1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Jeftine Namirnice

Rasprava u 'Hram Života' pokrenuta od Dooku, 13. Travanj 2012..

1. Dooku

Dooku Aktivan Član

jedući pahuljice od žitarica prije 5 minuta palo mi je na pamet kako je to vrlo isplativa namirnica. košta 15 kn (najjeftinija valjda od svih tih corn flakesa), pola kilograma, za cca 15 obroka, a ukusno. [​IMG]
    zamislila sam da bismo ovdje mogli stavljati namirnice određenih proizvođača koje su jeftine, a dobre!
    ovdje ima dosta studenata, a i svima ostalima nije na odmet uštediti.

choco flakes, kupljene u intersparu, 14,99kn

2. Aka

Aka Baby steps

Ja jako volim njoke, ove u lidla su stvarno jako dobre, a dođu samo 7 kn/pola kile! Hm, jel mora slikica, jer je ne mogu naći :(

Također, isto u Lidla, imaju presuper čips za samo 7 kn 100grama : http://farm2.static...._8ed4c6a700.jpg
    Kroki isto : http://www.jatrgovac...iriki-large.jpg

Kaufland ima jako njami čokoladu koja je k-classic, ali super. 5kn

Joj, više se ne mogu sjetiti, ali ovo je tek ono iz vrha glave. Super ideja za temu!

3. Decadent Sympozium

Decadent Sympozium Prvi anti-heroj Eydisa kao takav

Općenito bih preporučio kompletan asortiman lidla. xD

Rin se sviđa ovo.
  4. Artonys

Artonys Wolves Die Young

5. Decadent Sympozium

Aro isto ima izvrsne stvari. Npr. mikroval kokice. Dobiš ih puno, jako su ukusne, i najjeftinije. Ali primjetio sam da ih više nema u dućanima gdje su inače bili, nego sad samo drže one mutave od konzuma. :dry:

6. Artonys

Artonys Wolves Die Young

Daaaa, ajme, obožavam njihove kokice. One s maslacem.

7. Decadent Sympozium

Daa. Ove su već 6 druge.

8. Aka

Aka Baby steps

Moram priznati da su me iznenadili kauflandski proizvodi (oni k-classic ili šta god) kao i standard proizvodi iz konzuma. Jednom sam kupovala neku k-klasic tunjevinu i pogledala sam proizvođača, kad ono - Eva, samo duplo jefinije. Dobro, a jeftino. Kao i balea proizvodi iz dm-a.

Nego, ako ćemo nastaviti sa dobrim a jeftinim.. Preporučam odjeću iz New Yorkera, poglavito majice. Njihova roba generalno ne dođe puno a kvalitetna je. Također Deichman. No, to valjda već svi znaju.

9. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

Dosta standard proizvoda su od dobrih proizvođača. Standard ribani sir je recimo od Zdenke, al gro je jeftiniji. Samo se treba provjeriti od kojeg je proizvođača.

Inače najbolja stvar na svijetu Chocolate chip cookies iz Lidla koji su 6,7 kn. :love:

10. Lord

Lord Aesir Illuminati

Konzumovi čips od paprike je zakon. Dođe 10 kn i ima ga puno. Mislim na onaj rebrasti u vrećici. A načuo sam da su dobri i oni u kartonskoj valjkastoj kutili a lá pringles.

11. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

Preporučam odjeću iz New Yorkera, poglavito majice. Njihova roba generalno ne dođe puno a kvalitetna je.
    zapravo, roba u new yorkeru generalno dođe puno... caka sa njima je da cca svakih par tjedana stave na akciju (i to brutalnu akciju, tipa 50% ili veće sniženje) neku grupu robe tako da njih treba redovito pratit...

dakle, ako jedan tjedan tamo vidiš majicu/jaknu/hlače/whatever kojoj na etiketi piše 470kn - dođi opet za tjedan il dva, dobra je šansa da će cijenu roknut na 120kn...

početak ljeta ili zime je idealan period jer se onda masivno riješavaju robe kojoj je sezona prošla, pa za 200-300 kn si možeš nakupovat hrpu robe za iduće ljeto/zimu...

ja sam tak ubo za 125kn predobru jaknu kojoj je regularna cijena 420kn... :ninja:

marketinški trik? gotovo sigurno, ali j♥♥eno dobar trik...

12. Lady Charlotte

Lady Charlotte Sorceress of the Eydis Illuminati

zapravo, roba u new yorkeru generalno dođe puno... caka sa njima je da cca svakih par tjedana stave na akciju (i to brutalnu akciju, tipa 50% ili veće sniženje) neku grupu robe tako da njih treba redovito pratit...

dakle, ako jedan tjedan tamo vidiš majicu/jaknu/hlače/whatever kojoj na etiketi piše 470kn - dođi opet za tjedan il dva, dobra je šansa da će cijenu roknut na 120kn...

početak ljeta ili zime je idealan period jer se onda masivno riješavaju robe kojoj je sezona prošla, pa za 200-300 kn si možeš nakupovat hrpu robe za iduće ljeto/zimu...

ja sam tak ubo za 125kn predobru jaknu kojoj je regularna cijena 420kn... :ninja:

marketinški trik? gotovo sigurno, ali j♥♥eno dobar trik...

Hvala Klosharru!

:ideštediti:

13. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

Dosta standard proizvoda su od dobrih proizvođača. Standard ribani sir je recimo od Zdenke, al gro je jeftiniji. Samo se treba provjeriti od kojeg je proizvođača.

Inače najbolja stvar na svijetu Chocolate chip cookies iz Lidla koji su 6,7 kn. :love:

ne, najbolja stvar su oni imitacija dickmannsa koji dođu 15 kuna. u tome se mogu ugušit.

14. Artonys

Artonys Wolves Die Young

ne, najbolja stvar su oni imitacija dickmannsa koji dođu 15 kuna. u tome se mogu ugušit.

Di to ima???

15. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

16. Freya

Freya goddess of eydis

Zašto ja ne idem u taj Lidl? :dunno:

17. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

ja idem uglavnom zbog slatkiša, grickalica i cuge, te uzmem lazanje kad su na akciji [​IMG]

18. Freya

Freya goddess of eydis

Valjda zato i ne idem jer ne kupujem ni grickalice, ni cugu ni slatkiše, a ni lazanje

19. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

[​IMG] jesi ti živa uopće?

20. Dooku

Dooku Aktivan Član

Zašto ja ne idem u taj Lidl? :dunno:

Valjda zato i ne idem jer ne kupujem ni grickalice, ni cugu ni slatkiše, a ni lazanje

ima nas još. [​IMG]

Podijelite ovu stranicu