1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Larp

Rasprava u 'Mač i Magija' pokrenuta od Midria, 24. Listopad 2006..

1. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

tko si ti uopće, lik? :)

2. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Članak is up.

3. Midian

Midian Novi Član

Ja sam Swun Svenson barbar, ratnik i prijatelj Grofovije. Moguci vitez al to sam odbio :P

4. Black_Raven

ahh, new kidz on d block :D

ahh, bilo je nekoć i nakupina ljudi na brdu, pa barunija, pa kraljevstvo, pa opet barunija, pa nekoliko barunija, sad je samo grofovija :))

5. Midian

Midian Novi Član

Pa ajde budi blast from the past i dodi koji put. Mejbi će ti pasati agen :)
    Kak ti se zvao lik uopce?

6. Black_Raven

M.M.K.

We'll see. :)

7. LyJade

LyJade Adepta Sororitas

hhahaha.. Pero mislim da te Sven pitao za ime, a ne za inicijale :P
    Inače, da što nam više ljudi bude došlo bit će bolje i bolje, ali iako nas je ovako malo uspijemo se lijepo igrati, zabaviti, RPati i druziti skupa.. =)

8. Black_Raven

inicijali su i više nego dovoljni ^^

a znam njiveš :D ah, budemo vidjeli kak će me financije služiti oko ljeta. imam planove za ovu godinu :) al ono ;)

9. Psychaki

Psychaki Gost

10. Midian

Midian Novi Član

Says the person na fantasy forumu :cheers:

11. Miriel

Miriel Aktivan Član

Pshychaki prestani prcati ljude po mojim podforumima.

Prvo i zadnje upozorenje.

12. Kathegar

Kathegar =I=

inicijali su i više nego dovoljni ^^
    :dry: :laugh: :bravo:

M.M.K. iliti Mate Mišo Koljač© Najuspješniji ubojica s ove strane Drine :axe:

13. Midian

Midian Novi Član

U cuo sam negdje za njega (tebe). Ne znam tko mi je pricao.... Vi šel hev tu si jor skillzors!

14. Black_Raven

:cocky: :great: :bravo:

M.M.K. iliti Mate Mišo Koljač© Najuspješniji ubojica s ove strane Drine :smile:

cek jos dok mi M4 stigne s pimpanja. mogu oko 700-800 killza imat po minuti. samo da svi stanu u ravnu crtu XP

U cuo sam negdje za njega (tebe). Ne znam tko mi je pricao.... Vi šel hev tu si jor skillzors!

mozda ih i budes vidio. al samo jednom. :P

15. izalac

izalac Novi Član

Ne znam,prije mjesec dana sam vidio larpase na Sljemenu,sta da kazem...naganjali su se ko ovce plasticnim macevima i dojam je bio da je vrlo neorganizirano.
    Ajde priznajte,tko je to bio,

To su bili naši, ali to nije bio LARP event, to je doslovce bilo naganjanje i zafrkancija :)
    Kad je LARP onda je to organizirano.

Sta ja znam,svida mi se to kao ideja,inace volim rp ali nemam bas srece u pronalazenju ekipe jer vecinu na
    prvi spomen role playinga uhvati smijeh.
    Cuo sam preko jednog drugoga foruma da imate par ljudi oko 15-17 godina koji vam dolaze cesto i dost su neozbiljni,jel to inace tako s takvim godistem ili?

Ili kriva informacija ili to nisu naši.
    Najmlađi član nam ima mislim 12/13 godina, ali to je iznimka... Al dečko kao prvo izgleda starije, kao drugo jako se kvalitetno igra. Večina članstva nam je u dvadesetim godinama, iako nas ima par koji se bližimo tridesetoj. A na eventovima likovi igraju kvalitetno... Zapravo, na tome nam je i fokus.

di je to od one larp ekipe od prije 7-8 godina kad je dolazilo oko 150 ljudi, godišta 16-45 na kutinu... :(

ah well.

Napuhana brojka... Malo njih se dolazilo igrati, ostali su dolazili ili piti ili na one koncerte koji su se održavali u isto vrijeme. Igrača koji su se stvarno igrali je bilo možda 40. Kvalitetnih otprilike isti broj kao i kod nas na LARP-u. Nema gljivarenja po kampovima :)

U doba kutina, to nam je bilo novo... Još se sjećam kad nas se 5 zbuksalo u tvoj auto, jedva si mogao šaltati od mojeg 2 handera i bilo nam je zakon. Sad nam to više nije toliko novo, ali kvaliteta se povećava više-manje svaku Jasku, od onda kad si ti bio zadnji put sve je bolje i bolje u smislu organizacije, originalnosti i tempa događaja :)

ahh, new kidz on d block :D

ahh, bilo je nekoć i nakupina ljudi na brdu, pa barunija, pa kraljevstvo, pa opet barunija, pa nekoliko barunija, sad je samo grofovija :))

Sada ti u našem LARP-u postoje dvije grofovije (jedna PC, jedna NPC), jedna barunija, i tu i tamo poneka samoupravna jedinica ;)

mozda ih i budes vidio. al samo jednom. :P

Novi igrači su dobri, Pero :P Nemoj ih podcjenjivati ;)

Inače, ako netko želi prisustvovati, ove nedjelje u 18h u prostorijama Udruge je godišnja skupština.

16. Severian

Severian PUT YOUR ADD HERE

17. izalac

izalac Novi Član

18. Midian

Midian Novi Član

Za sve bivše, trenutne i buduće larpere, nova sezona počinje krajem Veljače! Tako da slobodno skupite opremu (ako ju imate), doteglite ju do maksimira i ajmo se igrat! :D

19. izalac

izalac Novi Član

U travnju pripremamo dva kratka, jednodnevna LARP sessiona u Maksimiru, 9.4. i 23.4, kao i predavanje u SRP-u 21.4.
    U 5. i 7. mjesecu također pripremamo velike, četverodnevne LARP događaje (sa kampiranjem) u Gornjoj Kupčini blizu Jastrebarskog.

Osim gore navedenih linkova, možete nas kontaktirati i na socijalnim mrežama, slobodno nam se pridružite :)

Facebook - http://www.facebook.com/udrugaognjenimac
    Twitter - http://twitter.com/ognjenimac
    Google Buzz - https://profiles.google.com/ognjenimac
    MySpace - http://www.myspace.com/534672539

20. Midria

Midria Novi Član

A joj!^^
    Dve i šeste sam otvorila ovaj topic!^^ Memoriz!^^

Poprilično se promijenila LARP scena od onda, nastalo je nekoliko novih događaja, a ako vas zanima raspored za ovu godinu pogledajte:

SVIBANJ
    19.-22. Jaksa 7

LIPANJ
    3.-5. Rajski Vrhovi XIV
    17.-19. Fallout LARP
    17.-19. Utvrda Svjetlosti 2011.

SRPANJ
    7. Gozba na Banovom Brijegu 3
    21.-24. Jaska 8

KOLOVOZ
    12.-14. Rajski Vrhovi X

Uglavnom, ima tu i fantasy i fallout Larpa, pa koga što zanima. :)

Više o svim tim LARP-ovima možete pronaći na Facebook grupi LARP Hrvatska ili pak na blogu LARP Hrvatska.

Podijelite ovu stranicu