1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Lemuria: Ooc

Rasprava u 'Krčma ~Pod Zmajevim Krilom~' pokrenuta od Lord, 26. Srpanj 2016..

1. Lord

Lord Aesir Illuminati

Topic za pitanja komentare i generalnu raspravu, ako vam štogod ne bude jasno.

Ideja svijeta je da ga sami istražujete i saznajete o njemu te vam nije potrebno nikakvo prethodno znanje, ali ako je ono i potrebno ovo je pravi topic za to.

Sva rasprava koja je van svijeta Lemurije ide ovdje.

2. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

3. aasgardium

aasgardium Eydishan

Koliko često pojedinac može pisat u glavnoj temi?

4. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

ako je kao i do sada, likovi mogu komunicirati do mile volje, ali radnju tjera GM

aasgardium se sviđa ovo.
  5. Lord

Lord Aesir Illuminati

Tako je, vi pišete gdje ste što radite i kako radite, a ja odlučujem o ishodu akcija.

@Belmorn ne razumijem što tu ne valja osim gramatike :D

6. Lord

Lord Aesir Illuminati

Also, ja ću vas pokrenut, a tko god želi može uskočiti u bilo kojem trenutku.

7. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

8. Lord

Lord Aesir Illuminati

hahah :D zgodno moram to zapamtit

9. Strahozec

Strahozec Douchebag

Lorde jel moš malo pojasnit kako magije rade

Jel mogu transmutacijom naredit stablu da umlati knuta na putu lrema zidu
    Ili aysom gledat na daljinu? Kakva su to astralna bića

10. Lord

Lord Aesir Illuminati

Also možete simulirati kratke razgovore između vas i nekih rendom likova, ako vam je po volji.

Ukoliko je bitan lik, naznačit ću. S njime nema zaj♥♥ancije, čekate dok ja kažem nešt :D

11. Lord

Lord Aesir Illuminati

Možeš ti naredit stablu, doduše ovisi o stablovoj volji hoće li to napraviti. Može ti odgovorit recimo, puši k♥♥♥c ja sam pacifist i jebiga :laugh:

S trećim okom percipiraš duhovni svijet. Dakle ako ima kakvih tragova magije negdje, astralnih sila i bića (duhova, impova, gnomova, začaranih prostorija i polja, mjesta gdje je snažna magična energija) ti ih vidiš, a kako ćeš utjecati na njih je do tvoje sposobnosti snalaženja. Pričekaj situaciju pa će ti biti sve jasno. U start ću ti davati hintove što možeš, a više je do tvoje kreativnosti kako ćeš pokušati riješiti situaciju, a do kocke njen ishod.

Doduše, ako si kreativno riješio situaciju i nema razloga zašto ne bi prošlo, proći će. A pošto duhovni svijet nije trodimenzionalan nego dimenzija iznad, možeš vidjeti određenu lokaciju samo ako imaš predmet vezan uz njega. Ali doći će ti kao poetska vizija, moraš sam interpretirati.

12. Lord

Lord Aesir Illuminati

Da bitna stavka kod magija, svijet je živ i ponaša se kao živo biće. Svaki element u tom svijetu ima svoju volju i ako ne želi da se na njega utječe, nećete moći. Savjet, katkad pojedini elementi neće bit iskreni.

13. aasgardium

aasgardium Eydishan

Ej halo, pa ne može neko tamo stablo naudit Knutu Thoriksenu. Refleksi i osjetila su mu jednostavno predobro izoštreni nebrojenim bitkama. Ali zato bi Sand mogao "slučajno" past na mač jedno 10-15 puta. :-D

14. Strahozec

Strahozec Douchebag

Al ako te napane čiča gliša od pruća. Neš ga ni vidit kad ti se zavuče

15. aasgardium

aasgardium Eydishan

Zec otkud tolika nasilnost prema mom liku?
    Da ne znam bolje rekao bi da ti se sviđa. :-D

Lord i dorca vorbarra se ovo sviđa.
  16. Lord

Lord Aesir Illuminati

Evo pojasnio sam magiju u settingu.

17. Strahozec

Strahozec Douchebag

Kak ne razmeš
    Tvoj lik je sve ono što je moj nekad bio. Riječ je o čistoj ljubomori i zloći

18. aasgardium

aasgardium Eydishan

Ajde zec nemoj tamo o muškoj ljubavi više, ja se malo našalim, a ti odma zapneš ko sljepac u bodljikavu žicu. :laugh:

19. Lord

Lord Aesir Illuminati

Što je napisano, to je stvarno :laugh: pazi što pišeš inače haha

20. aasgardium

aasgardium Eydishan

Hahaha, hebiga sad, trebao si prije reć. :laugh:

Podijelite ovu stranicu