1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Krčma 'Pri Perverznom Inženjeringu'

Rasprava u 'Virtualna Arena' pokrenuta od abominacije, 16. Studeni 2008..

1. abominacije

abominacije (/:=D

ovo je tema posvećena random chatteru kojem se ljudi rado odaju.

ovo je, također, tema u kojoj možete, recimo:

-pohvaliti se kako ste izdominirali par tisuća ljudi u par desetaka sekundi
    -olakšati savjest priznanjem da vam je zapravo majka autor oko 90% linija koda
    -zauzeti se za slobodan protok podataka preko interneta
    -požaliti se što vaš spolni organ nije usb 2.0 compatible
    -prisjećati se 'dobrih starih dana' mada tada još niste ni bili živi
    -dovoditi u pitanje seksualnu orijentaciju ljubitelja japanskih rpgova
    -optužiti vašeg forumskog archenemya da je zapravo u duši prljavi konzolaš koji umjesto nove godine slavi dan kada su simsi portani na macintosh
    -širiti evanđelje hello kitty onlinea
    -priznati kako je ova tema baš ono što ste trebali da bi se u potpunosti izrazili
    -implicirati da je moderator neobično zainteresiran za bestijalne odnose između hrčaka i ljudi te je, jednostavno, kreten čiji biste posao mnogo bolje obavljali kad bi bar imali moć

2. stribor

stribor ljubitelj satire i satira

evo hračnut ću prvi i reći strašnu istinu. nikad nisam igrao baldur's gate!!!

ne, ček, pa ovo nisu neanonimna priznanja...fak!

3. Psychotic

Psychotic Duck Mutant

jbemu to e tak geek spam koi sam tražio Vi konozolaši HELLOO KITTY VLADA!

4. Veles

Veles ljuta zvijer

U životu nisam igrao MMORPG i nemam zapravo uopće niti ideju što je to niti kako točno funkcionira. Nešto najbliže tome, predmjevam, što sam igrao, bio je Diablo 2 preko Battleneta, tamo davne '43 u snježnim mećavama Igmana, dok se 7. lička spremala na kontraofenzivu...

Svejedno, odlučno se spremam odvažiti na kupnju WH onlinea u 12. mjesecu i postati strastveni igrač dotičnoga na, po mojoj procijeni, nekih 5-6 mjeseci.

Stoga bih molio iskusne MMORPG-aše na ovome forumu da me upute u neke tajne zanata :nice:

5. Lord

Lord Aesir Illuminati

U životu nisam igrao MMORPG i nemam zapravo uopće niti ideju što je to niti kako točno funkcionira. Nešto najbliže tome, predmjevam, što sam igrao, bio je Diablo 2 preko Battleneta, tamo davne '43 u snježnim mećavama Igmana, dok se 7. lička spremala na kontraofenzivu...

Svejedno, odlučno se spremam odvažiti na kupnju WH onlinea u 12. mjesecu i postati strastveni igrač dotičnoga na, po mojoj procijeni, nekih 5-6 mjeseci.

Stoga bih molio iskusne MMORPG-aše na ovome forumu da me upute u neke tajne zanata :nice:

to je zlo i dosadno je nemoj ni počinjati

meni se mmorpg-ovi gade

6. iilija64

iilija64 Aktivan Član

-optužiti vašeg forumskog archenemya da je zapravo u duši prljavi konzolaš koji umjesto nove godine slavi dan kada su simsi portani na macintosh
    To budem uradio ubrzo :nice: .

7. kalthir

kalthir woof woof

bilo bi oke prema vlastitom nahođenju modificirati/brisati neke podnaslove topica jer su neki p. jadni.

8. abominacije

ali to je povreda autorstva, etc.

uglavnom, navedi primjere.

9. kalthir

kalthir woof woof

age of empires-recruit mislim oke bio je nekakav recruitment thread, kao da je itko shvatio da je to recruitment thread iz podnaslova recruit.

call of duty-mmm me like it e pa baš mi je drago što ti se sviđa, ne mogu bit sretniji zbog toga.

starcraft-zna se što se zna? ovo je kao jedna od onih 'i svi znamo što kažu o ljudima sa velikim stopalima? *mig* *mig* samo što nitko zapravo ne zna ali ih je sram pitati.

Anketa: Lords Of Magic: Special Edition-LOMSE hvala nisam u stanju sam složiti akronime.

Release Dates-Datumi izlazaka igara opet hvala nisam u stanju prevest release dates, tj. zaključiti da se u topicu koji se zove 'release dates' u podforumu o igrama radi o datumima izlaska igara.

King Of Dragon Pass-više indy od vaše mame ne znam ovo je jednostavno loše i ne znam što sam mislio kada sam ovo pisao.

itd, itd. mislim to je nešto čisto kozmetički, samo kažem.
    @povreda autorstva:neki od tih podnaslova su povreda zdravog razuma pa se balansira.

10. abominacije

donekle imaš pravo ali mi je mozak trenutno ispran svom statistikom, pa ću se time pozabaviti u budućnosti.

e i nemoj niti u kojem slučaju spominjati 'zdrav razum' u kontekstu eydisa jer svi (mislim, stvarno, svi) znamo što to znači.

11. Psychaki

Psychaki Gost

bilo je nešto ovakvoga.

MarkaN se sviđa ovo.
  12. kalthir

kalthir woof woof

TZARE!!! :happy::ave::think::ave:

daj ajde, moram odigrat barem jedan coh, inače ću uj♥♥at labos sutra.

13. abominacije

kako mrzim loše network kodiranje... zar uza sav tehnološki napredak i microsoftovo forsiranje videokonferencija i ostalih usranih dosjetki nitko nije sposoban prezentirati komercijalni program koji će spojiti par računala u virtualnu mrežu kako se priliči?

i gdje je nestala prokleta 'direct join' opcija iz današnjih igara?

KRV ZA BOGA KRVI!

14. kalthir

kalthir woof woof

i gdje je nestala prokleta 'direct join' opcija iz današnjih igara?

nema cdkey authorizationa za direct join. samo čekaj da netko dođe u poziciju da može primit PR hit da ukinu LAN, pa će i to nestat.

ajde nisam uj♥♥ao labos, ali to samo zato jer sam jutro proveo gledajući replayeve.

15. Aronys

Aronys Wolves Die Young

@Kalthir - to što ti znaš prevesti release dates, ne mora biti da svi znaju što to znači. Počni misliti i na druge, a ne samo na sebe. Ali... zašto se uopće trudim... :cocky:

16. kalthir

kalthir woof woof

ne znam s obzirom da si copypasteao datume izlaska hrpe treš igra za koje nikoga nije briga.

17. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Zašto onda otvaraš topic pod tim nazivom a ne pod "Datumi izlaska igara"?

18. Aronys

Aronys Wolves Die Young

Ali... zašto se uopće trudim... :cocky:
    W/e. Radite kako god želite.

19. Psychotic

Psychotic Duck Mutant

Internet je uglavnom na engleskom (i igre koje igramo), ako netko ne zna prevest rilis dejts onda fakat ne znam, a mogli bi i sve na hrvatskom pisati i ne bi bilo problema.

20. kalthir

kalthir woof woof

Podijelite ovu stranicu