1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Ivan Lutz

Rasprava u 'Knjižnica' pokrenuta od aasgardium, 5. Listopad 2017..

1. aasgardium

aasgardium Eydishan

Vidim da nemamo temu pa da ispravim.

Da ne c/p-am, evo link na wikipediju za sve koji ne znaju o kome je riječ:
    Ivan Lutz – Wikipedija

Djela:
    Zovite ju Zemlja
    "Zemlja je doživjela potpunu katastrofu i jedina odbrana od nastupajućeg uništenja jeste bijeg, i to bijeg odabrane grupe ljudi na ogromnom svemirskom brodu koji je u tu svrhu i napravljen. Prošli su vijekovi i Zemlja je za nove naraštaje samo daleka priča, gotovo mit. Na putu im se pojavljuje planeta pogodna za život, ali nastanjena negostoljubivim stvorovima..."

Izvor: ZOVITE JU ZEMLJA - ivan lutz (89125)

Drum, Ivan Lutz/Gordan Sundać
    "Neobično žanrovsko ostvarenje, i premda izvire iz lokalne legende riječ je o angažiranom tekstu koji se izdiže iznad tipičnog nadrealističkog horora i postaje zanimljiv futuristički triler koji se oštro obračunava s tradicionalnim poimanjem i doživljajem vjere."

Izvor: Drum by Ivan Lutz

Samo igraj
    "Mreža je svugdje, Mreža je sve. Svijet prepleten visokom tehnologijom i ispraznim životima pod kontrolom je UnderNeta. Svi legalni stanovnici bude se, žive, rade, sanjaju i maštaju uz tihi šapat svemoćne matrice. U iluziji slobode, pojedinac je okovan umjetnom srećom..."

Izvor: Samo igraj! by Ivan Lutz

Pročitao sam sva tri djela i sva tri su po mom ukusu što je i razlog otvaranja ove teme.
    Ako niste čitali ništa od navedenog, pročitajte. :laugh:

Što vi ostali koji ste čitali mislite o ovim djelima?

Lady Charlotte i Lord se ovo sviđa.
  2. Ur-Quan

Ur-Quan Moderator svoga Inboxa Illuminati

Pa daj neki svoj osvrt. Da sam htio guglat random pisca, napravio bih to i solo.

3. aasgardium

aasgardium Eydishan

Pa nisam htio sad tu pisat osvrte, još da nešto spojlam, a mišljenja o knjigama sam već pisao tu negdje po podforumu.

4. mrzovoljni trol

mrzovoljni trol zombi paladin lvl. 99

mislio sam da je tema o onom klincu kojeg su istukli pa je umro

5. aasgardium

aasgardium Eydishan

To je Luka Ritz

6. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

dakle, zovite je zemlja, je zanimljivo i dinamično pisana, ali mu ne mogu oprostiti tunglupost da se nacionalnosti mogu genetski kodirati. biologija mu ne štima i to me jako svrbi.
    drum mi je odličan, i stvarno sam uživao u knjizi. pogotovu što se dijelom zasniva na legendama iz rodnog kraja.

samo igraj ! nisam uspio pročitati zbog-...životnih događaja. ali nisam baš ljubitelj košarke tako da nemam pojma kako će mi sjesti.

aasgardium se sviđa ovo.
  7. aasgardium

aasgardium Eydishan

Ja se ne sjećam tog s kodiranjem.

Drum mi je najbolji od sve tri,

Nisam ni ja ljubitelj košarke, ali nije baš tako kako se čini. Ako hoćeš, posudim ti knjigu.

8. Abbigail

Abbigail Ch as Chlan

je, ja isto glasam za drum.
    što se zemlje tiče, zakačismo se jer sam mu isto rekla da nemreš ti s 2500 ljudi imat stabilnu DNK populaciju... ali on veli da da. i štaš sad.

dorca vorbarra i aasgardium se ovo sviđa.
  9. aasgardium

aasgardium Eydishan

Podijelite ovu stranicu