1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Jesu Li Ljudi Su Napravljeni Od 1% Tijela I 99% Uništenja?

Rasprava u 'Oltar Tajni' pokrenuta od Psajdak, 25. Kolovoz 2013..

1. Psajdak

Psajdak Novi Član

Je li destrukcija ono u čemu stvarno briljiramo, i što su ljudi all about?

Zašto za izgradnju grada trebaju godine, dok za uništenje istoga koja sekunda?
    Općenito, zašto nam nije uprogramirano suprotno (mislim j♥♥ote, bilo bi praktičnije)?

Zašto kad igramo Tetris kad naslažemo lijepo 4 reda i onda ona nestanu kad utaknemo ono I od 4 kvadratića toliko uživamo?

2. Lord

Lord Aesir Illuminati

Fiksacija problema. Ako postoji problem, treba prestati postojati umjesto da ga riješimo. Problem je ono što nam smeta pa ga je najlakše uništit i ćao jer što duže on postoji to je nas više strah, boli nas itd. Nagonski djelujemo silom, pogotovo muški rod. I ženski pokazuje takav pristup, ali mnogo suptilniji jer nemaju biološke predispozocije da mogu nešto ubit golim rukama.

3. Freya

Freya goddess of eydis

bogte, koliko sam ja komaraca pobila golim rukama!!

4. Lord

Lord Aesir Illuminati

Ja sam ih naučio hvatati u letu rukom, jer sam se htio osjećat ko majstor borilačkih vještina.

5. TashaGuardian

TashaGuardian borovnica

Mislim da je stvar u osjećaju moći. Za stvaranje je potrebno puno truda i energije, svatko (ili barem većina) cijeni svoju tvorevinu, veže se za nju i jednostavno ima tu "slabost" da mu je važna i ne želi je izgubiti. Imati moć oduzeti nekome tako nešto je po mom mišljenju ta koja hrani poriv za destrukcijom, znači na neki način želja za vladanje nad nekim.

6. Rachni

Rachni >^ᴥ^< leptirić

Istina, i ja imam poriv za destrukcijom kolača ovih dana, a i podsvjesno želim vladati svim ljudima sposobnim za stvaranje kolača. Posebno čokoladnih kolača. :nice: Oni me uvijek odvuku na dark side.

7. MarkaN

MarkaN I'm Batman

Kao prvo, treba ispraviti naslov teme lol. Kao drugo, ne, ono u čemu ljudi većinom briljiraju su komplikacije i gluposti.

Uništenja su samo jedne od popratnih stvari, a često znaju doći i spontano, da ne kažem nenamjerno. Naravno, uvijek ima i onih ratobornih manijaka u stvarnosti, međutim samo stanje danas (da više nismo u plemenima, zaraćenim državama i carstvima) dokazuje da u globalu to nije slučaj, jer da jest već bi se raznijeli i živjeli u postapokalipsi dosad.

8. Lord

Lord Aesir Illuminati

Ja smatram da je ovo jedan od boljih naslova na Eydisu :laugh:

Lady Charlotte se sviđa ovo.
  9. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

jesulisulisuli sulica.

Podijelite ovu stranicu