1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Koncerti

Rasprava u 'Glazba' pokrenuta od Bunny, 24. Listopad 2006..

1. autumn

autumn |-O

dorca vorbarra se sviđa ovo.
  2. Lord

Lord Aesir Illuminati

Idem na prej♥♥en koncert.

3. autumn

autumn |-O

ok, I'll bite, koji?

4. Lord

Lord Aesir Illuminati

Koncert mog benda hvala što pitaš :mrgreen:

5. mrzovoljni trol

mrzovoljni trol zombi paladin lvl. 99

Bendovi ti isišu dušu i iscrpe životnu energiju. Evo, pogledaj mene u što sam se pretvorio. Lijepo je dok traje, ali u većini slučajeva ne vodi nikuda. U početku sviraš jer voliš pa kreneš davat sve više sebe, da bi naposlijetku shvatio da ti je od silnog krvarenja za instrumentom i vremena potrošenog na glazbu i tekstove ostao samo papir. Radije energiju kanaliziraj u nešto što ovisi samo o tebi.

Zagrebački Celtic Punk-rock Bend Traži Vokala

A bio sam tako pozitivan lik.

Posljednje uređivanje: 7. Listopad 2017.
  6. Lord

Lord Aesir Illuminati

Vidiš, prije koju godinu svirajući u vrhonskom cover bandu gdje smo radili teške i zahtjevne obrade Opće Opasnosti, Parnog Valjka i općenito takve kvalitetne glazbe sam shvatio da ako išta želiš napraviti kvalitetno to moraš sam. Tako sam sam nabavio još dva člana benda i ta energija koja se kanalizira kroz glazbu nailazi na svoj odušak u seksu i drogi. To je prema pričama mog svodnika/dilera sasvim normalan put prema zvijezdama, a ja mu životom vjerujem. Uspješno sam izbjegao tu sudbinu gdje sebe ili glazbu koju radim ozbiljno shvaćam, pa zapravo svoju glazbenu karijeru koristim kao paravan za prodaju ženskih tijela i opojnih supstanci.

mrzovoljni trol se sviđa ovo.
  7. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

ja idem na nika kejva i toliko sam sretna ne znam kako uopšte funkcioniram.

Furiosa se sviđa ovo.
  8. Furiosa

Furiosa Imperator

Kejv je ljubav :loving:

9. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

opet ću bit nesposobna pričati danima nakon koncerta :(

ne od vikanja, nego od općeg šoka kaj sam ga vidla :love:

dorca vorbarra se sviđa ovo.
  10. autumn

autumn |-O

blago ti se. ja nisam karte uspjela kupiti :( ali vise mi zao za Cure

11. Ogard

Ogard Aktivan Član

kejv je bil il će sada biti u duesseldorfu :D
    bil sam blizu njegovog hotela, ispred masa ljudi čeka....
    prvo sam mislio da je Rozga ali uspostavilo se da izvan granica nije toliko poznata...

autumn, dorca vorbarra i aasgardium se sviđa ovo.
  12. autumn

autumn |-O

kratki osvrt na schattenwelt, bilo je prej♥♥eno :D
    zamjerke su previse svjetala na dj flooru, kao da sam u bestu j♥♥ote a ne na gothic festivalu i plava narukvica za ulaz. plava. parisko plava. na gothic festivalu.
    ostalo prej♥♥eno. funker vogt su bolji uzivo nego inace, covenant divan, clan of xymox :love: a i project pitchfork su bili odlicni. masa zanimljivih ljudi i skupa cuga :D

Ogard se sviđa ovo.
  13. Ogard

Ogard Aktivan Član

ček to je kao mračna ultra? :D

14. autumn

autumn |-O

:lol: :lol:
    recimo :laugh:

ne znam koliko je ultra velik festival, ovo je dosta novo, ovo je prva godina da imaju bas velika imena u lineupu. inace je wgt najvec festival ali je dost daleko pa nikak da odem. ali budem! :D

Posljednje uređivanje: 13. Studeni 2017.
  15. Ogard

Ogard Aktivan Član

fora, meni je želja otić s frendom na burning man, i to je daleko u pm. u Nevadi

16. autumn

autumn |-O

e to je mrak! i ja bi isla :D

17. Ogard

Ogard Aktivan Član

počni šparat :D

18. autumn

autumn |-O

uh, prvo leipzig na tapeti :D i london, bilo kakav koncert ili nekakav obican city break, onda moze ovo :D

19. Sherpa

Sherpa Legenda

malo mi je žao što sam propustio tram11, al nisam mogao na njega zbog drugih obaveza...

Podijelite ovu stranicu