1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Imate Li Plan Za Zombie Apokalipsu?

Rasprava u 'Krčma ~Pod Zmajevim Krilom~' pokrenuta od Sammael, 26. Kolovoz 2010..

1. Decadent Sympozium

Decadent Sympozium Prvi anti-heroj Eydisa kao takav

Zaključio sam da su bicikli najveći killer svake priče o zombijima, pod uvjetom da zombiji ne nastaju hiperbrzo pa ne stigneš baš ništa. Mislim, kakve su realne šanse da bi zombie apokalipsa uspjela pored naprave poput bicikla, a i ostalih prijevoznih stranja? j♥♥ote svi bi se odvezli izvan zone sranja, posmicali mrtve majmune i bok pero. Ako nema siutacije u kojoj iznenada 70% populacije podivlja i nema turbo tranformacije, sve su varijante zombie apokalipse besmislene. Ili?

Laucien se sviđa ovo.
  2. Lord

Lord Aesir Illuminati

Mislim da bi trebalo provjeriti koje su realne mogućnosti za nastanak zombi apokalipse i samim time odmah imamo profil zombija.

3. Rachni

Rachni >^ᴥ^< leptirić

4. Elar-Ti

Elar-Ti Personal Jesus

Realno gledano.... ja bih sjela i plakala. I onda plakala još malo :P

5. Rachni

Rachni >^ᴥ^< leptirić

6. Decadent Sympozium

Decadent Sympozium Prvi anti-heroj Eydisa kao takav

7. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

Lord se sviđa ovo.
  8. Lord

Lord Aesir Illuminati

Ajme ovo je zakon :D

9. Hogy

Hogy Nature will rise against you!

Tata i ja smo se baš lijepo pripremili za mogućnost zombie apokalipse:
    iskovali smo katanu, kupili smo 2 mačete, oko 15 bajoneta
    ako nam zatrebaju pištolji ili puške opljačkamo policiju i dobro xD :whistle:

10. mrzovoljni trol

mrzovoljni trol zombi paladin lvl. 99

Naravno. Lord će ih zašprehavat dok mi bježimo. Ako situacija postane gusta bacit ćemo im nekoga od ovih novih. Oni još uvijek nisu ostavili mnogo postova na Eydisu pa ćemo ih lakše prebolit. Sakrit ćemo se u nekom podrumu. Goli. Da odjeća ne šuška i ne odaje nas. :cocky:

Ivanhoe će iskoristit tegle kiselih krastavaca, truli krumpir i ostatke električnih instalacija da napravi novi server. Unknown će složit LAN parti. Aronys će gunđat jer je dobio komp sa premalo jezgri. Rachni i Dorca će iskoristit priliku da si naprave zombi mačku, jer je to valjda jedina vrsta koju još nemaju. Ur-quan će ostat vani jer je dovršavao DnD session pa nije imao vremena bježat. Otkinut će donji dio trupa i glumit Vucinu bistu.

Uglavnom, sve će bit ok. Eydis će živit dugo i prosperirat. Ostalo je manje bitno.

dorca vorbarra, Hogy, Lord i 3 ostalih se sviđa ovo.
  11. Hogy

12. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Jab se sakrio na tvom mjestu Hogy. :think:

13. MarkaN

MarkaN I'm Batman

Ja već zadnje 2-3 godine preživljavam ko da je apokalipsa, na polici buzdovan sa šiljcima za svaki slučaj, u stešu hrpa konzervi i "gotovih vrećica" sa rokom do dvije-i-pitaj-boga-koje i mjesecima se konstantno radi nešto iz ničega :ninja:

Tako da ne vidim neku razliku između ove apokalipse i one.

14. Lord

Lord Aesir Illuminati

Neka ona će zašprehavat zombije samnom.

15. Hogy

kada ih mi dohvatimo :kill:

16. Rachni

Rachni >^ᴥ^< leptirić

Zombi mačka. To mi treba u PBFu. Da. :nice:

dorca vorbarra se sviđa ovo.
  17. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

Ako sad počne apokalipsa, ubit ću se.

18. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Već vidim konzumov kamion kako se probija kroz leševe do Vrbika.

Hogy i Ayllwyn se ovo sviđa.
  19. Ur-Quan

Ur-Quan Moderator svoga Inboxa Illuminati

Sad but true. :(((((((

Podijelite ovu stranicu