1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Mačje Carstvo!

Rasprava u 'Znanost i Priroda' pokrenuta od Revolucionar, 11. Siječanj 2008..

1. Furiosa

Furiosa Imperator

Tigrica :love:

A super mi je kaj smo crnu uspjeli ulovit, sad kad dođem doma u Zagorje, Batman neće posumnjati da ga varam s drugim mačkama :lol:

autumn se sviđa ovo.
  2. autumn

autumn |-O

meni je cudno sto kazu da se crne tesko udomljavaju!
    a nakon tigrica su mi naj :love:

3. Koviljka

Koviljka Izgleda kako je i tebi previše slova u abecedi

Ja sam imala 3 crne macke.:love:

4. autumn

autumn |-O

kaj je bilo s njima? presle jedna drugoj prek puta?

Koviljka i dorca vorbarra se ovo sviđa.
  5. Furiosa

Furiosa Imperator

Meni je ovo sad treća crna :D

6. Artonys

Artonys Wolves Die Young

Moj kreten doma je sad već skoro godinu i po tu. Ne ide van i ne sili van, što mi je drago. Obožava ležati u vreći za sjedenje, doduše.

Rachni, Sherpa, Furiosa i 1 drugoj osobi se sviđa ovo.
  7. autumn

autumn |-O

bas lijep macak!

8. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

:lol:
    obožavam crne. i tigrice.:heart:

9. Furiosa

Furiosa Imperator

Mi Batmana puštamo van na zahtjev, dere se pred vratima ili prozorom kad želi. To uglavnom bude ujutro poslije hrane na 2-3 sata i navečer od cca 23 do 3 ujutro, vrati se, naslaže par miševa pred vrata i dalje na spavanac.
    Al kak smo u malom selu bez prometa i s puno livada oko kuće, možemo mu to priuštiti.
    Lunu nećemo puštati jer smo u zgradi i ispred je ogroman parking. Možda eventualno ako prihvati povodac ju otfuram koji krug po parku koji je iza zgrade nakon kaj ju cijepimo i steriliziramo.

10. autumn

autumn |-O

moja ne ide van. moramo do proljeca balkon zastititi

dorca vorbarra se sviđa ovo.
  11. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Ovisi o mački, moje se počnu tresti od straha čim su na otvorenom i samo flopnu na zemlju, to ako se udomi već starija ili hrabrija maca pa joj ok vani. :mrgreen:

12. autumn

autumn |-O

moja je tak hrabra da bi napala lisicu ili pesa od susjeda a ja to ne bi gledala :lol:

13. Sherpa

Sherpa Legenda

moji su prek dana vani, prek noću u kući. prek zime nije problem, prehladno im je pa sami dolaze, prek toplijih dana je...

14. Furiosa

Furiosa Imperator

Sjetilo me na moju ludu sijamku koja se postavljala na sve pse u selu, bila je strah i trepet. Tetinom malamutu od 70 kila je njušku ogrebala do krvi jer se htio igrat s njom :lol: A bila je mini od 3 kile i s ljudima toliko mazna da se strancima bacala pred noge da joj češkaju trbuh. Ludo mače :heart:

15. aasgardium

aasgardium Eydishan

Kod nas je bila crna, stara mačka. Ta je isto bila strah i trepet za pse u ulici. Još je imala i ožiljak preko lijevog oka i malo je škiljila na to oko za dodatni štih.

16. Furiosa

Furiosa Imperator

IMG_20171208_100548.jpg

Jučer je stigla doma i genijalna je :love:
    Nisam se niš naspavala jer mi je skakala po glavi cijelu noć i grizla kosu, ali je slatka pa je onda ok :nice:

Rachni i aasgardium se ovo sviđa.
  17. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

18. mrzovoljni trol

mrzovoljni trol zombi paladin lvl. 99

aronisova mačka je trol među mačkama, j♥♥ena je

19. Koviljka

Koviljka Izgleda kako je i tebi previše slova u abecedi

Jok.

Dvojicu je susjed otrovao, Crni je prezivio, Klempo je uginuo.
    Crni je uginuo ove godine. Imao je 16 godina.

Treca je Mau. Nju sam na Subicevoj kod Tvornice nasla. Lik je stao autom naglo i izasao o ondio nesto do kafica, onda je to nesto pocelo mjaukati.
    Bila je kod mene 3 tjedna, ali gazdarica nendozvoljava zivine u stanu pa sam ju morala udomiti. U Bjelovaru je, ima dvoritste i najbolju prijateljicu pekinezericu.

20. Furiosa

Furiosa Imperator

26692132_10214576558705002_209156487_o.jpg
    26692567_10214576557984984_785293899_o.jpg

Morat ćemo ju prestat hranit kak brzo raste :purr:

Ayllwyn i aasgardium se ovo sviđa.

Podijelite ovu stranicu