1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Hrvatski Demo Bendovi

Rasprava u 'Glazba' pokrenuta od Snovolovka, 12. Listopad 2008..

1. Lord

Lord Aesir Illuminati

ovako da ti iskreno kažem demo scena u hrvatskoj je vrlo aktivna ali je nemilosrdna

od njih 100, 5 se probije tako da na koncertima zarađuju više od 100 kuna po osobi :viking:

jako puno demo bendova ima evo samo u požegi ih ima 20-ak

2. dax

dax Novi Član

ne govorim koliko ih ima, ima ih dosta, nego jednostavno su "slabi"

3. Lord

Lord Aesir Illuminati

ne govorim koliko ih ima, ima ih dosta, nego jednostavno su "slabi"

po nekom smislu da jer naše izdavačke kuće cijene samo onu šit glazbu i hip hop

a onu pravu glazbu...kratko jasno tko j♥♥e :love:

4. Zoran K

Zoran K Retardirana rotkvica

5. quixoticelixer

quixoticelixer Aktivan Član

Prve dvije avant-garde/folk/dream pop,
    za drugo mi na pamet pada obscuro.

6. Fudo

Fudo Novi Član

po nekom smislu da jer naše izdavačke kuće cijene samo onu šit glazbu i hip hop

a onu pravu glazbu...kratko jasno tko j♥♥e :tired:
    istina, znam za neki band iz Zg sviraju rock, neznam kako se zovu nesto sa A, full dobre pijesme imaju sigurno bi bili poznati ali sta ces kad izdavacke kuce traze samo neke "sponzoruse" koje neznaju pijevat.

7. Jaktens Tid

Jaktens Tid Aristokat

Pa ne moraš izdati u Hr :laugh:

8. apground

apground Novi Član

podrzavam sve demo bendove , split - ima ih pun k♥♥♥c ja mislim da se u svakoj trecoj garaži nešto praši , sve više muzicara i onih koji žele bit , stvarno svaka pohvala

al bi definitivno izdvojia dva splitska benda vrijedna spomena

essence i immanuel cunt ;)

9. Succubus

Succubus Novi Član

10. apground

apground Novi Član

u u uu polucija mozgova skidam kapu z astare obrade ali ovo novo nije TO TOO

11. Neph

Neph Aktivan Član

Samopromocija!

http://www.myspace.com/kiwirequiem 4 pjesme za slušanje
    http://www.last.fm/event/1859462+N%C3%A5a+u+%C4%8Detiri+zida nastup 1.4. u Klubu Soba!

12. Winter Shadow

Winter Shadow Novi Član

Downcast Art
    ne znam jesu oni već spomenuti...enivej, karlovački bend

13. Rookie

Rookie nick says it all ...

e ono .. ne mogu virovat da nitko nije spomenuo Brižno Grilo, pobjednike prošlogodišnje zadarke Gitarijade.

bend je iz Preka, pjevaju 90% na čakavici (po priješki kako bi mi rekli), sam osnivač/pjevač je rekao da oni pjevaju "mročni pop" (mročni = mračni za one koji ne razumiju xD)

evo link na channel: Brižno Grilo YouTube Channel

14. Vairë

Vairë Aktivan Član

eto jedan demo bend. make you bleed ;) vinkovci , imaju spot za stvar tired world neloše ..

15. Aka

Aka Baby steps

http://www.youtube.com/watch?v=Lo5suOpHdNA

Jedan jako dobar demo bend iz Samobora. Ovim putem pozivan ljude ako imaju još stvari od njih (ako znaju za njih) da mi pomognu naći nove njihove mp3-ce.

16. Katur

Katur Novi Član

evo jedan super bend iz donjeg grada u osijeku, ove subote nastupaju u miniteatru, pa dođite, ko je iz osijeka

http://www.myspace.com/informationos#!/informationOS/music/songs/information-black-shroom-mp3-84977748

17. tulkas

tulkas Isus Krist

To u KMT-u?

EDIT: provjerio, jest u KMT-u. Nema me. Kud mi ovi InFormation zvuce (zapravo zvuce sasvim dobro ali:) presporo da bi mi se dalo ici na njihov koncert (jer mi se ne spava vani), kud lokacija...

18. Ravenlord

Ravenlord Novi Član

Također samopromocija, upravo snimamo svoj prvi demo

Lux Purus

19. Neph

Neph Aktivan Član

20. Lord

Lord Aesir Illuminati

Držim fige

Podijelite ovu stranicu