1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Konzole

Rasprava u 'Virtualna Arena' pokrenuta od Sherpa, 11. Prosinac 2007..

?

Moj izbor konzole bio bi

1. PlayStation 3

20.0%
  2. PlayStation Portable

0 glas/ova
    0.0%
  3. Xbox 360

40.0%
  4. Nintendo Wii

20.0%
  5. Nintendo DS

20.0%
  1. autumn

autumn |-O

he who dares..

2. aasgardium

aasgardium Eydishan

...sleeps on the couch. :lol:

dorca vorbarra se sviđa ovo.
  3. autumn

autumn |-O

isuse i boze 3300 kuna, tri kindla dobim za to :dizzy:
    morat cuici protiv sebe i kuiti na 36 rata

dorca vorbarra se sviđa ovo.
  4. aasgardium

aasgardium Eydishan

5. autumn

autumn |-O

no, ali u sancta domenici idu na 36 rata :dizzy:

6. aasgardium

aasgardium Eydishan

Jedino ak poznaš koga da ima firmu pa da ti uzme bez PDVa, ali kako bi firma pravdala kupovinu konzole, ne znam. :laugh:

7. Bibendum

Bibendum Novi Član

Ja sam uzeo rabljeni ps4 s SSHD-om za 1500 kn. To će mi izdurat ko konzola i media center (jest da je player star 10 godina, ali preživit ću) dok ne kupim PC za stan. A ta 4K glupost je korisna samo ako imaš TV od 15 000 knova.

8. aasgardium

aasgardium Eydishan

Koliko je to u kunama? :mrgreen:

9. Bibendum

Bibendum Novi Član

10. autumn

autumn |-O

ne znam koliko knova ima a ni sto je to, ali bio je skuplji od 5 somova :lol:

11. Bibendum

Bibendum Novi Član

a sve se nema para

12. autumn

autumn |-O

:lol:
    za tehniku se uvijek nadje love!

13. Aronys

Aronys Wolves Die Young

Ja namjeravam Pro nabaviti jer je dosta jači od običnog PS4. Uvijek kod konzola radije počekajte te nadograđene verzije.
    Isto tako namjeravam uzeti Switch kad nadograđeni dođe jer ovo trenutačno i nije baš nešto (a ima i samo jednu igru trenutačno tako da se ne isplati osim ako niste baš zagriženi Zelda fan).

14. aasgardium

aasgardium Eydishan

Zašto uzet jači PS4 ako sve igre jednako rade i na običnom PS4? Ovdje pretpostavljam da će sve igre za PS4 radit na bilo kojem PS4 modelu, a ne kao na PC-u pa s vremenom neke igre ne možeš igrat.

15. Bibendum

Bibendum Novi Član

Jup, meni bi jedini razlog za kupovanje Proa ove godine bio ako GT Sport ispadne vrhunski.

16. aasgardium

aasgardium Eydishan

Znači samo zbog malo bolje grafike?

17. Aronys

Aronys Wolves Die Young

Ne. Običan PS4 već sad ima problema s novim igrama. Primjerice, Final Fantasy XV ima užasan framerate na običnom PS4, dok na Pro vrti super. Govorim o framerateu koji padne na 15fps na običnom PS4, što je neigrivo.

18. aasgardium

aasgardium Eydishan

Aha, thx. Znači i oni su počeli srat kao i ovi s igrama za PC.

19. Aronys

Aronys Wolves Die Young

PS4 kad je izašao, već je bio generaciju iza PC-a. Pro popravlja stvari donekle, ali i on već polako kaska. Ali je barem duplo jači od običnog PS4.

20. aasgardium

aasgardium Eydishan

Malo mi je to bezveze, upravo to ne bih očekivao od konzola. Šta je sljedeće? Konzola u koju će se morat ugrađivat nove komponente kao na PC-u?

Podijelite ovu stranicu