartao s nikim tko proxa, makar i običan forest. WYSIWYG.

14. Aka

Aka Baby steps

Decoding this took a while :D

Al da, zato je MTG TCG vrsta igre. Uvijek se možeš swappati, kupovati od drugoga, prodavati svoje karti. U tome je čar igre, a ne isprintati neku kartu koja ti je kul i onda se praviti da je prava. Not much fun, IMO.

15. Lord

Lord Aesir Illuminati

Oprostite što svi nemaju para da si sastave funkcionalne deckove :evil:

16. Aka

Aka Baby steps

Oprosti ti meni, ali moj deck od 100 kuna je vrlo funkcionalan, hvala lijepa, što je potvrđeno igrom s tobom! Samo treba znat posložiti karte da funkcioniraju u smislenoj cjelini :D Ven ima vampire deck koji je složio isključivo od karata iz Landa, pa ga nitko još nije uspio pobjediti (na žalost nekih i smijeh nekih drugih :D).

17. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

Pa, nemam niti ja para da igram Magic. Rijetko tko ima lol. Teško da ću imati 4 Black Lotusa za svoj deck iz Shandalara koji pobjeđuje u prvom krugu ;D. Ali ako idem igrat za zabavu, onda mi nije fora da kartam protiv nekog tko mi umeće bijele papiriće i napiše da je to Umezawa's Jitte. Odi kartat poker i reci da imaš proxy 4 asa u rukama :D (da, nije super primjer, ali mi je smiješan).

18. Lord

Lord Aesir Illuminati

Čuj tebi su darivane karte, koliko ja znam :belj:

19. Lord

Lord Aesir Illuminati

Ma ono imam proxy za karte koje mi fale da sastavim deck s kojim mogu napraviti BAR NEŠTO ekipi s kojom sam igrao. Ali to je ionako završavalo s time da bi spušio jer su oni bili zvijeri koje su gladovale da si naruče s neta karte po komadu.

Kupio sam starter pack plavo-bijeli i 4 boostera. Nemam više ništa i nemam gdje za kupit, paypal nemam, imam samo offsore račun na kojeg trebam uplatit 30$ da ga mogu koristit, tojest opcije su mi blokirane.

I onda mi dođe netko srat što igram s proxyima na kežual partiji, mislim j♥♥ate.

20. Aka

Aka Baby steps

To je bilo meni, btw :P

Al također sam i kupovala karte. Daavno smo ja i ti odmjerili snage, bratec :D

Podijelite ovu stranicu