1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Konzole

Rasprava u 'Virtualna Arena' pokrenuta od Sherpa, 11. Prosinac 2007..

?

Moj izbor konzole bio bi

1. PlayStation 3

20.0%
  2. PlayStation Portable

0 glas/ova
    0.0%
  3. Xbox 360

40.0%
  4. Nintendo Wii

20.0%
  5. Nintendo DS

20.0%
  1. Bibendum

Bibendum Novi Član

Nisam još igrao ffxv, ali ne djeluje kao igra u kojoj je 10 fps u rijetkim momentima vrijedna 3000 kuna.

2. autumn

autumn |-O

kupila sam kupila, na 36 rata :dizzy:
    teze mi je neprimjetno iz kucnog budjeta izvuci 3 soma kuna nego da firmu imam jbt :lol:

aasgardium se sviđa ovo.
  3. aasgardium

aasgardium Eydishan

Jesi i koju igru uz to kupila?

4. autumn

autumn |-O

nisam, to bu on prek neta

5. autumn

autumn |-O

nadam se da vrijede jos oni bonovi kaj su se prodavali dok je imao trojku :lol:

aasgardium se sviđa ovo.
  6. Aronys

Aronys Wolves Die Young

Idući tjedan mi stiže PlayStation 4 Pro. :)

7. Aronys

Aronys Wolves Die Young

Dakle, stigao mi je prošli tjedan, ovaj vikend sam skoro čitavo vrijeme posvetio igranju na PS4 Pro. Kupio sam sljedeće igre: Persona 5, Bloodborne, Gravity Rush 2 i Horizon Zero Dawn. Protekli vikend sam najviše igrao Horizon, koji je genijalan. Mislim da se radi o igri s najljepšom grafikom na tržištu trenutačno, čak boljom i od Witcher 3. Combat je odličan, ali nije nimalo lagan. Imam pravi monster hunter feel u njoj. Priča je zanimljiva i svijet je veoma detaljan. Nisam primijetio puno c/p barem ne u području u kojem sam sad. Usto, A.I. je prilično ok. Ako vas neprijatelj spazi, bilo monsteri ili banditi, pokušat će vas trackati kad se sakrijete. Monsteri će skenirati područje, a banditi će ući u visoku travu gdje se skrivate i polako je pretraživati.
    Osim toga, Persona 5 koju sam malo igrao je također odlična. Vizualno veoma stilizirana, VA me jako podsjeća na Danganronpu, a glazba je genijalna.

Sve u svemu, zasad je PS4 Pro odličan i zbilja mi je drago što sam ga nabavio. :D

8. Aronys

Aronys Wolves Die Young

Znači prošao Final Fantasy XV i prvi Uncharted protekli vikend. Započeo Assassin's Creed Origins i Uncharted 2.

Razmišljam o nabavci Switcha.

9. Sherpa

Sherpa Legenda

isto, prolly ubrzo, premda me wii u opekao

Podijelite ovu stranicu