1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Horoskop

Rasprava u 'Oltar Tajni' pokrenuta od matijas, 25. Kolovoz 2008..

1. mari

mari Novi Član

Kad bi ikad sastavljala oglas....ženidbe i poznanstva.
    Napisala bi, tako mi svega:
    Budi u rogatom znaku.
    Ah.
    Meee

2. Bastet

Bastet Novi Član

Što je pisac htio reči ? :nice:

3. Jaktens Tid

Jaktens Tid Aristokat

4. Lord

Lord Aesir Illuminati

Radio sam te natalne karte i sasvim su kul. Odlične su za stvaranje slike o nekoj osobi i izdvajanje određenih "uzoraka" ljudi što pomaže boljem predviđanju njihovih akcija. Jedino za to koristim horoskop. Iako ne vjerujem u to jer je to praktički isto kao i cold reading kojeg znam iz zaj♥♥ancije koristiti.

5. Artonys

Artonys Wolves Die Young

6. Mercenary

Mercenary Gaunt's Ghost

Ah , bullshit :D

7. Freya

Freya goddess of eydis

Ispalo bi da sam sad bik. A nisam. Definitivno nisam.

Kao što Merc reče :gun:

8. Artonys

Artonys Wolves Die Young

Ispalo bi da sam sad riba. XD

A najjače mi je što škorpion prema tome traje samo tjedan dana. :dry:

9. Iksbrown

Iksbrown Silent protagonist

Sad više nisam strijelac nego zmijonosac. Kul, valjda.
    BMK.

10. LyJade

LyJade Adepta Sororitas

taj su isti znak pokusali uvesti pred 15 godina i shvatili da je fejl.. i sada im je opet nesto puklo.. jao xD

11. kalthir

kalthir woof woof

prema ovome bi ispalo da se obazirete na tabloidski članak.

12. Alis Wronsky

Alis Wronsky Kič-magičar, Lažni prorok, Čuvar Oltara tajni

Ništa novo. Prema vedskom smo horoskopu ionako skoro svi onaj znak koji je iza našeg. Jedino što su ovi ubacili Zmijonosca. Znači li to da misle promijeniti i karakteristike?

13. Freya

Freya goddess of eydis

A baš, možeš si misliti, sad će odjednom svi ljudi postati drugačiji nego što su bili do sada.

Bedastoća.

Ma koji klinac se uopće obazirem na to? :nice:

14. Decadent Sympozium

Decadent Sympozium Prvi anti-heroj Eydisa kao takav

Actually, kad već maštamo, imam jednu priglupu teoriju prije nego odem jesti. Rođenjem u shiftanju galaksija dobivamo karakteristike nekog znaka, više ili manje od tog znaka ovisno koliko smo udaljeni od ostalih, itd. Primjerice ja postanem Blizanac. Kako ovdje dolazi do promjena rasporeda znakova, to ne znači da mi gubimo naše znakovlje i da ćemo se kao osobe promijeniti, već da naše blizanštvo dobiveno rođenjem pod pravim zvijezdama sada, ovisno o tome koliko su se uvjeti promijenili, vrši napad na naše znakovlje. Drugim riječima, postaje nam lakše ili teže ovisno o svima oko nas i što im se dogodilo, te nama samima. Primjerice prema ovom kalendaru ja ispadam Bik, dakle znam s čime imam posla.

15. Alis Wronsky

Alis Wronsky Kič-magičar, Lažni prorok, Čuvar Oltara tajni

Ja sam u boljoj poziciji. Kao Škorpion(dakle, Mars/Plutonijanski čovjek) s podznakom u Biku(Veneri), prema onom drugom horoskopu ispadem Vaga(Venerijanski čovjek) s Ovcom u podznaku(evo ga opet, Mars!). Dakle, kako god da okrenem, iste planete mi se tuku u glavi:)

16. Estë

Estë Elvenhexefox

Strijelac /vodenjak sam :w00t::hop::belj:

"Vodenjak kao poznak obično daje nekonvencionalno ponašanje i izgled. Osoba je sklona svemu novom, revolucionarnom i uopće otkačenom – od umjetnosti, preko nauke i posebnih znanja, do specifičnosti u svom stilu odijevanja. Svojom pojavom djeluje moderno u svakom pogledu. Ili je prijateljski pristupačan i sa svima dobar, obično u grupama, ili je osobenjak – čudak – usamljenik skroz drukčijih navika i izgleda od većine. Ponekad pretjeruje u osebujnosti, pa zna djelovati nastrano. Uvijek u izgledu ima barem neki detalj koji je pomaknut, bilo da se radi o dijelu tijela s nekom specifičnošću, bilo da sam u svom stilu nešto takvo kreira.
    Ovo je izraziti slobodnjak uvijek spreman za društvo. Nekonvencionalan je i ne podnosi bilo kakvu vrstu sputavanja. Koji put preslobodnim ponašanjem izazove otpor ili kritiku od strane okoline. Jako su mu važni prijatelji, a ima ih obično po cijelom svijetu."

:dunno::sheep:

Posljednje uređivanje od moderatora: 20. Travanj 2015.
  17. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

hahahahahaha
    ja vodenjak/strijelac :D

18. HabalGarmin

HabalGarmin Novi Član

sad sam blizanac :hop: kažu da su oni super u krevetu, ja se nadam da je istina :pray:

19. HabalGarmin

HabalGarmin Novi Član

tu fali par postova od zadnjih par dana :omg:

20. Dooku

Dooku Aktivan Član

istražit će se.

Podijelite ovu stranicu