1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest

Komentari, Prijedlozi I Problemi U Vezi Forumskih Aktivnosti

Rasprava u 'Podrška & Obavijesti' pokrenuta od Ivanhoe, 21. Listopad 2006..

?

Koji skin koristite na forumu?

Anketa je završena 2. Svibanj 2015..
  1. Arcanum (portalski)

38.9%
  2. Defiance (tamnoplavi)

16.7%
  3. Galactica (SF prozirni)

11.1%
  4. Halls of Eydis (smeđkasti)

33.3%
  5. Xanadu (svijetli)

0 glas/ova
    0.0%
  1. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

pozdrav ekipi..

yup, invision board je daleko bolji od phpbb foruma, svidja mi se design ali ima jedna stvar koja uzasno iritira (premda sumnjam da ces to moci ispravit.. al nikad se nezna lol).. naime koristim ff i imam obicaj otvart svaki novi thread/topic u drugi tab.. e vidis kad to probam (ctrl + link na topic/thread) onda mi se novi topic/thread otvara i u novom tabu, ALI i u starom (onom iz kojeg otvaram) nazalost.... nadam se da si skuzio :unsure:

2. genesis

genesis Novi Član

yup, invision board je daleko bolji od phpbb foruma,

Ne bih se slozio... Tu ima hrpa opcija, a vecina njih su nepotrebne i onda ti je u toj guzvi tesko nac onih par koje ti trebaju...

3. Nea

Nea curica

Ali kad jednom nađeš one koje su ti potrebne onda znaš gdje su i što su zar ne? :unsure:

4. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Ne bih se slozio... Tu ima hrpa opcija, a vecina njih su nepotrebne i onda ti je u toj guzvi tesko nac onih par koje ti trebaju...
    Jel teško naći NEW TOPIC? Jel teško naći REPLY TOPIC? Ajd dosta mi je više ovakvih izljeva. Ako su nekome flash igre nedokučivo čudo onda nek se drži postanja ako nakon tjedan dana ne prokuži ni postanje onda napišem tutorial How to make a topic.

Ali zanimljivo je kako se nikad ne žale oni koji su bili najaktivniji nego oni povremeni. A genesis ti si sa sfcentra ako se ne varam tako da nemoj prodavat spike o nepotrebnom. Invision ne dolazi sa games, reputacijom, guilds systemom i ostalim. Sve te dodatke sam ja naknadno složio. Isto kao što sam i na phpBBu morao slagati neke stvari poput rodjendana cijeli dan, a tu je već to uključeno. Dakle molim vas lijepo.

dorca vorbarra se sviđa ovo.
  5. DsAg

DsAg Novi Član

Dal je ovdje Taverna isto što i Spammara na nekim forumima?

6. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Dal je ovdje Taverna isto što i Spammara na nekim forumima?
    Pa sekcija za sve teme koje sadržajno ne spadaju u ostatak foruma. A sad spammara...pravila kažu u granicama dobrog ukusa da ne bi bilo debilana ko na čmar-netu. Ak si to mislio. :evil:

7. DsAg

DsAg Novi Član

Ma pitam jer nemam komentare vezane za ostale teme a jako mi se igraju igrice pa moram nabit broj postova... :evil: A baš mi se ne dobiva ban... i nemam iskustva pa ne mogu pobrat jackpot... :ball: još... :nice:
    I ne, nemam namjeru bilo koji dio foruma pretvoriti u ekvivalent cmar-net spammare (mada, mislim da je to i tako nemoguće... nema ovdje toliko spammera)

Posljednje uređivanje od moderatora: 19. Travanj 2015.
  8. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

e i moram jos malo gnavit.. hehe.. ovaj refresh svakih par sekundi zivcira :laugh:

9. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Al ima fakat jedan problem sa ovim invisionom. Novim korinicima je tesko naci onaj "Posjeti Forum" link medju svim drekom na frontpageu.

10. genesis

genesis Novi Član

A genesis ti si sa sfcentra ako se ne varam tako da nemoj prodavat spike o nepotrebnom.

Your point? :cocky:

Anyway, jedna od stvari koja me zbunjuje je za sta sluzi ovaj +/- quote kod replya, kad i ovak i onak quota

11. Nea

Nea curica

Pa ako hoćeš kvotati više postova samo klikneš na sve odabrane i onda na add r. i svi su ti kvotani odjednom. Mislim da je to super stvar kao i to što ne baca smajliće u postovima iza zadnje riječi nego ih se može kasnije staviti gdje god poželiš u tekstu bez cp :cocky:

12. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

@genesis: quote + i quote - služi da olakša višestruko kvotanje, znači više od jednog posta. Kad označiš te postove stisneš reply skroz dolje ili gore na vrhu teme.

@Exxar: budem nekako istaknuo, ok.

@shadowww: refresh je stvar navike, uskoro ga nećeš ni skužit :viking:

A ovo za otvaranje topica u starom i novom tabu je neistina i nemoguće. Nešto ti nije u redu sa pretraživačem jer bi se to meni barem jednom dogodilo jer imam upravo 20 tabova sa ovim forumom otvorena. :viking:

13. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Di ima mark all topics as read?

14. Nea

Nea curica

U desnom uglu iznad popisa online članova pokraj uputa za brisanje kolačića :viking:

15. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Cool. A di ima za pojedine forume?

16. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Otvoriš forum i desne strane ispod newopic buttona se nalaze opcije foruma i medju njima je i to. :)

17. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

sto se tice isticanja linka foruma na portalu slazem se sa exxarom da ga treba bolje istaknut.. mislim da bi bilo bolje da glavni banner na eydis portalu vodi na forum (na portal vodi text ispod pa onda nema smisla da i jedno i drugo linkaju main portal stranicu) :viking:

18. Sherpa

Sherpa Legenda

Al ima fakat jedan problem sa ovim invisionom. Novim korinicima je tesko naci onaj "Posjeti Forum" link medju svim drekom na frontpageu.
    Slazem se s ovim... presitno je probaj nekako srediti da ima istaknuto nesto tipa

"POSJETITE FORUM"

19. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

jos jedan komentar, a tice se ravendark skina:

banner na tom skinu (http://www.eydis.info/style_images/darknessv2/raven_back.gif) je premali (preuzak) tako da onaj dio koji fali je nadomjesten komadicem tog bannera sa pocetka..

20. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Vidjet ću u vezi tog bannera. Reci mi samo koju rezolciju imap na monitoru?

Podijelite ovu stranicu