1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest

Koju Bi Supermoć Htjeli Imat? Zašto?

Rasprava u 'Ludara' pokrenuta od mrzovoljni trol, 25. Ožujak 2015..

1. mrzovoljni trol

mrzovoljni trol zombi paladin lvl. 99

Osim supermoći ignoriranja mojih eydiških upisa.
    Ne znam zašto svi briju na nevidljivost i teleportaciju. Ja bi time rewind. Kak bi život s time bio zakon. Platiš si nekoliko ukrajinskih prostitutki, obučeš bundu od krzna polarnog medvjeda, kupiš gram kokaina pa rewindaš dok ne pošmrčeš cijeli kilogram. :nice:

2. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

Ja bi bila super snažna. Onako ko supermen i bafi zajedno.

3. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

ja bi supersnagu, i laserski vid.

4. Artonys

Artonys Wolves Die Young

Ja bi supermoć nalaženja posla.

MarkaN i Vairë se ovo sviđa.
  5. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

6. Abbigail

Abbigail Ch as Chlan

jab da mogu mijenjati vrijeme. onda bi kiše bilo taman, i sunca taman. a ne ovako...

7. Valeri

Valeri Novi Član

Ja bi da mogu putovati kroz vrijeme

8. Rin

Rin essjaydubya

Besmrtnost!

dorca vorbarra se sviđa ovo.
  9. Strahozec

Strahozec Douchebag

Da se mogu pretvorit u zmiju. Ležiš i iđeš :)

Uvijek sam sanja da mogu ovo

ili ovo

10. Lord

Lord Aesir Illuminati

Ajmo to nazvat Glasom s velikim G. To će zapravo reći da mogu intenzivno isprojicirati svoje emocionalno stanje u čistom obliku unutar određenog radijusa i utjecati na ljude tako. To bi bilo nešto slično konceptu Hakija iz One Piecea, ali osim dominacije ljudi s manje snažnom voljom, da ih je također glasom moguće zastrašiti, inspirirati, naljutiti i slično.

Znači manipulirati točnije, ali ekstra flashy ko Gandalf kad mu je Bilbo trebao dati prsten.

Naravno to bi bilo u određenim granicama, gdje je takvo nešto mudro, ispravno i nesebično za iskoristiti i također za dobrobit drugih, ali i za vlastitu. Zamislite, netko vam se prijeti a vi ga pogledate i kažete nešto i on odma zna ko je baja u prostoriji. Ili nekomu treba motivacija jer je depresivan i boji se onoga što treba napraviti pa ga inspirirati jednom riječju. Ili ste pod fizičkim napadom i čistim glasom porušite napadače u nesvijest tako da ih overloadate intenzitetom.

11. Abbigail

Abbigail Ch as Chlan

ti bi, dakle, the Voice od bene gesserit :mrgreen: nije loše, nije loše...

dorca vorbarra, Lord i Rin se sviđa ovo.
  12. Aka

Aka Baby steps

Da mogu produžiti dan za x sati u situacijama kad mi to treba.

13. Vairë

Vairë Aktivan Član

Da mogu pročitat misli kupaca jer neki misle da je to moja vještina očito..

14. Lord

Lord Aesir Illuminati

E pa to, još mi se pojavi izraz the voice i ne mogu se sjetit gdje sam gapokupio. Prelude to Dune je obilježen bookmarkom na istom mjestu već mjesec dana jer nemam vremena za čitat tu predivnu knjigu -.-

15. MarkaN

MarkaN I'm Batman

Siguran sam da smo imali ovu temu već negdje...

Enivej, meni bi super došao daljinski upravljač za život. Da prevrtim neke stvari, sejvam i loadam dok ne ispadne kako treba :]

16. Belmorn

htio bih imati moć upiti sva iskustva i vještine ljudi oko mene. recimo, ako odem u bolnicu, da sam ultimativni liječnik sa stotinama godinama životnog iskustva i škole :D

Lord se sviđa ovo.
  17. Strahozec

Strahozec Douchebag

a pošto si ovdje onda si poprimio osobine mrzovoljnog trola :lol:

18. MarkaN

MarkaN I'm Batman

Al bi se zaj♥♥o sa takvim moćima u Mutavoj Našoj :lol:

19. Lord

Lord Aesir Illuminati

Vještina za uhljebit rodbinu. Iskustvo teškog alkoholizma. Iskustvo zaj♥♥avanja sustava. Ja mislim da je to pun pogodak :D

20. Belmorn

al imaš kolektivno iskustvo i vještinu, tak da si bolji alkos od bilo koga u birtiji

Falak i Lord se ovo sviđa.

Podijelite ovu stranicu