1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Lemuria: Početak

Rasprava u 'Krčma ~Pod Zmajevim Krilom~' pokrenuta od Lord, 26. Srpanj 2016..

1. Lord

Lord Aesir Illuminati

"A što ako sam ja protivnik Neimenovanog boga? Sad si mi sve rekao i znam kuda i s kojim ciljem idete. Zašto vas jednostavno ne bih proždro i uživao u blagodatima kojima me obaspu za vaše glave?", siktavi ton glasa je postao ozbiljan.

2. Strahozec

Strahozec Douchebag

Moš provat

3. aasgardium

aasgardium Eydishan

"No hajde da te vidim!" reče Knut već vitlajući svoje mačeve u rukama. "Iako sumnjam da to sve već nisi znala. Ali ipak je pristojno predstaviti se".

4. Lord

Lord Aesir Illuminati

"Ah pa gdje sam pristojnost stavio. Moje ime je Apep, drago mi je...ssssss.", nakon siktanja zmija se smirila gledajući u pridošlice.

"Sssssssad kada se pristojnost pojavila, čini se da imam drugu ideju. Želite li posssslušati moj prijedlog? Zbilja, issssssplatit će vam se."

5. aasgardium

aasgardium Eydishan

"Ja sam za. šta vi drugovi kažete?"

6. Strahozec

Strahozec Douchebag

Kao da imamo izbora

7. Lord

Lord Aesir Illuminati

"O ali imaš, i vrlo ćeš ga brzo spoznati. Moj prijedlog je da vi ne poslušate staroga, nego da pomognete magovima. Ssss...neću vam reći zašto jer se morate sami u to uvjeriti. Ovako ćete prihvatiti kao laž."

Apep je položio svoju glavu na tlo, a očnjaci su zasjali na suncu.

"Ssss...mi o vuku."

"A vuk će te slomit' jednom kad se oslobodim vaše magije.", zagrmio je glas koji je protresao zrak oko njih.

"Pod uvjetom da će ti to poći za rukom...ssss...no, želite li vidjeti istinu?", Apep je pogledao prema vama, a kamena vrata su zasjala astralnim svjetlom.

Velika struktura je nastala poput virtualne projekcije. Dvorac nebeski zasigurno ne iz ove dimenzije, stvorio se niotkuda.

"Ja, Apep, portal jesam. Put sam do svijeta Setijana, do stvarnog centra Atlantide. Čak i ovo sssssssmeće shvaća da morate poći kroz mene."

"Govori istinu.", odgovorio je Neimenovani Bog, "Ali nisam siguran koliko ste sposobni prozrijeti suptilne manipulacije ovog crva. Morao sam doći. Ako imate kakvo pitanje, sad je najbolji trenutak za to."

8. aasgardium

aasgardium Eydishan

<pokušaj uvjeravanja> "Reci nam istinu Neimenovani" rekao je Knut prostrijelivši ga pogledom.

Posljednje uređivanje: 10. Listopad 2016.
  9. Lord

Lord Aesir Illuminati

(d2) "Zbog riječi jedne zmije sumnjaš? Okej, evo ti istina. Bean Sidh kojeg ste sreli će biti oslobođen. Čim pronađu način kako da sruše zidove. Primjetili ste sami da nekako ne paše broj zidova teoriji. To je djelo moga brata Burija kojemu je moć sada oslabljena i bojim se da bi mogli uspjeti. Vidjeli ste i sami to biće proždire i ostavlja poplavu ništavila za sobom."

10. Strahozec

Strahozec Douchebag

Ekipa htio bih napomenuti da sam vam govorio da ne vjerujemo onom starom a ovoj zmiji vjerujem još i manje

Zmijo. U kakvom si ti odnosu s magovima?

11. Lord

Lord Aesir Illuminati

"Sssamo u seksualnom, j♥♥u me kad ssstignu", siktavi smijeh provalio je iz zmijinih usta, a groteskna scena izbačenih očnjaka kao da se sprema za napad vas je zbunjivala. Apep je zatvorio usta, a jezik je ostao palucati vani.

"Hm mislim, je li odnos kad se međusobno toleriramo? Onda to."

12. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

"I onda, pustiš nas na drugu stranu?", zatrepeće rama okicama. "Pa ćeš i sama vidjeti hoćemo li uspjeti ili ne, i kakve će to posljedice imati?"

13. Lord

Lord Aesir Illuminati

"Uhmmm, ne znam baš imamo tu nekoga tko se možda ne bi složio s time..."

"Prekini srat i ajmo više to završit.", puknuo je Neimenovani Bog.

Zmija je sa zadovoljstvom gledala kako bjesni: "Sssshaha, čini se da ti više šteti to ljudsko obličje nego godi. Nekako si mi pod stresom.", okrenuo se prema vama, "No, portal je otvoren, mislite da je jednostavno držati astralno kraljevstvo na glavi?"

Apep je položio glavu i otvorio usta širom.

"Ha? Oprostite krivi otvor.", zatvorio je čeljust. Preko glave ste jednostavno mogli doći do portala.

14. aasgardium

aasgardium Eydishan

Knut iznerviran prepucavanjem zmije i starca još jednom zamoli Aresa za pomoć. "Arese, ne vjerujem ni jednom od ovo dvoje. Daj mi savjet, Atlantida ili borba?"

15. Lord

Lord Aesir Illuminati

Nikakav odgovor se nije pojavio. Čini se da je odluka na Knutu.

16. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

"Samo jednom se živi", slegnuo je ramenima Rama i krenuo se penjati po zmijskoj gubici.

17. aasgardium

aasgardium Eydishan

"Arese, ovo je prvi put da si me iznevjerio" zabrinuto reče Knut. Zatim se okrene kolegama "ja sam odluku donio" i zaputi se za Ramom.

18. Strahozec

Strahozec Douchebag

Sand je poprimio ljudski oblik i krenuo za njima

19. aasgardium

aasgardium Eydishan

"Whoaa, we're goooing tooo Atlantis!" Knut je zapjevao.

20. Ur-Quan

Ur-Quan Moderator svoga Inboxa Illuminati

Krasaz je bio mentalno odsutan tijekom cijelog razgovora. Božanstva mu nikada nisu sjela kao fizički koncept, uvijek ih je smatrao apstrakcijom - ali evo, iznimno moćna bića, iznimno mala količina vremena.

Zakoračio je za portalom, nesiguran u svoje odredište. Motivacija za ravnim putem dalje nije bila jednaka onoj s početka putovanja.

Podijelite ovu stranicu