1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest

Interliber

Rasprava u 'Knjižnica' pokrenuta od Lady Charlotte, 5. Studeni 2016..

1. Lady Charlotte

Lady Charlotte Sorceress of the Eydis Illuminati

Kak nisam našla temu, otvaram novu.
    11.11. idem na interliber i imam popis. Tj. Nemam popis, tj. popis mi je propao. Bila sam na interliberu zadnji put u prvom srednje, prije možda sedam godina.
    Planirala sam kupiti Zmajsku zoru od Milene Benini, ali to do tada neće biti dostupno, rekao mi nakladnik, onda sam planirala kupiti Milevu Einstein od Drakulić, ali sada nisam sigurna u taj odabir, pa onda Charlotte u izdanju Vuković i Runjić, ali naslovnica me totalno odbila, a to je istina i za Milevu. E da, i Iskorijanjenu od Novik Naomi sam htjela, i još želim, ali bože sačuvaj naslovnice.

Znam, plitka sam. Spadam u onih 7% ljudi kojima je naslovnica jako važna.

Idete li vi na interliber? Trebaju mi preporuke i savjeti. Za knjige. Naslovnica nije nužno važna, dosad mi nitko nije uspio preporučiti knjigu koja bi mi se svidjela, osim nastavnice, ali ona je nedostupna, a preporuka je bila više "nudim knjigu nekome od vas".

Dakle, fantasy i domaći pisci. Ne nužno oboje u istoj knjizi, ali bilo bi poželjno. I Vuković i Runjić nakladnik.

2. Edmonde Dantes

Edmonde Dantes Lord Kek

Ako nastaviš trošiti na knjige nikada se nećeš odvojiti od roditelja.

3. Lady Charlotte

Ti ne znaš koliko planiram potrošiti na knjige, tako da je ovo bilo posebno nepotrebno. Ne znaš za moje planove NAKON Interlibera, ne znaš koliko mi dođe put na Interliber.

Za tvoju informaciju na put ću potrošiti 40 kuna (idem s grupom ljudi), na knjige 100-200 kuna, a NAKON Interlibera planiram štedjeti.
    Ja nemam pojma otkud tebi ideja da ću ja kupovati knjige DUGO nakon Interlibera. Mislim da ja to niti jednom riječju nisam rekla.

dorca vorbarra se sviđa ovo.
  4. Rachni

Rachni >^ᴥ^< leptirić

Da, nakon interlibera se kupuju druge stvari, a na knjigama se štedi. ^^

dorca vorbarra se sviđa ovo.
  5. Lady Charlotte

6. Ogard

Ogard Aktivan Član

idem sutra, idem ciljano i nadam se držati plana
    štedim lovu za Božićne poklone

7. aasgardium

aasgardium Eydishan

Koji sam ja baksuz, prošli tjedan sam bio u ZG, a ovo je ovaj tjedan. :bash:

8. Ogard

Ogard Aktivan Član

pa dođi i ovaj, izmisli službeni put...

9. aasgardium

aasgardium Eydishan

A šta bi šef rekao?:laugh:

10. Ogard

Ogard Aktivan Član

pa živimo u Horvaška mi muljamo šefove i živimo na rubu :)

11. aasgardium

aasgardium Eydishan

Ja sam neki izrod, sličniji Fincima nego Hrvatima, a imam tursko-bosansko-ličko-njemače krvi. :lol:

dorca vorbarra, Sova i Lady Charlotte se sviđa ovo.
  12. quickr

quickr Novi Član

Bio jučer, (srijeda) gužva za popi*dit, a sredina tjedna je. Mogu mislit kako će biti za vikend. :doh:

Našao knjigu koju sam tražio sa 20% popusta i kupio još par knjiga kao poklon za blagdane, sve u svemu solidan izlet :up:

13. Ogard

Ogard Aktivan Član

da gužva je ogoromna bila, pogotovo na rasprodajama gdje su knjige od 3-10kn/kom

14. Ogard

Ogard Aktivan Član

ove godine okruglo 40
    možda stave i neke popuste 40% :)

Lady Charlotte se sviđa ovo.
  15. Koviljka

Koviljka Izgleda kako je i tebi previše slova u abecedi

Yeah, right.

Ogard se sviđa ovo.
  16. Montheus

Montheus Novi Član

jel zna netko raspored predtavljanja knjiga i potpisivanja za Interliber 2017? Ne mogu nigdje naći gdje piše nešto o tome...

17. Lady Charlotte

18. autumn

autumn |-O

od kad radi, 9 ili 10?

19. Montheus

Montheus Novi Član

E super, hvala Lady :D

20. Sherpa

Sherpa Legenda

interliber treba ugasiti ako žele da nakladništvo opstane. Možda na prvi mah zvuči suludo, no to je žalosna istina.

Podijelite ovu stranicu