1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Lule

Rasprava u 'Krčma ~Pod Zmajevim Krilom~' pokrenuta od Elvenstar, 6. Srpanj 2010..

1. Arestus

Arestus Magistrum Millitum

U becu postoji shop sa samo Churchwardenicu i klasicnim lulama :) Ja volim duhan Mjesan sa suhim sljivama..prebolesno..ma ke aroma..strasno. Koliko dugo pusite svoje lule..jel sto se duze pusi .to si veci majstor ima par pipe klubova u Wien isto. Samo old guys mostly..zato ja to izbjegavam..
    a imam ivory bent Rhodesian :)

2. Elar-Ti

Elar-Ti Personal Jesus

Tata ima zavidnu kolekciju lula, valjda ih ima oko 150, ali ih skuplja čitav odrasli život. Ja sam znala s njim propućkati koju ranije. Koristi duhan, a nemam pojma kako se zove, ali ispod imena piše crna ambrozija i miriše jako slatko, prije je kupovao u limenci onaj talon ili tulon kako već. Problem kod nas u Vk je što se ni lule ni ini duhanski proizvodi nemaju gdje kupiti, jedini takav tobaco shop nam je zatvoren pa kupovinu uglavnom obavljamo kad smo na odmoru (ili radu) u nekom drugom gradu.
    I lula mi je puno draža od cigarete samo me uvijek bilo sramota pućkati u javnosti da ljudi ne pomisle da se preseravam.

3. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

ovjde imate hrpu lula raznih oblika, materijala i kvaliteta, po razumnim cijenama. obratiti pažnju na komentare kupaca tamo gdje ih ima. dostava je besplatna, ali može potrajati (2 tjedna do mjesec dana obično)

4. mari

mari Novi Član

U Mirnom amerikancu Fuong gnječi vrelu lopticu opijuma i ne postoji miris sličan tome.
    Prema praznovjerju, ljubavnik koji puši opijum, uvijek će se vratiti.
    Ali ovdje nema pušionica niti duhanskog praznovjerja.
    Zato su ljudi s lulom, možda samo meni, tako zamišljeni.

5. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

valjda se moraju koncnetrirati na pućkanje, da im se lula ne ugasi :ninja:

6. Alis Wronsky

Alis Wronsky Kič-magičar, Lažni prorok, Čuvar Oltara tajni

Ja imam mnoštvo lula odasvuda, različitih oblika i s različitim pričama. Trenutačno pušim Borkum Riff, ponekad Skandinavisk ili Holger Dansk, ali najdraži mi je od sviju bio Captain Black Royal. I danas se sjećam njegovog mirisa, okusa, kako je mekan bio pod prstima...a koliko sam tek pjesama napisala buljeći u taj dim, udišući ga zdušno...

Da se nadovežem na mari, taj je duhan odjednom netragom nestao. Tražili smo ga i tražili, sve dok nas puti nisu odveli u jedan specijalizirani dućan(mislim onaj u Masarykovoj ili kako god) gdje nam je žena rekla kako su Captain Black Royal povukli iz proizvodnje zato što je inspekcija otkrila da ga miješaju s opijumom. :laugh:

7. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

Imam lulu, nemam pojma kakva je i probala bih pušiti, ali ne znam što trebam učiniti i kako se pripremiti i gdje kupiti duhan. :onoz: To se samo pućka, ne uvlači se, jel? :think:

8. Lord

Lord Aesir Illuminati

Duhan možeš kupit an bilo kojem tisku iako bih ti ja rpedložio da kupuješ baš u tobbaco shopovima jer će ti tamo recimo znati koji je duhan za lulu.

Lulu treba čistit, nadam se da si kupila set za čišćenje. I nedo ti bog da uvlačiš osim ako se ne planiraš ubit s CO2 ili dobit rak.

9. Rachni

Rachni >^ᴥ^< leptirić

A pušiš cigarete inače?

Ne sjećam se više. :dunno:

10. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

Evo sve što imam:

11. Lord

Lord Aesir Illuminati

Ova pinceta/škarice je za čišćenje krupnih ostataka, a ove trakice Pipe Cleaner 1000 ti je za cijev. Mislim brijem da si skontala, nisi glupa :laugh:

Znači treba ti samo afaik još duhan posebno napravljen za lule. On ima ako se dobro sjećam, više katrana ili nečega da ti duže gori.

12. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

Ma da kužim kaj je za kaj, ali ne znam kad se čisti, koji je postupak prije, tokom i nakon.

13. Lord

Lord Aesir Illuminati

14. mrzovoljni trol

mrzovoljni trol zombi paladin lvl. 99

Imam nekoliko lula. Prvu mi je kupila bivsa djevojka nakon jednog filma u koji sam se uzivio malo vise nego sto sam trebao. Uglavnom ih koristim za ilegalne supstancije. Derp. Nemam omiljeni duhan jer nisam fan istoga, a sa ovim aromatiziranim mi se ne da eksperimentirat.

Posljednje uređivanje: 2. Rujan 2017.
  15. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

anči, kad ćemo skupa na napušavanje?

16. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

Kad ozdravim. Sad ne mogu ni duhan pušiti, prešla sam na neke najnajnaj lakše cigarete, uglavnom imam problema sa mučninama i ne ide ništa jače ni ništa s okusom.

17. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

get well soon

18. El Viejo Dragon

El Viejo Dragon Enciklopedija beskorisnog znanja

Ujutro? :devil:

19. El Viejo Dragon

El Viejo Dragon Enciklopedija beskorisnog znanja

nešto me zeza FFox, dupli post

Posljednje uređivanje: 27. Prosinac 2014.
  20. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

Uh da bar, onda bi barem znali da je mali parazit. :laugh: Ovako ne znamo što je. :sad:

21. aasgardium

aasgardium Eydishan

Podijelite ovu stranicu