1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

KODI - HTPC za filmoljupce

Rasprava u 'Filmovi' pokrenuta od Ivanhoe, 21. Srpanj 2015..

1. Strahozec

Strahozec Douchebag

U naletu humanosti evo vam link za jednu odličnu android aplikaciju za gledanje filmiva, serija i iptv lista

http://bit.ly/2CSkeEW

Debeli Vepar se sviđa ovo.
  2. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Što ću na androidu gledat išta bogati, tablet i mobiteli mi malecki i za browsanje al se cijeni trud.

3. Strahozec

Strahozec Douchebag

Šer skrin
    I tablet se kabelom može spojit na tv
    I ako neko ima android tv

Ne budi sebičan hoe

4. Strahozec

Strahozec Douchebag

Ako vam u zadnje štekaju neki addonovi instalirajte si ovaj. Jednostavan i radi odlično
    How to Install Neptune Rising Kodi Addon | WirelesSHack

Nakon instalacije u postavkama addona pod accaunts u TMDB api key upiśite ovaj kod:
    774966d214feb0b1c1db8471eda67744

I uźivajte

Debeli Vepar se sviđa ovo.
  5. Debeli Vepar

Debeli Vepar Novi Član

v88 master race

6. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

A može se, ja kad sam bio mlad su laptopi bili za to, izuzev šitnih netbooka sa atomom.

7. aasgardium

aasgardium Eydishan

@Ivanhoe Znaš možda koji kodi 17 radi na win7?
    Instalirao sam kodi 17.6 pa ne radi. Dobijem xc000007b grešku. Instalirao sam sve živo, a i dalje ne radi. Kasnije sam na windows storeu vidio da treba ima win 10 za 17.6-icu.

8. aasgardium

aasgardium Eydishan

Malo sam kopao i iskopao da mi fale neki dll ovi u kodiju.

Capture.JPG

Probat ću ih ručno ubacit.
    Kodi 16.1 mi radi, ovi od 17 nadalje ne.

9. Debeli Vepar

Debeli Vepar Novi Član

10. Strahozec

Strahozec Douchebag

ako koga zanimaju besplatni itv kanali iz cilog svita uključujući ex-yu države ovo je dobra aplikacija
    PIRATE IPTV.apk

Dio lista koje su unutra

Username: 5WpbyxwTaa
    Password: zsGAkwb4LJ

11. Strahozec

Strahozec Douchebag

Preporuka za IPTV kodi addon domaće proizvodnje koji sadrži tv kanale iz celog regiona,
    Pa sporcke kanale tipa arena,sport klubova, eurosportova
    Filmski titlovani tioa fox, hbo i cinstar
    Pa dokumentarni history, animal planet, discovery
    I mnogi drugi

Addon se zove Phoenix Reborn a ima i istoimena kodi fb grupa te kodi build
    Sve je besplatno jelte

Posjetite, instalirajte i uživajte

Aanmelden bij Facebook | Facebook

12. aasgardium

aasgardium Eydishan

@Ivanhoe jel još gledaš šta preko kodija? koje addonove koristiš?
    1channel je završio ja bi rekao jer primewire više ne radi.

13. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Ne, netflix me kosta par eura mjesecno tako da reko zajebi pricu.

14. aasgardium

aasgardium Eydishan

Ovaj netflix što je kod nas došao ili?

15. Strahozec

Strahozec Douchebag

Ako voliš gledat sd rezu koju ti prodaju pod hd samo napred

Ja u fhd gledam mukte

16. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Yup, imas besplatni mjesec, ali je izbor manji nego kod americki pa vidis ak ti pase. Mi smo uzeli najveci paket ali nas je cetvoro jer se toliko moze streamati istovremeno. Ispadne par ojra po osobi.

Ja gledam 4k, a za tebe ne znam.

aasgardium se sviđa ovo.
  17. Strahozec

Strahozec Douchebag

Ako koga zanimaju kvalitetni addoni nek samo pitaju
    Do nedavno sam bio admin u dvi kodi grupe pa sam upućen poprilično dobro
    Pogotovo ako želite domaće addone specijalizirane za region

18. Strahozec

Strahozec Douchebag

Koji 4k u nas

Pogledaj tablice ljudi po forumima koji su računali kolika je veličina streamanih fajlova

Al ak ti veliš da gledaš u 4k onda moram da ti verujem

19. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Ne razumijem pitanje, koji 4k u nas? Pa ne gledam HTV, imaš 4k na nekim kanalima i na youtubu, a kamoli ne na pro servisima. Neznam koje su tehničke specifikacije potrebne za 4k stream, ali imam 120megabitni paket od bneta i nemam problema zasad.

Razlog za netflix je da nisam neki filmofil nego me primi želja za gledanjem povremeno i onda uplatim. Istu stvar sam prije radio s kodijem kad nije bilo alternative jeftine za dzep, ali bi svaki put morao ili tražiti alternativni addon, ili alternativni servis za subtitle ili nađem oboje ali moram pomicati podnapis svaki 10 minuta u epizodi ili nešto treće.

Na kraju krajeva ako me nešto košta 30 kn mjesečno a ja sam odrasla zaposlena osoba, pa neću krast ta dva bureka iz dućana. Kad sam bio mlad sam se još i opravdavao besparicom i skupom cijenom. E sad bed je da nemaš baš sve na raspolaganju kao kod kodija, ali kažem nisam neki opsesivni filmofil nego povremeni konzument.

20. Strahozec

Strahozec Douchebag

Velim da je dosta ljudi skontalo da se netflix razno reklamira kod nas
    Da ne daje istu kvalitetu video kao recimo u merici

Meni kodi odgovara
    I iptv lista

Max tv sam odjavio prošli mesec. Sad mukte guštat neko vrime

Doduše tv ne gledam puno. Možda par dokumentarnih kanala i ponekad utakmicu. A ovi provajderi to namjerno razbiju u 2 ili 3 paketa pa ti plaćaj

Filmovi i serije 90% preko kodija. Nema reklama. Streaman torrente prk quasar addona ak nema torrent onda ima na placenta addonu.
    Ima još par vrhunskih addona. Sad je to buknilo zadnjih miseci. Treba se samo učlanit u 2 -3 fb grupe da si u tijeku ako jedan rikne ili promini host i to je to

Dok sam adminova zadnjih 6 miseci po grupama i twateru sam provodio i po 10 sati dnevno i onda skonta da ne treba bit baš toliko u tome da bi ti sve radilo kak treba

Sad recimo imaju dva balkanska builda koji ti rade update cilog kodija. Znači ako si instalira jedan od ta dva builda ukoliko dođe do pada većeg broja addona developeri naprave izmjene i pošalju na host. Dobiješ poruku da je nadogradnja dostupna i tvoje je samo da odobriš

Prosto ko pasulj

Podijelite ovu stranicu