1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest

Lemuria: Početak

Rasprava u 'Krčma ~Pod Zmajevim Krilom~' pokrenuta od Lord, 26. Srpanj 2016..

1. Ur-Quan

Ur-Quan Moderator svoga Inboxa Illuminati

Krasaz se ne pomjeri mnogo s mjesta na kojemu je sjedio - odvukao je sa sobom stolicu u kutak prostorije okrenut k vratima i zaspao u njoj.

2. Lord

Lord Aesir Illuminati

Svanulo je jutro. Još izgubljeni radi situacija koje su vam se dogodile u kratkom vremenskom roku.

Kava je zamirisala i proširila se vašom jurtom kako je Neimenovani bog stvorio istu da bi vas probudio. Vjetar se smirio, a upekla je pustinjska temperatura dovoljno da bi vam moglo biti loše za koji sat izloženosti.

Iako opasan put nije dalek, a imate pomoć od samoga Boga - doduše samo u ovom području. Kad se prijeđe zid, svašta vas može očekivati, a na sve morate biti spremni. Ako Bog ne uspijeva svladati protivnike, što vi možete?

Teške misli su vas od jutra mučile.

3. Strahozec

Strahozec Douchebag

Sand se promeškoljio i probudio
    Prvo mu je rakija pala na pamet. Potegnu iz mješine koju je ponio sa sobom iz krpe
    "Ništa bolje od guca rakije ujutro" promrmlja sebi u bradu

Ustao se u sjedeći položaj i pokušavao srediti misli. "Koliko smo već na putu? Tjedan, dva ili nije prošlo toliko? Izgubio sam osjećaj za vrjeme. Jesu li već bili izbori kod kuće? I ako jesu tko je pobjedio?"
    Otpi još jednom iz mješine

4. aasgardium

aasgardium Eydishan

Knuta je probudio miris kave, ustao se i počeo pit kavu, prijala mu je.
    Ništa nije govorio, na umu su mu bili nastavak misije i 7 magova.
    Znao je da im šanse nisu baš sjajne, ali bio je spreman na sve i za nastavak puta.

5. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

Rama je posegnuo za kavom, a onda mu je želudac zakrulio. natrpao ga je ostacima večere a onda počeo piti vruću kavu pohlepnim gutljajima.
    "Pa, slučajna družino", osmjehnuo se. "Ako ećmo suditi po jučerašnjem danu, i nismo tako loši, ha?" osjeh se pretvorio u cerek. "A koliko smo stvarno dobri, saznat ćemo. dakle", protegnuop se. "ima li tko kakav plan? Ili svemoram sam smišljati??

6. aasgardium

aasgardium Eydishan

"Pa plan je da skinemo pokoju glavu, točnije njih sedam" Knut reče kroz polusmijeh.
    "No dug je još put do toga. Do sad nam je dobro išlo, možda nas sreća i dalje posluži" dodao je.

7. aasgardium

aasgardium Eydishan

"Ako ste spremni, da krenemo?" Knut upita suputnike.

8. Strahozec

Strahozec Douchebag

ocidivši zadnju kap iz sinoćnje mješine Sand je posgnuo zadrugom mješinom rakije. otvorio je i popio veliki guc
    osjetivši čistu vodu umjesto alkohola zagrcnuo se i skoro i skoro ugušio od kašlja
    "koji je kreten zamijenio rakiju vodom!!" zagrmio je

9. aasgardium

aasgardium Eydishan

"Možda je čarolija kojom je rakija stvorena popustila." Knut reče mirnim glasom i slegne ramenima, održavajući pritom ozbiljan izraz lica.

10. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

"Mislim da ti Sile hoće nešto reći", nasmiej se rama. "Ipak smo usred pustinje. Što se mene tiče", nastavi ustajući, ""samo da se ispišam i možemo krenuti."

11. Ur-Quan

Trgnut iz zamišljenog nefokusiranog stanja naglom bukom radi rakije, Krasaz počne metodički ustajati iz svoje stolice. Sa naporom prvih pokreta dana, život je bio siva beznadna masa boli.

"Krenimo. Ovdje smo iscrpili korist."

12. Lord

Lord Aesir Illuminati

Nastavak puta vas je vodio kroz pustinju čija je vrućina umalo zažarila pjesak. Fatamorgana je podvlačila vodenu liniju ispod zida i radila nevidljvu među. Kao da je nebeski grad plutao u zraku na kraju pustinje. Veliki bijeli zidovi su bisernim sjajem blještali su na suncu.

Čuli ste jato ptica i nekakve životinje u daljini. Fatamorgana je prelazila lagano u oazu istočkanu ruševinama starog hrama. Ulaz u podzemni hhram, stršio je iznad površine. Monumentalan, ali ne velik. Sand (@Strahozec ) je osjetio poremećaje u tkanju svijeta - nekakva magija obavijala je ulaz.

13. aasgardium

aasgardium Eydishan

"Drugovi Pogledaje! Ulaz u podzemni hram, monumentalan ali ne velik!" Knut doviknu suputnicima.

14. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

"je li toonošto tražimo?", zapita Rama. "Kakogod. jedan je način da saznamo". zaputi se prema ulazu.

15. Strahozec

Strahozec Douchebag

Kraso. Vidiš li ti isto što i ja tamo na ulazu?

16. Ur-Quan

"Sande."

Krasaz poniknut njegovom sumnjičavošću iz plašta izvadi set malih bočica, jako uskog grla. Sanda to podsjeti na čokalje, nedostatak rakije dodirivaše u glavu, Krasaz pretpostavi - vjerojatno pije da smanji utjecaj svojih vizija. Načuo je na ljude koji imaju taj talent, ali on je imao drugi način. Malo teži, ali život je težak a trave rijetke. Tekućina koju je ulio u oko je pržila poput zurenja u sunce, te je odmah spustio set leća preko toga oka. Drugo je zatvorio kožnom hvataljkom priključenom na isti set leća.

Izgledao je neobično, a leća je obojala njegovu bjelo-očnicu tamno crvenom bojom.

Tajne sile. Neviđena tijela. Kretanja neosjećena, nedodirnuta, neviđena. Otkrijte mi tkanje, uzorak i slijed magije ove.

Mrmljajući, govorio je o tome šta vidi.

"Nekakav ritual štiti vrata - muti um. Kako nešto može biti monumentalno, a ne veliko? Ne može. Obmana. Usporenje uma. Fatamorgana je vjerojatno dio. Savez, prirodna snaga. Priđimo, istražimo."

Krenuo je polako prilaziti pojavi, prepuštajući Rami čelo povorke.

17. aasgardium

aasgardium Eydishan

Knut je sada bio na začelju povorke, pomno prateći situaciju.

18. Lord

Lord Aesir Illuminati

U Krasazovim očima dimenzije su poprimile još jednu karakteristiku. Fokusiranost na magično polje ispred njega dalo mu je viziju Ouroborosa.

19. Strahozec

Strahozec Douchebag

Kraso jel se tebi čini da smo mi u nekoj beskonačnoj petlji. Da nismo prvi put ovdje

20. aasgardium

aasgardium Eydishan

Umoran od čekanja Knut sjedne. "Ako se pojavi nešto što treba ubit, zovite me. Magija nije moje područje." Knut reče suputnicima.

Podijelite ovu stranicu