1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest

Komentari, Prijedlozi I Problemi U Vezi Forumskih Aktivnosti

Rasprava u 'Podrška & Obavijesti' pokrenuta od Ivanhoe, 21. Listopad 2006..

?

Koji skin koristite na forumu?

Anketa je završena 2. Svibanj 2015..
  1. Arcanum (portalski)

38.9%
  2. Defiance (tamnoplavi)

16.7%
  3. Galactica (SF prozirni)

11.1%
  4. Halls of Eydis (smeđkasti)

33.3%
  5. Xanadu (svijetli)

0 glas/ova
    0.0%
  1. kalthir

kalthir woof woof

2. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

@Horse: Invision za razliku od phpBBa ima 90% dobrih skinova (dakle ne ovakvih kao što je Kalthir pokazao) po cijeni od 25$. A kako nas je prošlost naučila da fancyness na duge staze ionako nema veze sa aktivnosti na forumu ova dva skina su i više nego dovoljna.

Našao sam ja super skinova ali i njihovu cijenu tako da ćes se jednog dana već naviknuti pogotov ako budeš aktivan. A ako nebudeš onda se ionako nema smisla žaliti. Da ne govorim da bi to bio još tjedan dana posla više za mene. :)

p.s.
    Ova dva skina ovdje su medju prvih 5 uopće po broju downloada što se tiče besplatnih. :love:

3. Nea

Nea curica

Zašto je zatvoren Dating service?

4. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

zato jer je spamfest?

5. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Možda zato jer je zadnjih par stranica bio materijal a beer n' gossip a postova na DsAgovo pitanje je bilo manje od jedne strane. Dakle pitanje glasi zašto nije prije. Zato jer jedna dvije-strane offtopica nije bitna, nitko ne voli bit party pooper. ^^

Uglavnom nastavite na BnGu.

6. Nea

Nea curica

Onda imaš još puno topica za zatvoriti.

7. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Naravno sve u granicama dobrog ukusa piše u pravilima, a to prepusti adminima da procjene. :smile:

8. Nea

Nea curica

Oh sorry zaboravih da duplići rulaju.

9. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

A kakve to sad veze ima sa tim, ako si ozbiljna onda ovdje daj imena topica i postova te navedi razloge a ko me misliš zaj♥♥avati onda nemam vremena.

Molim ozbiljnost. :smile:

10. Nea

Nea curica

:smile:

Da li si igrice zatvorene?

11. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

12. Nea

Nea curica

Taj smajli je gay, odgovara ti :smile:

13. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Nema na čemu. Here to serve. :smile:

14. Sherpa

Sherpa Legenda

Taj smajli je gay, odgovara ti :smile:
    BURN :smile:

15. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Ok, dosta za oftopicom ovdje. :smile:

16. Nea

Nea curica

Mislim ovaj dugački razmak između postova je čisto sranje. Sad u Novom svijetu postam 2 posta jer ih želim posebno imati a on mi spoji u jedan. Molim da se to makne makar na toj sekciji jer ne želim čekati 20 minuta da postam nešto što sam napisala.

17. Sherpa

Sherpa Legenda

Same thing here al sam se vec priviknuo

18. Nea

Nea curica

Pa nije mi problem u drugim topicima sačekati ili ako se spoje, ali u ovoj sekciji me ljuti :smile:

19. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

A jebigam naviknut ćete se. A i nitko ne govori da ti dva posta moraju biti isti čas na forumu kad se zna da se na Svijetu radi već par mjeseci.

20. Nea

Nea curica

Pa kad nešto radim želim završiti do kraja, a vrijeme se sigurno može smanjiti. No ti si bog.

Podijelite ovu stranicu