1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Korejska kinematografija

Rasprava u 'Filmovi' pokrenuta od Sherpa, 23. Svibanj 2015..

1. Sherpa

Sherpa Legenda

Ne slažem se, gledao sam i dosadnih korejskih stvari, kao i dosadnih filmova iz ostatka svijeta.

Zastave naših očeva i Pisma s Iwo Jime su dobri, al ne bolji od brotherhooda.

Samo govorim da je previše muričkog smeća koje se uzdiže u nebesa, a ne vrijedi. Ala Star Wars 7. Taj film na imdbu ima 8,2, a ne vrijedi više od 6, vjerojatno ni više od 5.

2. Strahozec

Strahozec Douchebag

To ti je zato jer ga nisi skonta

3. Sherpa

Sherpa Legenda

Ja sam barem pogledao oba koja uspoređujem. Odgledaj Brotherhood i nakon njega mi reci da ti je Lcintov rad bolji - ja i dalje tvrdim kako nije.

4. Strahozec

Strahozec Douchebag

A ko kaže da nisam gleda bratstvo

5. Sherpa

Sherpa Legenda

Možda ti njega nisi shvatio ;)

6. Strahozec

Strahozec Douchebag

Možda se nema šta shvatit

Ti potežeš paralelu s trilogijom u kojoj još ne znam sve o glavnim likovima

7. Sherpa

Sherpa Legenda

Niti imam volje znati. Film je bio glorificirano sranje s pričom četvorke. Gotovo nikakve originalnosti u njemu.

Ja samo uspoređujem osobni dojam u kojem kažem da mi dva eastwoodova filma nisu bolja od brotherhooda. Čak se i one grozne ocijene s imdba tu samnom slažu.

8. Strahozec

Strahozec Douchebag

Znači ocjena na imdb-u vride samo kad idu tebi u prilog

9. Sherpa

Sherpa Legenda

noup. Ja ih stalno nazivam groznima, kažem da se u ovom slučaju čak i one samnom slažu

Ja do sada od tebe nisam dobio potvrdu da si gledao brotherhood :P

Osobni dojam, rado cu pogledati ponovo oba spomenuta clintova filma, ali mi i dalje nisu bolja. Jednostavno nisu, možda zato što mi je pun k filmova i stvari o ww2

10. Strahozec

Strahozec Douchebag

Znači i tvoja je ocjena grozna

11. Sherpa

Sherpa Legenda

Možda je samo tvoje. Al neću više o tome, ti imaj svoj ukus, ja imam svoj. Ja sam barm pogledao sve navedene ;)

12. Strahozec

Strahozec Douchebag

Jesam i ja
    I taj brotherhood je prenapuhan

13. Sherpa

Sherpa Legenda

Podijelite ovu stranicu