1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Knjige

Rasprava u 'Tržnica' pokrenuta od Jaktens Tid, 2. Lipanj 2013..

1. Jaktens Tid

Jaktens Tid Aristokat

Prodajem ove knjige, ispod svake cijene jer su dobivene na poklon i ne trebaju mi i samo skupljaju prašinu. :roll:

Sve su nove, jedva prelistane.

1. Clive Barker - Velika tajna predstava (strip, tvrdo ukorićen) - redovna cijena je (bila) 199 kn, prodajem za 70 kn.
    2. Art in punk years - Knjiga koja prati američku i britansku umjetnost u vrijeme punka, odlična je za kolekcionare (bilo glazbene ili umjetničke). Koristila sam je nešto sitno za diplomski, koštala je oko 250-300 kn. Prodajem je za 80 kn.
    3. Kamov - Pobunjeni pjesnik Redovita cijena 120 kn, prodajem za 40 kn.
    4. Star Wars - Rule of Two - Darth Bane Ne znam koliko je koštala, prodajem je za 20 kn.

Šaljem preko Tiska za 10 kn ili preko pošte za 20 kn.
    Ukoliko trebate slike nije mi problem pofotkati.
    Javite se u inbox. :ball:

2. Jaktens Tid

Jaktens Tid Aristokat

Nisam tu često pa ako ne odgovorim odmah, javite mi se na mail: s3v3n34@gmail.com
    Još malo držim ovaj oglas, što ne ode nosim u antikvarijat.

3. Jaktens Tid

Jaktens Tid Aristokat

Kamov i Barker prodani!

+Ako koga zanima, prodajem i potpisanu zbirku Matakovićeva Overklokinga - 100 kn (u knjižari 120 + potpis neprocjenjivo). Sep sep!

4. LilScav

LilScav Dark Sider

Kupujem: Ime vjetra i Strah mudraca, Patrick Rothfuss. Može i na engleskom. :) :ave:

Podijelite ovu stranicu