1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

League Of Legends

Rasprava u 'Virtualna Arena' pokrenuta od Sherpa, 8. Studeni 2009..

1. Sherpa

Sherpa Legenda

2. Winter Wolf

Winter Wolf leeeeeeeeroooooy jeeeeeeenkins

Jos jedna kopija dote -.-

3. Sherpa

Sherpa Legenda

Nak par odigranih partija moram reći kako sam ugodno iznenađen količinom sadržaja. Heroji su maštovito napravljeni, skinovi su tkavi da ih je lako prepoznati. Sistem leveliranja accounta je zakon pošto leveliranjem možete poboljšavati account (wow like talent build) koji onda utjece na svaku partiju koju igrate, a matchmaking sistem je takava da vas uvijek baca protiv ekipe slicnog lvla kao što ste i vi. Također prije svake partije birate dva dodatna skilla koji imaju priličan cooldown no dodaju dodtanu dimenziju igri.

Ova igra ima jako jako jako puno potencijala (puno više nego recimo HoN ili Demigod) i može nadići to što je dota ogranicena time što je samo mod druge igre.

Možda će se nekon još par partija moje mišljenje promjeniti no ovu igru se isplati probati

4. Ur-Quan

Ur-Quan Moderator svoga Inboxa Illuminati

Ma igra je pravljena sa dijelom DotA ekipe, onaj Pendragon je radio za Icefroga i sad se njima prebacio, zato je solidno uradjena, a dok god se placa tesko ce biti popularnija od dote xD

5. Sherpa

Sherpa Legenda

a dok god se placa tesko ce biti popularnija od dote xD
    Igra je besplatna iako postoje mikrotransakcije

6. Ur-Quan

Igra je besplatna iako postoje mikrotransakcije

Kad je postala besplatna?!?! Znam za beta fazu, ali nisam znao da je igra kompletno free, mislio sam da je cijena 30$

7. Sherpa

Sherpa Legenda

Bit će fora da će se recimo neki heroji tokom vremena otkljucavati, no ako platiš imaš sve odmah.

8. Ur-Quan

To vec postaje unfair za one koji tek startaju, ali valjda ce biti fair ako bude dobar matchmaking sistem,

9. Sherpa

Sherpa Legenda

Ako su heroji dobro izbalansirani čak i nije unfair jer ti samo imaš manji izbor u startu

10. Winter Wolf

Winter Wolf leeeeeeeeroooooy jeeeeeeenkins

evo ja skinuo i sad mi se updejta igra...
    gledo sam par videa i izgleda dosta dobro

11. c2h5oh

c2h5oh Stari prdonja

ajde budem testirao. updatea se gejm, samo ako ce me graficki razocarati nakon hona mislim da nebu dobro :(

jer hon igram sad zadnje vrijeme i stvarno sam odusevljen i napretkom u igri a i time sto su se poceli skupljati kvalitetni igraci

12. Psychotic

Psychotic Duck Mutant

Ajd probat cu, skida se :D
    Jel to slucajno ili namjerno sto je skracenica Lol? :)

btw. Nick mi je Psy6.

13. Sherpa

Sherpa Legenda

Jel to slucajno ili namjerno sto je skracenica Lol? :)
    Ne bih znao :mrgreen:

14. c2h5oh

c2h5oh Stari prdonja

meni je igra katastrofa. previse cartoony za moj ukus, odustao odmah

15. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

j♥♥ote kolko igra mora biti cartoony da bude vise cartoony od warcrafta :dry:

16. c2h5oh

c2h5oh Stari prdonja

j♥♥ote kolko igra mora biti cartoony da bude vise cartoony od warcrafta :dry:

da i mene je to zacudilo....
    ali sta ces...

pogledaj screenove pa prosudi

17. Sherpa

Sherpa Legenda

Eto, nakon dva dana igranja digao sam account na lvl 5 i trenutno igram support build (ima još offense i defense). Igra je pravo osvježenje, prvo i osnovno odmaknuli su se od war mehanike sa tri atributa te je maksimalni nivo u igri 18. Svaki od tri skilla ima pet nivoa, a ulti ima tri, osim toga svaki heroj ima svoj unikatni pasivan bonus i još na pocetku svake partije igrac moze izabrati jedan od 2 spella koji pomazu no imaju jako dug cooldown. Time je raznolikost povecana, no za sada nisam primjetio neki opaki nedostatak disbalansa

No malo o mehanici. Ona je simplificirana no ima dubinu. Postoji attack power što je damage koji vas lik radi, postoji ability power koji ovisi o bonusu na spell damage, postoji attack i move speed te armor i magic armor. Predmeti mogu povecavati sve od navedenog, a kao i obicno davati neke bonuse. Nadalje, sada svaki heroj ima mogucnost critical hita, ako za to nemate predmete ili skill ta brojka je recimo ispod 5% šanse, no ako u to uložite zbilja vam se može isplatiti. Oni koji su zaludjeni brojkama i racunanjem naci ce puno razloga za uzivanje u ovoj igri.

Kupnja predmeta je puno bolje sredjena u doti, sve se kupuje na jednom mjestu. Otvara se mini izbornik koji je sortiran po kategorijama, osim toga klikom na neki epic item imate granjanje u kojem je pokazano sto sve treba za njega i drito u tom grananju mozete kupovati. Puno više je noob friendly pogotovo pošto za svakog heroja postoje preporke predmeta koje bi bilo ok slagati s njime, to ne znači da je to najbolji način igranja, no super služi za ufuravanje u igri.

Nadam se da će ova igra imati podršku kako bih je imao s kime igrati (iako to ni sada nije problem matchup sistem u roku minute nalazi ekipu za igranje koja je otprilike isti level kao i vi)

18. Sherpa

Sherpa Legenda

Eto napokon je i službeni store izašao, upravo skupljam level 2 rune, a heroji će pricekati. Trenutno igram sa herojom Ashe (frost archer) i sada sam odigrao jednu pregenijalnu partiju, nakon što sam prvo poginuo dovršio sam sa 10-1-11 od toga sam dva killa napravio preko pol mape s ultijem i to su bili savršeni pogotci nakon procjene di bi protivnik mogao biti.

Igra je naprosto j♥♥ena

19. Ur-Quan

Sram vas bilo!!! Sad je i ja skidam :viking:

20. Sherpa

Sherpa Legenda

Iako je besplatno za skinuti i igrati (probati) dajte pliz ako to planirate napraviti ali još niste javiite mi da vas invajtam.

Pošto tako mogu dobiti bonuse, a planiram nastaviti igrati ovu igru. Meni bi puno značilo, a vas ništa ne košta

PS igra rula!!! A krajem mjeseca stiže novi heroj ^^

Podijelite ovu stranicu