1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest

Književni Natječaji

Rasprava u 'Knjižnica' pokrenuta od Lord, 5. Svibanj 2014..

1. Lord

Lord Aesir Illuminati

Ovaj topic služi za objavljivanje kompletnih informacija o književnim natječajima u našoj regiji. Također, komentari, riječi hvale drugim sudionicima te što vedriji stav prema konkurenciji bi bili imperativ. U drugom slučaju sami sebe sabotairamo kako stav "što manje ljudi zna za to to je veća šansa da ću pobijediti" umanjuje mogućnost raznolikosti takvih natječaja i samo pogoduje unazađivanju popularnosti književnosti što će učiniti samo težim da se itko od vas probije u tom svijetu i da se smanji javni interes za takvo nešto.

Eto tim riječima bih predstavio ovaj topic i odmah oglasio natječaj kojeg sam pronašao maloprije:

Decadent Sympozium se sviđa ovo.
  2. Abbigail

Abbigail Ch as Chlan

Decadent Sympozium i Lord se ovo sviđa.
  3. Lord

Lord Aesir Illuminati

To se traži Abbigal :D

4. Abbigail

Abbigail Ch as Chlan

s obzirom da dilam po fejsu sve natječaje na koje naletim, onda ću i ovdje. ja sam uvijek za opciju zdrave konkurencije. the more the merrier! :girly:

Decadent Sympozium i Lord se ovo sviđa.
  5. Decadent Sympozium

Decadent Sympozium Prvi anti-heroj Eydisa kao takav

Svaka čast na temi, koji nam je k♥♥♥c da je prije nismo otvorili.

6. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

osmi, mujo, osmi

7. Lord

Lord Aesir Illuminati

Nisam ni ja uspio doći do zaključka :D

8. Abbigail

Abbigail Ch as Chlan

nismo bili dovoljno zreli i promućurni?

9. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

Jer je već imamo :laugh: Samo što je ta stara tema općenito za natječaje, sve, literarne, likovne, fotografske itakodalje.

Srce mi se SLAMA!!!! :cry: :mad:

10. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

bogme, dugo ti se slama

11. Lady Charlotte

Lady Charlotte Sorceress of the Eydis Illuminati

Dakle, ako sam 91 bila u Njemačkoj i nisam krštena, što onda? Je li taj natječaj neka šala? Voljela bih se prijaviti na neki natječaj, ali to neće sigurno biti onaj koji će provjeravati moju religiju... kao da biti kršten danas nešto znaći.

12. Lord

Lord Aesir Illuminati

Znači nekima.

13. Abbigail

Abbigail Ch as Chlan

14. Decadent Sympozium

Decadent Sympozium Prvi anti-heroj Eydisa kao takav

To nisi skužila da se šale na natječaju ili nas trolaš? :D

15. Abbigail

Abbigail Ch as Chlan

16. Lady Charlotte

Lady Charlotte Sorceress of the Eydis Illuminati

Pa, mislila sam da je šala, samo sam htjela nekog pitati da bdem sigurna.

17. Abbigail

Abbigail Ch as Chlan

Lord se sviđa ovo.
  18. Lord

Lord Aesir Illuminati

https://www.facebook.com/KSETZg/photos/a.299400766080.187462.73251481080/10152808364106081/?type=1

Pišeš priče?
    KSET te poziva na sudjelovanje u natječaju za izbor najbolje kratke priče. Pravo sudjelovanja imaju svi autori koji pišu na hrvatskom jeziku, a poslane priče moraju biti prethodno neobjavljene i duljine do 5000 riječi. Svaki autor smije poslati samo jednu priču po krugu natječaja. Ne primamo ulomke iz duljih proznih djela.

Najbolje tri priče bit će objavljene na internet stranicama Kluba - kset.org. Nagrade – kemijske olovke s ugraviranim imenima autora i rezultatima natječaja – će biti dodijeljene u prostoru Kluba. Osim toga, svezak s tri pobjedničke priče bit će postavljen u KSET-ovu mini-knjižnicu. Datum dodjele bit će objavljen naknadno.
    Svoje prijave s osobnim podacima (ime i prezime, broj mobitela, datum rođenja) i pričama u PDF i DOC formatima možete slati od 06.10.2014. do 6.11.2014. godine, na kratkaprica@kset.org, a pitanja na denis.vlasicek@kset.org. Rezultati natječaja bit će objavljeni do 15.12.2014.

19. Lord

Lord Aesir Illuminati

http://sfera.hr/natjecaji-i-radionice/poziv-za-slanje-radova-za-fanzin-parsek/

Poseban poziv upućujemo onima koji se još kale na polju pisanog žanra. Cilj nam je obnoviti suradnju s mladim autorima i vratiti fanzinu njegovu funkciju prve odskočne daske prema ozbiljnijim publikacijama. Želimo raditi s vama, pomoći vam povratnim informacijama i eventualnim savjetom, a vi ćete tako pomoći nama da budemo bolji urednici.

Ajmo ljudi šaljite radove, kaže mogu i kritički osvrti, pjesme, štogod već :D

20. Abbigail

Abbigail Ch as Chlan

Podijelite ovu stranicu