1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest

Kako sam proveo fantasy dan

Rasprava u 'Krčma ~Pod Zmajevim Krilom~' pokrenuta od Lord, 30. Prosinac 2014..

1. Lord

Lord Aesir Illuminati

Probudivši se, izašao sam iz tople postelje u smjeru također prilično tople peći. Svinjetina me obradovala za doručak, te sam popio kavu - egzotično piće iz dalekih krajeva.

Kraljevstvo Hrvatske se borilo sa izborima tko će biti novi kralj. Inače je zanimljivo za znati da su nas konačno Polubogovi natjerali na nekakve složne načine izabiranja Kraljeva, al eto, neki ljudi neće svejedno.

Ja sam to pratio uglavnom cijeli dan na svojem magičnom interkomunikacijskom uređaju kojeg su izmislili Veliki Magovi Dell te pisao poruke ovdje na magičnim svitcima Božice Eydis.

Kakav je vaš dan bio?

Hogy se sviđa ovo.
  2. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

Napokon smo dovršili teraformiranje Lotefta772XX-4 i tamo smo smjestili sve zečeve sa zemlje.

Oko 3 popodne su svi zemljani izašli van na svojim zmajevima i oblikovali na nebu moje ime, pa sam prilično zadovoljna.

Also, jela sam kuhanog kelpija, bio je za prste polizat. Sa pinkicom sezama, onako za gušt. :mmm:

Lord se sviđa ovo.
  3. Zephyr

Zephyr Novi Član

nisam spavala 2 dana, fantazija

4. Lord

Lord Aesir Illuminati

Zasigurno si imala fantastičnih situacija :laugh:

5. Zephyr

Zephyr Novi Član

Ne baš sam si kul, onak mi je sve blury :)

Hogy se sviđa ovo.
  6. Hogy

Hogy Nature will rise against you!

Kako si ovo lijepo poetično opisao svaka ti čast xD
    Anyway, probudila se, napravila kavu i igrala Hearthstone, čitala Tokyo Ghoul, gledala Black Butler: Book of Circus, pogledala film s bratom. Prije spavanja odigrala malo Dragon Age 2.
    Dan mi je bio ispunjen :yeah:

7. Lord

Lord Aesir Illuminati

To si nekakve magične uređaje koristila priznaj :evil: ipak si zašla u fantastičnu dimenziju, za obične dane prljavih kežuala imaš drugi topic

8. Hogy

Hogy Nature will rise against you!

Čekaj promjenit ću izjavu:
    Nakon dugog dana koji sam provela u krčmi The Hanged Man, odlučila sam otići se raspitati o magovima koji su pobjegli iz tamnice templara. Zajedno sa svojim prijateljima Isabelom, Varricom i Fenrisom sam šetala gradom Kirkwall tražeći nekakvu informaciju o odbjeglim magovima.

Lord se sviđa ovo.
  9. Lord

Lord Aesir Illuminati

That's better :D

Hogy se sviđa ovo.
  10. Ur-Quan

Ur-Quan Moderator svoga Inboxa Illuminati

U svom tornju bezbrojnih crnih magija sam prisilio red na ono što je stvoreno težiti k neredu. Okove pristojnosti sam odbacio i očistio od svakodnevnih zloduha nazalnih šupljina centrifugalnom magijom. Magični prah je bio u velikoj pomoći prilikom egzorcizma.

Stol kojime cijelu zemlju imam po svojim prstima, a svako znanje pred očima je doveden u red. Ništa što par zamaha mojeg rupca nisu bacili u vihor.

Dan je bio produktivan - unatoč tome što kmetovi nisu.

Hogy se sviđa ovo.
  11. Zephyr

Zephyr Novi Član

Hvala na komplimentu.

Danas spavam cijeli dan

Hogy se sviđa ovo.

Podijelite ovu stranicu