1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest

Komentari, Prijedlozi I Problemi U Vezi Forumskih Aktivnosti

Rasprava u 'Podrška & Obavijesti' pokrenuta od Ivanhoe, 21. Listopad 2006..

?

Koji skin koristite na forumu?

Anketa je završena 2. Svibanj 2015..
  1. Arcanum (portalski)

38.9%
  2. Defiance (tamnoplavi)

16.7%
  3. Galactica (SF prozirni)

11.1%
  4. Halls of Eydis (smeđkasti)

33.3%
  5. Xanadu (svijetli)

0 glas/ova
    0.0%
  1. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

pa pogledaj banner i vidit ces da je zadnjih 20 pixela (oke sada bubam) napravljeno ko tile, ona kisa i tamno plava boja. tako da se prijelaz nece previse vidit

2. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Eh da... da se dobije savrsen prijelaz mora se mnogo gnjaviti.

3. Nea

Nea curica

Erm... na phpBB forumima je default da ako selektiras neki text dok postas, i kliknes na neki tag da ti ga on omeđi tim tagom ;)

Osjećam jaz generacija :w00t:

4. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

ajd nemojte gnjavit, da niko nije spomenuo banner nebi ni skuzili da je kraj "zakrpan"... a sto se tice tagova, imam naviku sam pisat tagove.. ne koristim izbornik - ponudjene.. tak da je meni i fast replay funkcija sasvim dovoljna (jos dok skuzim sve kodove smajilcha.. ;))

ajd pliz stavi i hmm "standardne" kodove za smajlche.. brze mi napisat ;) nego :w1nk:, :D nego :1augh:, :( za :s5d: itd..

5. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Osjećam jaz generacija
    Nah, imas srece sto nisi geek poput nas ostalih nekih :w00t:

6. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Fora je da forum po defaultu uzima imena gifova i stavlja ih u :: pa moram onda to ručno. Evo budem za koji čas. :)

7. Nea

Nea curica

Nah, imas srece sto nisi geek poput nas ostalih nekih :ninja:

Da, samo što bi mi na netu bilo lakše i ništ više :cool:

Fora je da forum po defaultu uzima imena gifova i stavlja ih u :: pa moram onda to ručno. Evo budem za koji čas. :)

Ti JESI bolestan. Daj ostavi teh stvari na miru malo i postaj na forumu. Kad budeš napokon našao vremena za to foruma više neće biti. :lol:

8. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

zasto je: The Attack System is currently turned off?

9. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Zato jer će biti ON tek kada se dokraja posloži odnosno kada proradi Market. :)

10. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

Ok.. mislim da je bio uključen neko vrijeme, ali imaš pravo bolje pričekat Market..

11. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Bio je uključen istina, ali bolje ovako jer bi svi za koji dan bili mrtvi jer se nemogu potioni kupovati i slično. Patience...

12. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

covjece, ovaj topic ko tehnicka sluzba ja pitam nest ne prodje minuta evo levija vec.. taj covjek (nadam se da je covjek :cool:) nikad ne spava :ninja:

13. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

covjece, ovaj topic ko tehnicka sluzba ja pitam nest ne prodje minuta evo levija vec.. taj covjek (nadam se da je covjek :cool:) nikad ne spava :ninja:
    A neću još dugo, moram nešto srediti za sutra pa na spavanac. ^^

14. Thaxll'ssyllia

Thaxll'ssyllia Aktivan Član

Ne mogu prihvatiti challenge :fight: kaze mi da nemam novca a imam :lol:
    A prije sam mogla :coffee:

15. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Poanta je u tome da sam te ja izazvao za 100 golda, a ti imaš 44 tako da nemožeš prihvatiti dok nebudeš imala barem 100. :coffee:

A tako dugo dok ne prihvatiš nemogu ni ja svoj dio challengea riješit. :fight:

16. Nea

Nea curica

Što ovo znači: Using User CP

17. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Znači da si sređuje profil jer je to ustvari User Control Panel. :)

18. White Horse

White Horse Novi Član

Znam da sam cijepidlaka ali jel ikako moguće dobiti stari skin s starog eydisa, chronical ili neki sličan njem tj. s toplijim i veselijim bojama :)

Ova dva su užasna, jedan crn ko mrak, i neda mi se buljiti u crno dok sam u forumu a drugi preblijed....

19. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

lol stari skin nemozes dobit jer je napravljen za drugu vrstu forum, jedino da swarost radi jos jedan skin koji bi bio kako ti kazes s "toplijim i veselijim" bojama.. premda sumnjam da ce mu se radit jos jedan skin.. i to hipi :laugh:

20. White Horse

White Horse Novi Član

Pa jebiga mene to odbija od foruma tj. njegova ružnoča. Ajd valjda nekome će se dati u mjesec dana napraviti HIPI skin... -_- :P

edit: ali ne sada da bude prešaremo dve boje koje su ugodne oku ipak nije dobro kada žare boje previše :P jesam li vam rekao da sam cijepdlaka:P

Podijelite ovu stranicu