1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Kolači

Rasprava u 'Taverna' pokrenuta od Lord, 27. Prosinac 2011..

?

Najbolji kolači su?

1. Fikusindigo

7.1%
  2. Trolltea

14.3%
  3. Winterborn

7.1%
  4. dorca vorbarra

35.7%
  5. Ayllwyn

35.7%
  1. Lord

Lord Aesir Illuminati

Mame vam prave kolače zar ne? Mislite da su dobri? Čija mama radi najbolje kolače? [​IMG]

Ova vječna pitanja koja su vas mučila od trena vašeg rođenja uskoro će biti odgovorena, ako budete sudjelovali.
    Stavite slike kolača vaših majki, baka, strina i ujni pa ćemo vidjet čije majke bolje kolače rade! [​IMG]

Ako je slika kojim slučajem prevelika, ostavite samo link. Upload možete izvršiti na stranicama poput tinypic ili pak imagesforme.
    Ovaj natječaj traje do 07.01.2012., pa stoga pohitajte prije dolaska kraja svijeta!

2. Faint Smile

Faint Smile ilija64

moja mama je antitalenat za pravljenje kolaca. moze natječaj čija pravi najgore? :eto:

3. Lord

Lord Aesir Illuminati

Eto zbog tebe, imamo još jednu kategoriju, najgori kolači.

4. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

moja žena pravi najbolje kolače. al smo ih pojeli pa nema slika.

5. Vairë

Vairë Aktivan Član

ja sama radim kolače. najbolje xD budem slikala

6. Faint Smile

Faint Smile ilija64

fak. drazesni kolaci moje majke su zavrsili u smecu prije nego sam ih stigao uslikati. :sad:

7. fikusindigo

fikusindigo J'onn J'onzz

mi smo nase takodjer pojeli prije slikanja, ali za novu godinu obicno spremi jos jednu turu od par vrsta :)

8. Faint Smile

Faint Smile ilija64

e da. cekaj do poslije nove godine :D

9. Lord

Lord Aesir Illuminati

:D Ako niste u mogućnosti priložiti sliku, opišite kolače riječima :D

10. fikusindigo

fikusindigo J'onn J'onzz

homemade krasotice koje su x puta bolje od kupovnih, trokuti klasicni i bijela varijanta (smjesa za rafaelo kuglice + batles keksi), paprenjaci, londonski vijenac i mislim da su bili cokoladni medenjaci u obliku bozicnih stvari ^^ sam okus se jednostavno neda opisati :P

11. Vairë

Vairë Aktivan Član

rafaelo kuglice, ruske subarice, neki kolač od maka i čokolade,čoksa 80% čokolada xD, oblatne :p cokoladne i od vanilije i neznam još neke

12. Lothwen

Lothwen winterborn. :: .The Siren of the Woods.

Aaaah, moja mama je isto pravila oblatne, čokoladne. :love: Ti kolači su mi najdraži, ali samo kad ona pravi.
    Osim toga, pravila je i kolač/tortu Indijansko selo, ali bez šatorčića. I još nekakve kokos kolače. :nice: Ali više ih nema, tako da nema ni slike za vas.

13. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

okej evo opisa
    kakao biskvit zaliven sirupom
    a na njemu krema:
    14 žumanjaka skuhano u 5 dl mlijeka i 2 dl slatkog vrhnja s 7 žlica gusitna, šećerom, kad je ohlađeno dodano 250 g maslaca. u polovicu nasjeckano 200 g žele bombona. na biskvit namazan najprije dio s bombonima, onda bez. naribana tamna i bijela čokolada na vrh.
    beat that.

i božićni kolač s lješnjacima, bademima, orasima, narezanim grožđicama, kajsijama, smokvama, brusnicama, ispečen u obliku vijenca i posut cimetom i šećerom u prahu.

14. fikusindigo

fikusindigo J'onn J'onzz

upravo napravio paprenjake iz pakla kolko su zarki ^^

sutra sliknem kad mama na tacnu slozi kolacice :)

15. Lord

Lord Aesir Illuminati

Ajmoajmo :D

16. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

ja sam napravila jednu suber čokoladnu bombu. ide preko pola kile čokolade u kolač

17. Lord

Lord Aesir Illuminati

Ajmo slike daj da mi zazubice rastu :D

18. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

nemam slike bre pa pojelo se.

19. Lord

Lord Aesir Illuminati

A bogati, šta je ovo[​IMG]

20. Lord

Lord Aesir Illuminati

Malo sam produžio jer sam se pakirao i išao u Zadar, pa eto sad bih onda zaključio taj natječaj i za par trenutaka bi trebala biti anketa gore [​IMG]

Podijelite ovu stranicu