1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

League Of Legends

Rasprava u 'Virtualna Arena' pokrenuta od Sherpa, 8. Studeni 2009..

1. Sherpa

Sherpa Legenda

Svaki je dobar ako ga netko zna igrati. No činjenica da ga se ne igra govori o tome kolika je njegova trenutna prava snaga kroz cijelu partiju. Praktički te igra forsa da igraš tier 1 champove u bilo kojoj višoj ligi.

Nema raznolikosti u pristupu i ulozi kakvu recimo Dota ima. Dok se to ne uspostavi, a smjerom kojim idu teško da bude, stalno će biti problem Tier 1 champova.

2. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

3. Sherpa

Sherpa Legenda

Baš me zanima gamemod, do sada urf je bio najbolji kojeg su imali, premda su i onaj kada jedan tim igra jednog, a drugi drugog champa bio prilično zabavan.

4. Belmorn

zabavan? bio je broken i boring

5. Sherpa

Sherpa Legenda

Kada si noob i pickaš krive champove. Tada je zed bio mega popularan i jednu partiju su ga protivnici izabrali za svog chmap, a mi smo izabrali Tarica - čij se armor passiv stackao. GG :).

6. Belmorn

i po čemu je to zanimljivo/zabavno?

7. Sherpa

Sherpa Legenda

Zato što je. Zabavnije nego gledati thresha u svakoj partiji zadnje dvije godine.

8. Belmorn

ne, bolje gledat 5 identičnih tenkova u partiji od sat vremena

9. Sherpa

Sherpa Legenda

Naravno da ne. Niti su trajale sat vremena, niti je bilo pet tenkova (mage taric i ad tarick su bili real thing, prilika da probaš drugačiji build / poziciju s određenim champom).

10. Belmorn

11. Sherpa

Sherpa Legenda

Ne zanimaju me tvoje seksualne aludacije s psom, zadrž ih za sebe ;).

12. Sherpa

Sherpa Legenda

13. Sherpa

Sherpa Legenda

Krivi post.

Posljednje uređivanje: 9. Srpanj 2015.
  14. Belmorn

priznaj, samo si htio ponovno vidjet psa

15. mrzovoljni trol

mrzovoljni trol zombi paladin lvl. 99

Gangplank je skroz seksi nakon reworka. Sa powder kegom i trial by fire pasivom napokon je postao badass fighter. Jedino što me smeta je količina serpenta potrebna za upgrade ultija. Malo je nerealno očekivati da će netko tijekom normalnog gejma napuniti 1500 stackova.

16. Belmorn

ja sam bio par puta blizu.
    ako naučiš clearat wave sa 2 bačve i 1 metkom, brzo skupiš lovu
    uspio sam 2 stackat, bio na pola puta do trećeg

17. mrzovoljni trol

mrzovoljni trol zombi paladin lvl. 99

Svejedno je puno. 1500 stackova je otprilike 230 kripova bez auto attacka, koristeći isključivo Parrrley.
    Moj prosječan CS sa Gangplankom je 300 i niti jednom nisam uspio doći do trećeg levela.

18. Belmorn

nije isključivo parrley, to ti pričam

ako pucaš Q u bačvu i ta bačva ubije minione - you get points.
    ako pucaš Q sa staticom i static ubije druge minione - you get points

mrzovoljni trol se sviđa ovo.
  19. Belmorn

Pročitao sam story i lore za ovaj bilgewater event i vrlo sam razočaran. Razočaran sam prezentacijom, kvalitetom pisanja i konačnim ishodom.

Ubili su jednog od protagonista igre u loreu. Nakon toga su ga isključili iz igre, ni par tjedana nakon velikog reworka. Zar oni očekuju da itko vjeruje da će on biti trajno mrtav? Ljudi su navikli gledati superjunake kako ustaju iz grobova na tjednoj bazi, stripovi su već davno otupili publiku na "šokantnu smrt protagonista". Loše i lijeno pisano RITO.

20. Sherpa

Sherpa Legenda

Ovo ce biti zabavno

Podijelite ovu stranicu