1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest

Istanbulska Konvencija

Rasprava u 'Hram Života' pokrenuta od autumn, 13. Ožujak 2018..

?

ja mislim je istanbulska

1. zavjera sorosa i prljavih liberala

30.0%
  2. glupost koja me ne zanima

10.0%
  3. odlicna stvar koju bi hitno trebalo ratificirati

60.0%
  4. instambulska? kae to?

0 glas/ova
    0.0%
  1. autumn

autumn |-O

da, gotovo je, sad cemo izumrijeti jer ce sutra izvrsiti promjene spolova
    hm, zaprav ne, samo ce se zamijeniti pa bu opet sve ok
    spaseni smo!

2. KosA

KosA Nije mi ništa

Judine Eure.
    Ulovi korak sa vremenom.
    Ali da.:cry:

Sova se sviđa ovo.
  3. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Lako tebi pričat od iznad sabora.

autumn se sviđa ovo.
  4. Debeli Vepar

Debeli Vepar Novi Član

Lajkujem ratifikaciju.
    Sad kad mi draga zatrudni, i poželi uzet dijete, ja ću pred sudom reči da sam ženskog roda i morat će dijete dat majci tj. meni.
    Ujedno ću reči da sam i lezba i da me diskriminiraju po rodu i seksualnom opredjeljenju ako odbiju.

KosA i Strahozec se ovo sviđa.
  5. mrzovoljni trol

mrzovoljni trol zombi paladin lvl. 99

I tak. Divide et impera. Opet su nam dali da se bavimo pizdarijama dok bitne stvari prolaze ispod radara.

6. Debeli Vepar

Debeli Vepar Novi Član

nema dovoljno medijskog prostora za sve teme

7. Strahozec

Strahozec Douchebag

Jedna prigodna

8. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Jednostavno postaneš lezbokomunjara i nitko ti ne može ništa. I dijete i djedovina su u tvojim rukama.

Pitaj Culeja i kockoglavu ekipu.

dorca vorbarra se sviđa ovo.
  9. Debeli Vepar

Debeli Vepar Novi Član

To m ije ekipa za belu

10. mrzovoljni trol

Istanbulska ratificirana. Štef i dalje mlati ženu, feministkinje izdrkavaju na ženska prava. Promijenilo se nikaj. Osim kaj smo se odekli još jednog dijela nacionalnog suvereniteta.

11. Laucien

Laucien The Merchant

'nacionalni suverenitet' :lol:

12. mrzovoljni trol

Da. Vatikanskim ugovorima smo izgubili dio pa više bez posljedica ne možemo biti sekularna država, malo smo se naguzili pred stranim kapitalom pa više ne možemo kontrolirat vlastitu industriju i tržište novca, zatim smo ušli u NATO i EU čime smo za sigurnost/pare opet dio suvereniteta prenijeli na njih.

Ukratko, doveli smo se u situaciju u kojoj samostalno ne možemo donositi odluke. Tko god dođe na vlast neće promijenit ništa jer čak i da hoće, ne može.

Istanbulskom konvencijom smo dio suvereniteta opet prenijeli nadnacionalnom tijelu pa više ne možemo samostalno odlučivat o zakonima i propisima na tome području. Doduše, dobro je što više neću morat trpit celulitnu lešinu Željke Markić i njene inicijativa "za obitelj".

13. Strahozec

Strahozec Douchebag

Novci su u pitanju
    Boli srnavku patka što će bit sa ženama. Milijarda kuna se dili njenim i sličnim udrugama
    Istodobno markićka i slične gube dio financija

Eto zbog čega je fajt oko ratifikacije

14. Koviljka

Koviljka Izgleda kako je i tebi previše slova u abecedi

Yup.
    Sad će "projekti".
    Samo što nisu, sa svih strana.

15. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Nacionalni suverenitet nikad nije nahranio nikoga niti spasio išta u državi tako da se poserem na njega. Uostalom jel uopće bitno pričati o nacionalnom suverenitetu ko da smo u 19. a ne u 21. stoljeću. IK ne sprječava mlaćenje žena isto kao što ni kazneni zakon ne sprječava ubojstva ni zločine pa svejedno nema smisla da se prebacimo u anarhiju radi uštede na državnom aparatu.

Samostalno smo odlučili da je hrvatska država za 200 obitelji. Također dokle god je hdzsdp na vlasti samostalne odluke doprinose isključivo smanjenju demografije i povećanju omjera državni/privatni sektor. Sjećam se informatičke slike u državnoj službi prije hrpetine EU projekata kada su ljudi radili na štampaćim mađšinama, a ono malo PCa je trebalo pola sata da se uključe.

dorca vorbarra i Laucien se ovo sviđa.
  16. mrzovoljni trol

Poanta je u tome da ako nemaš suverenitet nemaš mogućnost izravnog donošenja odluka. Ako nemaš mogućnost donošenja odluka nemaš opciju mijenjanja postojećeg stanja.

IK nije nikaj loše, ali se dala izvesti na drugačiji način. Screeningom. Usklađivanjem zakona sa točkama iste, bez uplitanja nadnacionalnih institucija. Šteta kaj nam državu vode nesposobni gramzivi panjevi.

Ono kaj govorim je da smo čak i ako dođe do drastične promjene u vodstvu države svejedno u k♥♥cu jer smo izgubili mogućnost donošenja odluka. Više nas se nikaj ne pita. Više nemamo suverenitet. Rusi odlučuju o Agrokoru, Ina je pod Mađarima, HT u vlasništvu Nijemaca, NATO odlučuje kako ćemo opremit i kamo slati vojsku, EU definira vanjsku politiku, a Hrvatska mora pušit kurčeve jer bi izlazak ili najmanja sankcija mogla dovesti do ekonomskog sloma.

(Da, može i gore od ovoga.)

17. Strahozec

Strahozec Douchebag

Ae trole

Ali to ovi domaći izdajnici ne vide

18. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

EU definira tržišnu politiku, kolinda je naše diplomatsko blago i sigurno vodi našu vanjsku politiku bez obzira na uniju. Dojče telekomu je samostalno prodano ono što su platili građani direktno iz svojih džepova. Rusi imaju agrokor bez obzira bili u uniji ili ne. Stava sam da je uz dobru vlast cijena tog suvereniteta minimalna. Uz lošu vlast šteta neće biti ništa manja van unije.

Viđe Orbana koji kenja po mrskoj mu uniji ali ipak ne toliko da istu napusti. Bit će da suverenitet malo overrated što se tiče kvalitete života i više buzzword za određene skupine.

dorca vorbarra se sviđa ovo.
  19. KosA

KosA Nije mi ništa

Šta mi nitko nije javio da se skupljaju potpisi za protiv Carigradske?:mad:

Kvragu, skoro sam propustio to.:eto:

Ništa još nije gotovo!:girly:

20. KosA

KosA Nije mi ništa

Razmišljam istiskat koju tisuću šilterica sa akronimom MRGA.:yeah:

Podijelite ovu stranicu