1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest

Lidija Bačić

Rasprava u 'Taverna' pokrenuta od Ivanhoe, 30. Studeni 2016..

1. Ur-Quan

Ur-Quan Moderator svoga Inboxa Illuminati

2. mrzovoljni trol

mrzovoljni trol zombi paladin lvl. 99

3. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Super mi je kako u tim "izborima najljepše Hrvatice" pod Hrvatice zapravo misle na posvaduše s stranica tabloida tj. "izbor" od 5 trash selebritija koje tekuće godine dobivaju besplatne reklame po portalima čim se skinu. Konkurencija je vjerojatno bila tipa Rozge, Celzijus, Jurčević i eventualno nekih novijih koje mediji guraju iz random talent showa.

4. mrzovoljni trol

Moli se Rin da vrati Hou account.

5. autumn

autumn |-O

ko su te zene?

btw, uz nives nitko nema sanse, nives rula.

Ogard se sviđa ovo.
  6. aasgardium

aasgardium Eydishan

Ona mi je najgora od ovih s popisa.

dorca vorbarra se sviđa ovo.
  7. Ogard

Ogard Aktivan Član

ja mislim da ju volim

8. kukuriku

kukuriku Predator crne vune

men se na tom popisu sviđa ta neka hrvatska turkmenistanka (da, i to očito postoji), stefanova.
    nikad čula dosad, ali jako lepa cura.
    jedino izgleda mnogo mlađahno, pa mi čak neugodno komentirati.

9. mrzovoljni trol

Ne znam jesam negdje spomenuo. Bivša me ostavila jer je bila ljubomorna na Lidiju Bačić.
    Par puta sam spomenuo kak mi je Lidija zgodna, ova hiperventilirala jer mi netko na svijetu osim nje može bit zgodan. Bili kod prijateljice na fešti, Trol se dokopao laptopa i pustio "Viski", ona dobila slom živaca, pozvala me u stranu sa spikom da nismo više skupa. Kasnije je htjela ponovno nešto petljat, ali se meni nije dalo. True story.

10. kukuriku

kukuriku Predator crne vune

mislim da te ostavila zbog sramotnog ukusa za glazbu, a ne dobrog ukusa za žene.
    pustit viski na tulumu dođe ti ko da si obukao bijelu košulju kondomku i zlatni lanac.

autumn se sviđa ovo.
  11. mrzovoljni trol

U krugovima kojima se krećem bijela košulja i zlatan lanac djeluju afrodizijački.

12. Ogard

Ogard Aktivan Član

kupio brat lidijin kalendar i neljepil u ured :lol:

mrzovoljni trol se sviđa ovo.

Podijelite ovu stranicu