1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Knjiga U Ruci

Rasprava u 'Knjižnica' pokrenuta od Sherpa, 21. Listopad 2006..

1. Strahozec

Strahozec Douchebag

Arhive svjetlosti
    Treći dio
    Oathbringer

Lagano zagrijavanje ali najbitnije je da je u ruci :love:

2. Koviljka

Koviljka Izgleda kako je i tebi previše slova u abecedi

3. autumn

autumn |-O

dakle, Dorca, Dresden :D
    bas me zanima sto ces reci :D iako, sudeci po nekim dosadasnjim komentarima, mislim da ti se nece svidjeti :D

4. marlene

marlene U potrazi za Đorđom

Eleanor Oliphant Is Completely Fine-Gail Honeyman

Prilično zanimljivo i vuče na čitanje

5. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

ostao sam ti dužan odgovor
    svidio mi se zapravo, kao solidna razbibriga, i zanimljivo razrađen magični sustav. samo nikako da krenem dalje, malo čitam u zadnje vrijeme

6. autumn

autumn |-O

do kud si dosao?
    knjige postaju razmjerno bolje sto dalje ides, uz povremene padove :D

7. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

pa, pročitao sam prvu. onda me život malo pomeo u smjerovima, onda sam se malo vratio igranju na kompu, pa uzeo čitati Sagana, i tako...

8. autumn

autumn |-O

aaa, pa prva je ful losa naspram ostalh. al fakat, ne znam jel znas, prvu je napisao na satu pisanja, po naputcima profacice :D htio je high fantasy pisati, ne ovo :D

When I finally got tired of arguing with her and decided to write a novel as if I was some kind of formulaic, genre writing drone, just to prove to her how awful it would be, I wrote the first book of the Dresden Files.

Podijelite ovu stranicu