1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Infinity Wars - Tcg [Beta]

Rasprava u 'Virtualna Arena' pokrenuta od Ivanhoe, 16. Travanj 2014..

1. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Besplatna TCG igra jednog indie tima iz Klokanije, kikstartana krajem 2012. i već koji mjesec u open beti pa navalite. Trenutno je u opticaju samo PC/iOS verzija ali planira se i za Android naravno. Pošto se ne radi o nekom specifičnom settingu nego vlada međudimenzijski PROCEP nema limita na tipove beštija i u planu je dodavanje i nekih postojećih poznatih IPova, poput TNGa za koji dečki već imaju licencu.

Ne radi se o mtg klonu i već sad je za koju stepenicu ispred puno popularnijih digitalnih TCGova kažu neki. Isplati se barem probat pošto je FTP sa par zgodnih inovacija i animiranim fensi artom. Btw. must read. :ball:

[​IMG]___[​IMG]___[​IMG]

Rin se sviđa ovo.
  2. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

vidim da to stalno perete :laugh:

3. Rin

Rin essjaydubya

Jašta.

4. Rin

Rin essjaydubya

Agent Coyle :love:

5. Decadent Sympozium

Decadent Sympozium Prvi anti-heroj Eydisa kao takav

Steta, ocekivao sam nesto sto bi se suprotstavilo zanimljivosti Chaos TCG-a.

6. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Ne gubi nadu, developeri još nemaju čvrst stav u vezi rifta sa hentai plejnom.

Rin se sviđa ovo.
  7. Decadent Sympozium

Decadent Sympozium Prvi anti-heroj Eydisa kao takav

edit.

ne, čekaj, sad sam guglal, pa ne mogu naći tcg koji tražim. ove anime pizdarije ne bi trebale biti ono o čemu pričam.

Na Chaotic mislim, ne chaos hahaha.

8. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Infinity Wars je u međuvremenu izašao iz bete i poprimio grafički boost, ispravak bugova i dosta novih karata.

Ako je netko zainteresiran možemo nabaciti duelček. :cocky:

9. Rin

Rin essjaydubya

10. Rin

Rin essjaydubya

Diste ratnici beskonačnosti. Ispeglano je puno bugova i dodano par novih edicija koje guraju taktike naprijed. Dodani su sideboardovi za izmjenu do 12 karata u decku između partija u meču (makar je sad to već stara vijest) i weekly deckovi za početnike koji nipošto nisu starter deckovi već dobro razrađeni plejstajlovi.
    I dalje preporučam ovu BESPLATNU igru koja nije pay-to-win, a jedan je od najboljih i najviše kul TCGova koje sam ikad zaigrala.
    Budući da se turnovi odvijaju istovremeno za oba igrača, nikad se ne može pobijediti samo sa reagiranjem na trenutnu situaciju u igri, već se mora predvidjeti i protivnikov slijedeći potez. Ima hrpa novih karata koje rade puno posla a dosta su ranjive - recimo Hunted Dragon, karta koja košta malo resursa a ima potecijal karati malo jače, gdje kad uđe u igru, protivnik dobije kartu koja se može iskoristiti samo jednom i zove se Hunt For The Dragon (ili nešto slično), i instatno ubija zmaja - ali SAMO ako je zmaj u napadu ili obranu, ne i ako sjedi u support zoni.
    Možda napišem i neki veći osvrt.
    Dotad, igrajte!

11. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Super mi je kako je jedan trol na steamu napisao generični spem da je igra pay2win, a onda nastavio da je lako dobit sve karte igranjem do 20lvla, ali je nemoguće dobiti rijetke gold foilane karte i iste treba kupovati. Kolko znam to je estetika i ne pomaže ti florescentna boja ruba da pobjediš panju.

Više ne igram ko prije, ali i dalje mi je daleko najbolji tcg na kompu. Magici, hexovi i slično mi dođe ko da gledam dobru seriju, al na crnobijeloj telki. Čemu se mučit sa tim u 2015? :hippi:

12. MarkaN

MarkaN I'm Batman

Cijenio bi neki članak o igri, moglo bi biti u sklopu Gaming Arhiva serijala kad ga već imamo :)

Ja sam čekirao igru, pogledao par recenzija al nemam vremena da isprobam konkretnije. Izgleda ok i stabilno, jedino mi je sučelje nekako čudno a način i animacije monotone i ne baš atraktivne. Kužim da je to što spominjem samo estetika, ali uvijek je zabavnije kada ti karta zabije se u drugu pa iskre frcaju, pukne eksplozija i slično. Ovako gledam gameplay i samo razmišljam što bi se sve dalo dodati ili izmjeniti... :roll:

13. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Ovdje na svakoj karti zasječe efekt sa nekom krvi ili što je dovoljno da se skuži poanta a da se ne gubi vrijeme na gameplay mehanike. Ono imaš u hartstonu dvije male glave zmaja u jajolikom okviru koje se kucnu i to je sad neki epski efekt borbe i destrukcije?

Također su bojišta animirana, lokacije ovisno o odabrano frakciji mjenjaju izgled bojišta i slično. IW je zapravo jedini digitalni TCG koji je DIGITALNI, dakle postoje animacije a ne fiksne slike, i ne igra se ko šah što je limitacija stolnih TCGova koji se i dalje igraju ko stolni na kompjuterima.

Daleko mi više imerziju diže kad vidim nešto ovako...

[​IMG] [​IMG]

Usporedi to sad s ovim...

Rin se sviđa ovo.
  14. Rachni

Rachni >^ᴥ^< leptirić

Baš bi mogla ponovo zaigrat. :love:

Rin se sviđa ovo.
  15. MarkaN

MarkaN I'm Batman

@Ivanhoe Ma dobro ima i HS animiranih, to su kao "Gold" izdanja:
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

Al dobro, kužim što hoćeš reći. Budem igri dao šansu, kad bude vremena :)

16. Rachni

Rachni >^ᴥ^< leptirić

Pokrenula igru, ubili boga u meni odmah. :onoz: Zaboravila sam sve. Prek vikenda ću ponoviti gradivo. :nice:

17. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Nemoj ić na ranked gdje ljudi imaju složene dekove, a moremo igrati skupa koju jer ja isto nisam igrao duže.

18. Rachni

Rachni >^ᴥ^< leptirić

19. Rin

Rin essjaydubya

Klore, moj junak :love: :love: :love:

"Reborn"
    Aleta, the Immortal Sufferer je dobila novo tijelo od Genesis Industriesa, kano suza na oku od radosti

Posljednje uređivanje: 25. Rujan 2015.
  20. Rachni

Rachni >^ᴥ^< leptirić

Počela ponovo kartat. Uspjela jednog pobjedit jer ga izbacilo iz igre. :doh:

Podijelite ovu stranicu