1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Infinity Wars - Tcg [Beta]

Rasprava u 'Virtualna Arena' pokrenuta od Ivanhoe, 16. Travanj 2014..

1. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

I @Rin opet ratuje beskonačno.

2. Rachni

Rachni >^ᴥ^< leptirić

Sve ćemo ih zmlatit! :viking:

3. AUzg

AUzg Novi Član

Počeo sam igrat danas ovo, ne čini mi se loše, prolazim još uvijek protiv A.I. one Academy misije...što još osim kampanje treba proći na početku, neki savjet za najbrži način prikupljanja karti? Nisam još pokušao igrati protiv stvarnih protivnika :/

4. Rachni

Rachni >^ᴥ^< leptirić

Ne preostaje ti ništa drugo osim stvarnih protivnika. Uostalom protiv njih je zanimljivije igrati nego protiv kompa. :nice:

5. AUzg

AUzg Novi Član

Moram priznat da me malo trta, cini se podosta kompliciranije od hearthstonea, puno slicnije mtgu...
    a neka preporuka factiona? Skupio sam nesto vise rareova za Genesis, a oni mi se nekako i najvise svidaju. Razmisljam ih spojit ili sa onim uber defenzivnim monkovima, ili mozda sa necim ipak agresivnijim, dobio sam i nekog angela od onih solacea, pa mozda bolje to? :D

6. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Warpath je najjednostavnije za početnike jer se ide na čistu silu, ak ti protivnik dozvoli da izvučeš par beštija na stol i ne satere te na početku - onda je u banani. Nešto suprotno flame dawnu koji rusha na početku ili je u banani.

Genesis ima onaj poznati kombo sa bildanjem unita preko dronova pa je isto super za početnike. Ruku na srce hearthstone nije namjenjen za hardcore tcg publiku tako da nije teško biti kompliciraniji, ali opet nije ni na mtg razini sigurno.

Prve karte ti najlakše dobit da završavaš kampanje pa dobiješ startne pakove za svaku fakciju, zatim ima finta sa redovnim ulogiravanjima što je nagrađivano boosterima. I naravno levelanje sa xpom donosi free boostere.

Ja sam išao odma na ranked jer ti uglavnom baca slično rangirane protivnike, ali i da to nije stvar vidiš neku shemu i plaćeš jer ti je nedostižna sa startnim dekovima.

Nekad je bila ona šema da su svaki tjedan dostupni predefirnirani dekovi gdje imaš sve potrebne karte za određenu taktiku i nisu bili za bacit.

AUzg se sviđa ovo.
  7. Rachni

Rachni >^ᴥ^< leptirić

Možeš protiv mene igrat. Ja sakam poprilično pa možeš podić samopouzdanje na maksimum. :nice:

AUzg se sviđa ovo.
  8. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Evo samo da posvjedočim da fakat saka. :eto:

Jedino ja ne sakam.

9. Rachni

Rachni >^ᴥ^< leptirić

Takoe. Ivanhoe je u rangu s Puffy The Goldfish. Beware. :nice:

10. Strahozec

Strahozec Douchebag

Još odkad sam gledo jugia sanjam zaigrati neku igru s kartama. Jel to šta komplicirano za zabavit se uru dnevno

11. Rachni

Rachni >^ᴥ^< leptirić

Nije komplicirano nimalo. Dođi k nama. :nice:

12. AUzg

AUzg Novi Član

Kampanju sam zavrsio, rjesavam sad one Advanced academy questove, a upravo sam pobro i nagradu za 2. dan ulogiravanja :D
    Ne bi rekao da sam totalni pocetnik jer ipak imam nekog iskustva sa TCG-ovima, vise me zabrinjava da ne krenem "craftat" (ne znam kako se to ovdje zove) karte za neki faction, pa da ispadne da je preslab ili nesto slicno :D

btw dodavajte me ako ko hoce :)

13. Rachni

Rachni >^ᴥ^< leptirić

Već sam te jučer dodala. :D

14. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Zec možemo opalit jednom online verziju onog di izvlačiš karte pa kom se sruši - peder. Nisam siguran koji je legit naziv.

Neizbježno je da si preslab. Ne tolko jer netko negdje kupuje bustere pravom lovom, nego postoje oni opsesivni koji žive na serveru i imaju sve karte u foil verzijama. Zato je obično najbolje igrat sa nekim normalnim sa frendliste.

15. Strahozec

Strahozec Douchebag

Jel se mora instalirat na komp ili mob igra ili ide online s vama recimo igrat

16. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Skine se exe i onda on povuče sa servera i instalira igru. Dakle, nije browser/fejs igra i nije baš za tcg analfabete, no ak si prao jugija onda je ok. Ima tu alternativa (osim onih mainstream kne) tipa HEX ali nemogu više igrati digitalizirane tabletop tcgove gdje jedan čeka drugoga da završi turn dok ćeše jaja.

17. Strahozec

Strahozec Douchebag

Nisam igra jugija. Samo sam crtane gleda ali kontam otprilike kamo se igra.
    Ali ako se mora instalirat niš od mene jerbi imam neki linux kojeg sam sj♥♥o skroz vižbajući se na njeme a neda mi se reinstalirat windowse

18. Rachni

Rachni >^ᴥ^< leptirić

Igra ko još? Upravo maloprije obrisala prašinu s mog verore decka.

19. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Probala žena prije mjesec dana, ali nema više igrača otkad su developeri prestali sa apdejtovima i gejm se čeka po par minuta ako ga uopće nađe. Eventualno onaj mod gdje biraš random karte za dek, ali i tu ima čekanja. Šteta jer mi je najzanimljiviji online tcg.

Probaj heartstone ako te zanimaju karte, ali to je onak dosta streamlajnano i casual, više za blizzard fanove. Uvijek ima publike tho.

20. Rachni

Rachni >^ᴥ^< leptirić

Podijelite ovu stranicu