1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest

Komentari, Prijedlozi I Problemi U Vezi Forumskih Aktivnosti

Rasprava u 'Podrška & Obavijesti' pokrenuta od Ivanhoe, 21. Listopad 2006..

?

Koji skin koristite na forumu?

Anketa je završena 2. Svibanj 2015..
  1. Arcanum (portalski)

38.9%
  2. Defiance (tamnoplavi)

16.7%
  3. Galactica (SF prozirni)

11.1%
  4. Halls of Eydis (smeđkasti)

33.3%
  5. Xanadu (svijetli)

0 glas/ova
    0.0%
  1. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

1152 x 864 to mi nekak najbolje odgovara s obzirom da imam 19in monitor..

2. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Da, to se dogadja tako. Ali što mogu da stavim za tu rezoluciju onda će onima sa manjom probijati desnu stranu a onima sa većom će opet se dogadjati kao sada ovima sa tom rezolucijom.

Išao sam na ovu rezu jer ju koristi najveći broj ljudi.

3. Aelis

Aelis Pokémon trenerica

Reputacija
    Svaki član može podizati ili spuštati reputaciju drugim članovima iz raznoraznih razloga koje može navesti kod davanja/oduzimanja iste. Svaki član ima u memberbaru link na history svoje reputacije, a tuđi history se može vidjeti ako se klikne na vrijednost reputacije toga člana. (Ispod avatara u postu ili profilu)
    Kolko ja znam reputacija se daje/oduzima po zaslugama na forumu, a ne zbog nekih internih ili tek tolko jer je nekome bilo dosadno. Inače ista nema smisla. :smile:

4. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Upravo tako, idem promjeniti. :smile:

5. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

@Exxar: Podforum možeš označiti kao pročitan ako jednostavno klikneš na njegovu ikonu s lijeve strane. :smile:

6. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Da, to se dogadja tako. Ali što mogu da stavim za tu rezoluciju onda će onima sa manjom probijati desnu stranu a onima sa većom će opet se dogadjati kao sada ovima sa tom rezolucijom.
    Mozes uzeti sliku na rezoluciji koju smatras minimalnom. Onda uzmes par pixela sirine sa desne strane za koje mislis da se mogu ponavljat kao nastavak slike. Onda tamo di je slika napravis tablicu od dva polja. Lijevo polje stavis da bude fixno i u njega tutnes sliku, a desno stavis da se rasteze i u njega stavis onih par pixela. Et voila, imas banner za sve rezolucije.

@Exxar: Podforum možeš označiti kao pročitan ako jednostavno klikneš na njegovu ikonu s lijeve strane. :smile:
    cool

7. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

da, mislim da je to (il tak nesto) napravio na ovom svijetlijem skinu..

8. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Evo stavio sam da banner odgovara 1024*768 a za background da se ponavlja zadnji pixel. Samo neznam kako izgleda jer mi ne mogu sebi složit veću rezu. Ako vam ne pokazuje tako onda okinite par refresha i trebalo bi.

thnx Exx :smile:

9. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

10. pasion of love

pasion of love Aktivan Član

Hola! Ovo je moj prvi post na novom forumu :smile:
    I imam jednu primjedbicu :girly:
    Mislim da je fronpage užasno natrpan i jedva se snađem di je kaj. I kaj s onima koji ne znaju engleski? Ono,lagano se mogu pozdraviti s forumom :yeah:
    Eto ;)

11. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Pa ono bilo bi čudno da odmah ti je sve jasno jer nije ni meni bilo, ajd javi za koji dan.

A što se tiče engleskog onoj koji ne razumije newtopici postreply tipke je ionako slučaj za sebe. :)

12. Nea

Nea curica

:smile: Sad sam otkrila jednu super stvarčicu pa za one koji možda ne znaju:

Ako želite boldati neku riječ npr. samo je zatamnite/označite i kliknite na B i on je automatski bolda :girly:

13. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Ali morate imati isključen Guided Mode, dolje desno ispod prostora za unos teksta pri postanju.

14. Nea

Nea curica

Pa ja niti na jednom forumu nisam mogla označiti riječ pa da mi on izbaci nego sam morala kod riječi kliknuti prvona bold pa napisati riječ ili cp te riječi između zagrada. Niti na jednom forumu nisam vidjela da se riječ bilo gdje u textu može samo označitii i klikneš bold i on je bolda. :smile:

i zašto editirane postove baca dolje u groblje?

15. Eniyel

Eniyel Vampiruša

meni je uvijek bilo tako, dođem oznacim rijec i on ju bolda ^^

16. Nea

Nea curica

:smile: :yeah: slobodno obrišite post koji napisah jer mi hakeri nemamo pojma o postanju :girly:

17. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Koje groblje? Baca izbrisane u Tamnicu.

Da ovo što Eniyel rekla stoji, ali lijepo je istaknuti za one koji to nisu znali. :smile:

18. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Erm... na phpBB forumima je default da ako selektiras neki text dok postas, i kliknes na neki tag da ti ga on omeđi tim tagom ;)

19. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

Evo stavio sam da banner odgovara 1024*768 a za background da se ponavlja zadnji pixel. Samo neznam kako izgleda jer mi ne mogu sebi složit veću rezu. Ako vam ne pokazuje tako onda okinite par refresha i trebalo bi.

thnx Exx :w00t:
    sada je bolje, al ako cemo cjepidlacit mogao si stavit da se ponavljaju zadnjih 15-20 pixela, ovako izgleda lose...

20. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Ok mogu i to ali će se vidjeti prijelaz ako se ne pogodi kraj bannera sa početkom tog tile-a izmedju tile-a jer čim su širi tim se lakše skuži to.

Podijelite ovu stranicu