1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Koju Ste Knjigu Zadnju Kupili?

Rasprava u 'Knjižnica' pokrenuta od Elvenstar, 18. Listopad 2009..

1. Elvenstar

Elvenstar missing

Ovo bi bilo nešto kao Knjiga U Ruci, samo za knjige koje ste nedavno kupili :smile: . Da vidimo kupuju li se knjige često ili rijetko. Da li bi radije novce dali za knjigu ili za nešto drugo? I ako vam se da pisati možete napisati zašto ste kupili baš tu knjigu koju ste kupili.

2. Artonys

Artonys Wolves Die Young

stephen hawking - teorija svega.

zato jer govori o m teoriji, koja me veoma zanima.

3. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

do prošlog proljeća trošio sam na knjige 200-600 kuna mjesečno. a onda je stisla kriza.
    zadnje sam kupio Spirinovo hrvatski mitovi i legende. i razočarao se.

4. Jaktens Tid

Jaktens Tid Aristokat

Jako rijetko kupujem jer baš i nemam para, a i rijetko mi se dogodi da neku knjigu uzmem u ruke nakon što sam je jednom pročitala (ukoliko je riječ o romanu).

Zadnje što sam kupila bila je Šuma Striborova.

5. stribor

stribor ljubitelj satire i satira

Zadnje što sam kupila bila je Šuma Striborova.

:lol: :hugz:

uopće se ne mogu sjetiti što sam i kad zadnje kupio od knjiga. stripove redovno kupujem i to ne one s trafike nego iz knjižara ili interneta (ergo skuplje i deblje). evo upravo čekam paket iz amerike nekih alternativnih stripića, bili na popustu pa rekoh zašto ne.

eh, da. zadnja knjiga koju sam uzeo je monografija o fenomenu Conana. al mi još nije stigla, a nisam je ni platio :)

6. fikusindigo

fikusindigo J'onn J'onzz

1vi dio stivena kinga Ono, vise ne kupujem u knjizarama jer su pocele biti skupe i to ne zbog kvalitete sadrzaja neg zbog korica....kupujem u antikvarijatima, i vise mi se dopadaju knjige kad su onako stare, listovi vec pomalo pozutjeli, onda mi izgleda ko da knjiga ima osobnost svoju, a i nije mi zao neke fusnote si zapisati u nju

7. madame_psycho

madame_psycho Persephone

Muškarcu svom:

Sun Tzu - The Art Of War

8. BlackSnake

BlackSnake DragónA

the magicians - lev grossman :blush:

9. Nessa

Nessa Novi Član

Zadnje što sam kupila bila je knjiga filmskih citata u Profila i kupila sam je prijateljici za rođendan jer je pravi filmofil, a znala sam da ovo nema :laugh:

10. Freya

Freya goddess of eydis

Kupim bar jednu knjigu mjesečno, a zadnju sam kupila u/na Visu, na arheološkom kongresu na kojem sam bila prošloga tjedna. To je 'Arheološka istraživanja u Lici', zbornik radova s kongresa održanoga u Gospiću pretprošle godine
    (na kojem btw. nisam bila i bilo mi je žao, ali jbg, ne može se istodobno biti i u Gospiću i u Krakovu! :great: U takvim se situacijama nužno odabiru prioriteti!).

11. pasion of love

pasion of love Aktivan Član

Zadnja koju sam kupila bila je prije nekoliko mjeseci ona enciklopedija znanja o svim zemljama svijeta u nekoliko primjeraka. Ja sam uzela Južnu Europu-i onda sam tih jadnih 100-tinjak str. čitala mjesecima.
    To je kad mi se tolko knjiga svidi na prvi pogled pa mi dođe faza da mi se ne čita pa to stoji i stoji.
    Mene se ne smije pustiti na interliber ove godine jer znam da ću opet neku knjigu kupiti-i već znam koju (o egiptu :lol: )

12. Artonys

Artonys Wolves Die Young

Zadnje što sam kupila bila je knjiga filmskih citata u Profila i kupila sam je prijateljici za rođendan jer je pravi filmofil, a znala sam da ovo nema :rocks:
    ja bi ovo! :lol:

13. Laucien

Laucien The Harper

Gibson: Neuromancer, Shelley: Frankenstein, Leroux: The Phantom of the Opera, Stoker: Dracula. Sve skupa za 119kn. :D

14. Mercenary

Mercenary Gaunt's Ghost

Knjigu o tarotu :rocks:

15. Aelis

Aelis Pokémon trenerica

Jane Austen - Emma :belj:

Svrbila su me ta dva eura u džepu. :nice:

Posljednje uređivanje od moderatora: 19. Travanj 2015.
  16. Zadnju knjigu koju sam kupila bila je Jules Hardy : Gospodin Candid.
    Kupila sam ju jednostavno zato jer mi se ucinila naslovom i sazetkom zanimljiva,a i bila je jeftina :nice:
    U vecini slucajeva cu rade dati novce za neku knjigu, nego nesto bezveze

Posljednje uređivanje od moderatora: 19. Travanj 2015.
  17. sabriel

sabriel Fantasy-Hr Urednik

Jane Austen - Emma :great:

Svrbila su me ta dva eura u džepu. :smile:

Velik Austenin fan također :D

Ja sam kupila "Nešto posuđeno" od Emily Giffin. Inače to je chic-lit, jedna od literatura za koju imam najmanje poštovanja, ALI ima i predobrih knjiga, kao Bridget Jones od Helen Fielding...

Uglavnom, "Nešto posuđeno" je super knjiga, preporučam curama.

18. Aelis

Aelis Pokémon trenerica

Velik Austenin fan također :D
    Drago mi je da ima još ljubitelja "trivijalne literature". :laugh:

Ja sam kupila "Nešto posuđeno" od Emily Giffin. Inače to je chic-lit, jedna od literatura za koju imam najmanje poštovanja, ALI ima i predobrih knjiga, kao Bridget Jones od Helen Fielding...

Uglavnom, "Nešto posuđeno" je super knjiga, preporučam curama.
    Haha, ja imam nezdravu averziju prema BJD zbog filma (kojeg nisam gledala) i činjenice da organski ne mogu smisliti Renee Zellweger. :lol: A ni inače nisam veliki fan chicklita. :roll:

I, um, sad se osjećam loše jer ne mogu pridonijeti topicu. Budem skoknula do Algoritma baciti pogled na SF/fantasy područje kad već imaju popust.. :cry:

19. Valeri

Valeri Novi Član

Kupila sam Jodi Picoult :Čuvaricu sestre svoje već je dugo želim pročitati ali je nisam mogla uhvatiti u knjiznici

20. sabriel

sabriel Fantasy-Hr Urednik

Drago mi je da ima još ljubitelja "trivijalne literature". :laugh:
    Haha, ja imam nezdravu averziju prema BJD zbog filma (kojeg nisam gledala) i činjenice da organski ne mogu smisliti Renee Zellweger. :lol: A ni inače nisam veliki fan chicklita. :wtf:

I, um, sad se osjećam loše jer ne mogu pridonijeti topicu. Budem skoknula do Algoritma baciti pogled na SF/fantasy područje kad već imaju popust.. :lol:

Bridget je jedan on najboljih filmova snimljenih po knjizi, inače mi je uvijek knjiga bolja...

Od chick lita sam pročitala Briget, Oliviju Jules, Nešto posuđeno i P.s. i love you (original) i to je ono kvalieteno od žanra što se može pročitati, po mom mišljenju...

Podijelite ovu stranicu